• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1069779 22418

Тапотушка

Имя: Тапотушка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1365
Регистрация: 28.07.2011
Заходил(а): 28.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Тапотушка
VIP пользователь
   06 марта 2014
Из Интернета:

Та ти ж , бідолашне, не знаєш, хто такі бандеровці???? Ну то послухай, я тобі розкажу !!!
У нас на Західній Україні, Бандеровщині, як ти кажеш, живуть самі бандеровці !!! І непогано, я тобі скажу, живуть.
У кожного поважаючого себе бандеровця під стріхою(это крыша такая у дома , или схрона,) заховано кулемета, а так в декого і по два, або й чотири, на кожному кутку хати по одному , звідки ж я знаю, кудою москалі посунуть ???
На городі у мене росте бузина і помідори––коли вони достигають, то гниють, а тоді ми ними кидаємо за москалями, якщо забули купити на базарі патронів до кулемета !
У гаражі в кожного бендеровця стоїть танк, а в кого два, то той мусить ставити вже на городі, щоб на подвір"ї не заважав, на одному танку ми оремо города, щоб потім закопати кулі до кулемета, а на другому ми їздимо на базар, на роботу, а в неділю до церкви, а потім, як виходимо з церкви––––їдемо до лісу вішати москалів і комуняк !!
О !!! Та це ціла історія !!! Москалів ми вішаємо на гілляки, наша народна забава так і називається «москаляку на гілляку»!!!
Та от тепер в нас велике горе––- закінчилися в наших лісах вільні гілляки, то ми тепер вішаємо по двох––одного москаля, а другого- комуніста, їм так веселіше ! Пробували вішати по два москалі, та не вийшло–-плюються !! Так бризкають слиною, що всі мокрі ! Шкода, бо померзнуть( ну ми хоч і бандеровці, але щось людське в нас часом проскакує) а тепер сталося справжнє горе-----зовсім нема де повішати регіоналів, то мабуть будем вішати по п"ятеро !!!
А ще в нас зовсім нема телебачення та й інтернету, тому москалі мусять нам все пояснювати самі––-хто ми, як ми живемо, чого ми попхалися на майдан, і що нам всім робити , ще нам мусять розказати, хто і скільки нам платить, за те , що стоїмо на майдані , хто виноват, і що нам робити (ну кожному москалю понятно, що тітушкам ніхто не платить, вони від щирого серця палять наші машини і магазини ).
Так от кожний поважаючий себе москаль вважає за необхідне пояснити бандеровцю, хто він такий, і за що так не любить москаля ! Москаль все знає !!! Кожний москаль був на майдані, його там спочатку нагодували ковбасою, потім побили ( ця процедура обов"язкова ), потім заплатили 200 гривень, а потім забули повішати, і відпустили додому !!! А може не забули, просто так недалекоглядно ( бо ж дурні бандеровці) повирубували всі дерева на майдані, ––-нема ні одної путньої гілляки !!! Хто не був на майдані, тому все пояснює сам Путін, (канали "здавати "" не буду, ви самі все знаєте ) Кисельов і такі інші розумні політики самі нічого не придумують (як бандеровські канали), а подають голу правду в прямій трансляції з майдану !!! Тому москалі взнають все перші, практично за 2-4 дні до самої події, яка має статись ! Потім москалі стукають в рейку, ми вилазимо зі своїх схронів, розгинаємо спини, і москалі нам розказують останні новини з майдану, а також з гейської Європи і Америки !
При цьому щоразу наголошують, що вони ніколи нізащо не втручаються в політику України, як і завжди і всюди не втручались !!! А ми віримо і хлопаємо, бо самі нічого не знаємо і не розуміємо.( в своїх схронах ) А москалі спокійно їдуть в свою Русь––матушку (хоча Русь була від початку років Київська, а не русська) і лягають спати з спокійною совістю! Спіть спокійно, дорогі москалі !! Ви вже зробили для нас все, що змогли !!!!!
Ну що ж то я так розписалась ??? Та ж вже ніч, треба піти змастити кулемета, помити танка, і лягати спати.


