• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Русский язык - региональный

Yasonka   
Активный пользователь   
21 августа 2012 59497 848
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Місто: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012

Ссылка

То ж про яку більшість йде мова?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 jozh 24 августа 2012, 18:23

http://uainfo.censor.net.ua/heading/politi...egionalami.html

То ж про яку більшість йде мова?



Наталья, это Вы про то, что искажают данные статьи? т.е. берут только те цитаты, какие удобно?
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Місто: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Анюта_80 24 августа 2012, 18:29



Наталья, это Вы про то, что искажают данные статьи? т.е. берут только те цитаты, какие удобно?


Ні, я про те, що начебто народ України бажає надати російській мові статус державної мови. Не бажає! Причому тенденція саме до зменшення такого бажання.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 jozh 24 августа 2012, 18:31


Ні, я про те, що начебто народ України бажає надати російській мові статус державної мови. Не бажає! Причому тенденція саме до зменшення такого бажання.



ну потому, что действительно.. всему свое время.. то что много русскоговорящих это факт. наверняка не 90%...
но есть..и чтоб быть уж объективным, есть и другое население страны, которое, если захочет сможет за себя побороться и их будет 10%...

то что за 10 лет со дня последней переписи - очень много изменилось это тоже факт:
во первых выросли дети, которые действительно долго учились и говорили по-украински
умерло много "советских" граждан, которым когда-то действительно важен был этот закон..ну не могли они так быстро выучить мову.. а на фоне тяжелой жизни, очень хотелось, чтобы о них подумали..

поэтому закон, может и нужен был..но власть не рассчитала насколько нужен именно сегодня.
это мое мнение...

а вобще - они наверное с прицелом на китайцев его принимали..
Вон как рванут скоро Китайцы по всему миру.. их много...
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Місто: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Анюта_80 24 августа 2012, 18:49



ну потому, что действительно.. всему свое время.. то что много русскоговорящих это факт. наверняка не 90%...
но есть..и чтоб быть уж объективным, есть и другое население страны, которое, если захочет сможет за себя побороться и их будет 10%...

то что за 10 лет со дня последней переписи - очень много изменилось это тоже факт:
во первых выросли дети, которые действительно долго учились и говорили по-украински
умерло много "советских" граждан, которым когда-то действительно важен был этот закон..ну не могли они так быстро выучить мову.. а на фоне тяжелой жизни, очень хотелось, чтобы о них подумали..

поэтому закон, может и нужен был..но власть не рассчитала насколько нужен именно сегодня.
это мое мнение...

а вобще - они наверное с прицелом на китайцев его принимали..
Вон как рванут скоро Китайцы по всему миру.. их много...


Ага, і нас чекає друга державна китайська?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 jozh 24 августа 2012, 18:54


Ага, і нас чекає друга державна китайська?


ну если всякие прогнозы говорят, что население планеты будет расти с той стороны... китай, индонезия...
причем, прогнозы, колоссального прироста населения...
они как начнут мигрировать...

а еще, если действительно, нас Европа в плане всяких виз подтянет к себе/разрешит подтянуться... то
есть же предположения, что сюда чуть ли не пол африки потянется, чтоб в дальнейшем в Европу...
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Місто: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 jozh 24 августа 2012, 18:54


Ага, і нас чекає друга державна китайська?


Доречі, вони розмовляють російською (хоч і дуже потішно)- це їх бізнес. Але регіональной її не зробили)))

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Orchid 24 августа 2012, 19:00


Доречі, вони розмовляють російською (хоч і дуже потішно)- це їх бізнес. Але регіональной її не зробили)))


)) не знаю... иногда как посмотришь на них..(показывали как Витаса любят) то может и сделали.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012
Африка вже давно свої шляхи в Європу натоптала, чого їй чекати поки Україна прокинеться.
Європа в даний момент стогне від колосальної кількості вихідців з африканських держав та турків. Брейвік же теж не на порожньому місці з"явився - він-то псих і вбивця, але щодо засилля іноземців в Норвегії він навряд чи перебільшує.


Я ж кажу, це в нас так, що поїхати за кордон - щось нереальне, а у всьому світі люди подорожують, мігрують, працюють в інших країнах, живуть по декілька років, а потім повертаються і це сприймається нормально.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 19:03
Африка вже давно свої шляхи в Європу натоптала, чого їй чекати поки Україна прокинеться.
Європа в даний момент стогне від колосальної кількості вихідців з африканських держав та турків. Брейвік же теж не на порожньому місці з"явився - він-то псих і вбивця, але щодо засилля іноземців в Норвегії він навряд чи перебільшує.


Я ж кажу, це в нас так, що поїхати за кордон - щось нереальне, а у всьому світі люди подорожують, мігрують, працюють в інших країнах, живуть по декілька років, а потім повертаються і це сприймається нормально.


признали, что не псих...

но и фанатизм к решению не привел...
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


визнали осудним, але про нормальність мови не було.
Ну в даному випадку було б дивно очікувати якого рішення внаслідок його дій.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 19:10


визнали осудним, але про нормальність мови не було.
Ну в даному випадку було б дивно очікувати якого рішення внаслідок його дій.


я не повторю, какое именно слово сказали в новостях..
но комментарий, что сам Брейвик даволен, что его признали нормальным, т.к. он не хочет попадать в историю, как больной человек.. мол он сознательно и за идею
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012



Ну так осудили ж, значить визнали осудним. Тобто таким, який розумів, що коїть і може нести відповідальність за свої дії.
А нормальним... хто ж його визнає нормальним після його вчинку?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Місто: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   24 августа 2012


Ссылка

Фух, полегшало
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Місто: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Orchid 24 августа 2012, 19:23


http://www.pravda.com.ua/rus/news/2012/08/24/6971394/

Фух, полегшало


Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Місто: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   24 августа 2012
Ссылка
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Дякую.
Миколаїв мене приємно здивував.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 22:30
http://niklife.com.ua/citylook/31804

стільки гарних вишиванок! якщо б я знала, то обов"язково приєдналася б
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 22:30
http://niklife.com.ua/citylook/31804

Какая красота. Чудесные фото.
Увидела своих любимых преподавателей: Инну Юхимовну и Владлену Николаевну.
Все таки не так все плохо у нас, а то некоторые личности в теме меня сегодня аж расстроили.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   24 августа 2012
Аля, дякую за посилання, я ще не бачила цих фото.
Як жаль, що ми не змогли залишитись на парад ...
Але Ясю крупним планом встигли сфотати

P.S. Твій син просто красень, Яся була від нього під великим враженням.
Просматривают эту тему:

Forum