Olivia

Olivia

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 702
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 06.03.2022
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Olivia
Активный пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:21)
Из Интернета:
Та ти ж , бідолашне, не знаєш, хто такі бандеровці???? Ну то послухай, я тобі розкажу !!!
...


Это просто супер-пупер! Я плачу.
Turbulent Bell

Turbulent Bell

Имя: Фасоль
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2015
Регистрация: 01.09.2011
Заходил(а): 28.07.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0930548585
Turbulent Bell
VIP пользователь
   06 марта 2014
Девы, опять прошу, дайте ссылку. Пост вверху хороший, но в скайп не влазит перепостить.

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   06 марта 2014
А теперь о не смешном...Прочитала и расплакалась...Обожаю те места, там изумитеьное море и озеро Донузлав - это чудо, созданное природой....не знаю, что теперь там будет....
Ссылка

Российские военные затопили корабль, преградив выход в море ВМС Украины - источник

Ссылка

Россияне в ночь на 5 марта в озере Донузлав затопили свои большой противолодочный корабль «Очаков» и спасательное буксирное судно «Шахтер». Об этом сообщает руководитель Центра военно-политических исследований, участник «Информационного сопротивления» Дмитрий Тымчук у себя в Facebook.
«Ночью на озере Донузлав с целью перекрытия фарватера и блокирования украинских кораблей, которые базируются в Новоозерном, россиянами были подорваны и затоплены БПК пр. 1134Б «Очаков» (в составе ЧФ с 1973 г) и спасательное буксирное судно «Шахтер» (в строю с 1985 г) из состава ЧФ РФ», - написал он в четверг утром.
«На данный момент фарватер блокирован. Очевидно, это было сделано с целью не допустить ухода украинских кораблей в Одессу», - добавил Тымчук.

gossip

gossip

Имя: Мария
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1337
Регистрация: 21.09.2010
Заходил(а): 29.12.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 066-два-822-760
gossip
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:37)
А теперь о не смешном...Прочитала и расплакалась...Обожаю те места, там изумитеьное море и озеро Донузлав - это чудо, созданное природой....не знаю, что теперь там будет....Ссылка

Российские военные затопили корабль, преградив выход в море ВМС Украины - источник

Ссылка
Вот это нормальные люди? Правы те, кто говорит, что надо созывать консилиум психиатров. Обама с Мекель тут не помогут, фантазии не хватит.
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   06 марта 2014
Рустам Темиргалиев
10 мин. назад Ссылка




Только что Верховный Совет Крыма принял историческое решение о вступлении в состав Российской Федерации! За 78 депутатов из 81
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:50)
Рустам Темиргалиев 10 мин. назад возле Симферополь


Только что Верховный Совет Крыма принял историческое решение о вступлении в состав Российской Федерации! За 78 депутатов из 81

Еще раз доказав свою не легитимность и незаконность. Слов нет.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:50)
Рустам Темиргалиев 10 мин. назад возле Симферополь


Только что Верховный Совет Крыма принял историческое решение о вступлении в состав Российской Федерации! За 78 депутатов из 81

а что-то там было про референдум((((((

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   06 марта 2014

До Криму йде ракетний крейсер США Mobile Bay

В Чорне море дозволили увійти не авіаносцю, а ракетному крейсеру СШАПро це повідомило джерело Ссылка, вказавши назву корабля.
Це ракетний крейсер USS Mobile Bay проекту „Тікондерога”.
Водотонажність корабля – 9800 тон, це фактично максимум із того, що може пройти через Босфор.
Типове завантаження ракетних пускових установок на крейсерах типу «Тікондерога» - 26 крилатих ракет «Томагавк» , 16 протичовнових ракет і 80 ЗУР «Стандарт- 2» - всього 122 ракети в двох модулях.
У 2000-2011 роках всі \крейсери «Тікондерога» були модернізовані для забезпечення можливості застосування ракет-перехоплювачів RIM-161 Standard Missile 3. Ці ракети дозволяють за допомогою наведення з радара AEGIS вражати заатмосферні цілі на дистанції в 500 км і на висоті до 160 км . 21 лютого 2008 крейсер USS « Lake Erie » за допомогою такої ракети провів успішне перехоплення некерованого супутника USA- 193 на дистанції в 275 км.

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   06 марта 2014
меня пугает больше всего то,что у Адольфа выстроен ОГРОМНЫЙ город,под землёй,на случай ядерной войны,ну не зря ОНО в него вбухало огромное количество денег.ЭТО самое страшное

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:50)
Рустам Темиргалиев 10 мин. назад Ссылка




Только что Верховный Совет Крыма принял историческое решение о вступлении в состав Российской Федерации! За 78 депутатов из 81

Тут по другому, речь идет о референдуме Ссылка


І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:50)
Рустам Темиргалиев 10 мин. назад Ссылка




Только что Верховный Совет Крыма принял историческое решение о вступлении в состав Российской Федерации! За 78 депутатов из 81

Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 10:53)
по себе судите?


если замгубернатора станет тот, кто сейчас рассматривается.( то хабари у нас станут неотъемлемой частью.(
писать, кто рассматривается - не буду(на то, есть причины), но, если он им станет, т.е. его утвердят. Думаю этого человека в городе хорошо знают.
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 12:04)
если замгубернатора станет тот, кто сейчас рассматривается.( то хабари у нас станут неотъемлемой частью.(
писать, кто рассматривается - не буду(на то, есть причины), но, если он им станет, т.е. его утвердят. Думаю этого человека в городе хорошо знают.

Тетяна, до чого такі пости? Якщо увас є інформація -кажіть, якщо не можете написати з якихось причин - не пишіть. Я так розумію, що коли кажеш А, то треба говорити і Б, або просто промовчати.
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 11:52)
а что-то там было про референдум((((((

прямое присоединение к России, и потом на референдуме подтверждение. Темиргалиев объявит в час.
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
sttitova

sttitova

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 161
Регистрация: 02.02.2013
Заходил(а): 12.05.2017
Город: Николаев
sttitova
Активный пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 12:08)
Тетяна, до чого такі пости? Якщо увас є інформація -кажіть, якщо не можете написати з якихось причин - не пишіть. Я так розумію, що коли кажеш А, то треба говорити і Б, або просто промовчати.

мне вот тоже стало интересно, о ком идет речь
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   06 марта 2014
а не буде якихось механізмів, аби як призначити, та і зняти?
Вони ж не на усе життя чиновниками стають.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Николь (06 Март 2014 11:56)
Тут по другому, речь идет о референдуме http://censor.net.ua/ news/274428/marionetki_kremlya_naznachili_referendum_o_prisoedinenii_kryma_k_ro...


Только что и по телевизору сказали - что без референдума! Козляки
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 12:04)
если замгубернатора станет тот, кто сейчас рассматривается.( то хабари у нас станут неотъемлемой частью.(
писать, кто рассматривается - не буду(на то, есть причины), но, если он им станет, т.е. его утвердят. Думаю этого человека в городе хорошо знают.

Я все-таки сподіваюсь, що обируть того, іншого, про якого мені розповідав Яценюк. Він теж нівроку. Треба йому зателефонувати, а потім пробити по своїх каналах. Всі ж знають, що він не бере хабарів. Ну всі це і без мене добре знають. Він скоро буде в нашому місті, щойно з отим іншим домовлявся.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   06 марта 2014
Цитата: Ссылка (06 Март 2014 12:26)
Я все-таки сподіваюсь, що обируть того, іншого, про якого мені розповідав Яценюк. Він теж нівроку. Треба йому зателефонувати, а потім пробити по своїх каналах. Всі ж знають, що він не бере хабарів. Ну всі це і без мене добре знають. Він скоро буде в нашому місті, щойно з отим іншим домовлявся.

а по "русски" нельзя сказать? для особо непонятливых
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
Просматривают эту тему:

Forum