• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1081530 22418

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   24 марта 2014
Окупанти затопили ще один катер щоб не випустили українські суди з Донузлава Ссылка --------------------------------------------------------------------- СсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылка
СсылкаСсылкаСсылкаСсылка

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   24 марта 2014
Кивалов встретился с председателем Государственной Думы РФ для "развития сотрудничества"Ссылка ------------------------------------------------------------------------ СсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылка
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   24 марта 2014


1) Не давати і не брати хабарі

Риба гниє з голови, а в нашому випадку – країна гнила, починаючи з кожного з нас. Цукерки лікарям, коньяки за швидке виготовлення документів, пухкі конверти за прийняття на важливу посаду, фраза “ну, ти ж знаєш, що треба зробити” – все це підживлювало колосальну систему корупції, яка починалася з маленького села і закінчувалась Межигір’ям. Не буде пропозиції – не буде і попиту на хабарі. Почніть будувати Європу персонально біля себе – припиніть підживлювати піраміду корупції. Це не страшно.

2) Не красти

Важко втриматись від спокуси підправити документи та списати з бюджету компанії трошки менше, а собі в кишеню покласти трошки більше. Особливо, коли на тебе вдома очікує сім’я. Треба навчитись систематично вивітрювати з голови дурні звички родом з СРСР: брати те, що вам не належить або погано лежить будь-де – на роботі, на вулиці чи деінде. Ви крадете не у когось нереального – ви обкрадаєте в першу чергу самого себе – бо жити ж тут вам. Кожного разу, коли у вас виникатиме таке бажання – погляньте на себе у дзеркало і побачте там Януковича.

3) Поважати інших

Мирне співіснування неможливе без поваги, і саме воно стане запорукою економічного успіху. Лише коли ми навчимося поважати інших людей – незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, якої вони нації, віросповідання, орієнтації чи яку музику слухають і яких політиків підтримують – лише тоді зможе початися справді мирне життя. Просто прийміть те, що хтось не такий, як ви – і стане набагато легше, повірте. Наша різноманітність і робить нас сильними.

4) Допомагати

Вбивайте вірус байдужості всередині себе. Не бійтесь підняти людину, яка впала посеред вулиці чи загубилась в чужому районі. Це не соромно, це навпаки – дуже приємно! Щира посмішка та слово “дякую” мотивує краще всіх нагород та премій. Ну і рано чи пізно може трапитись так, що допомога буде потрібна вже вам – ви б не хотіли залишитись на самоті, правда?

5) Тримати чистоту

Чомусь, як тільки ми потрапляємо закордон, у нас вмикається режим “Європи” – ми припиняємо смітити та порушувати правила. Чому б не спробувати тримати цей режим в увімкненому стані – постійно і вдома? Це дуже просто: ніж жалітись на те, який срач біля вашого будинку, припиніть кидати недопалки та обгортки будь-де. Не бійтесь поширювати цей приклад на оточуючих, якщо бачите, що хтось навіть не думає про те, де викидувати сміття. В Україні є прекрасні ініціативи – наприклад, “Зробимо Україну чистою” – їм потрібна ваша підтримка.

6) Самоорганізовуватись

“Хата скраю” – це архаїзм та девіз старої України. Гаслом нової України має стати самоорганізація. Якщо ви не вірите – подивіться відео з Майдану і зрозумійте, що насправді це дуже легко – навіть коли вас 10, 500 чи тисячі. Ведіть діалог з сусідами – відстоюйте права своїх будинків. Розмовляйте з колегами та розвивайте робочі колективи. Одна людина здатна зробити багато чого, а група самоорганізованих людей – ще більше і ще краще. Попросіть допомоги, зорганізуйтесь з тими, хто солідарний з вами – і ви зможете вирішити будь-яку проблему.

7) Брати відповідальність

Настав час розширити коло відповідальності трохи далі, ніж ви звикли до цього. Потрібно прийняти цю думку до уваги: лише ви несете відповідальність за власне життя та за власний успіх, і ніхто інший! Ваша відповідальність – це і чистота в місті, і депутати, яких ви обираєте, щоб представляти ваші інтереси. Не бійтесь брати відповідальність за свою роботу, свої обіцянки та своїх близьких: це додає наснаги, сил та впевненості у діях. Це – фундамент вашого існування.

8) Не боятись

Це – саме те, з чого починається нова Україна. Люди почали усвідомлювати, що страх – це єдина перепона до кращого життя. І Небесна сотня поклала свої життя саме за те, щоб ми змогли жити у країні без страху. Щоб ми не боялись гуляти містами, відстоювати свої права, ловити злодіїв та вільно висловлювати свою думку. Свобода – це перша сходинка до змін. Лише будучи фізично, морально і духовно вільними, ми зможемо втілити у життя всі ті мрії, про які думаємо кожного дня.

9) Не чекати

Досить чекати, що хтось прийде і зробить порядок біля вашого будинку. Досить чекати, що держава в обличчі чиновників чи влади дасть вам роботу чи вирішить проблеми. Найбільш незадоволені життям – це ті, хто скиглить і чекає, що хтось зробить все за нього. Вставайте і дійте! Лише від вас залежить, наскільки хорошим буде ваше життя.

10) Розширювати кругозір

Час вийти на світло із печер своїх стереотипів. Час позбутися міфів, які весь час насаджують вам політики чи ЗМІ – лише так ви знайдете справжню істину. Не судіть про те, чого ви не знаєте чи не бачили. Подорожуйте – починайте з найкращих куточків своєї області і закінчуйте найкращими місцями України та світу. Виділяйте на це час і гроші. Читайте книги та знайомтесь з новими людьми. Відкрийте себе для світу, і він відкриє всю свою неймовірність для вас
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 

asperka

Имя: asperka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1169
Регистрация: 12.01.2010
Заходил(а): 31.07.2019
Місто: Николаев
Район: Центральный
asperka
VIP пользователь
   24 марта 2014
Разбавлю грустные новости веселыми. Певица ртом Валерия заявила, что больше не приедет со своими концертами в Украину.
Ссылка

А вот и ответ николаевских фанаток Валерии :))
Ссылка
Ссылка
Скидка 10 долларов на первый заказ на IHerb код JMZ126

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 12:27)
дозвонилась а они мне дали телефон 37 00 70 ,сказали ,что звонить надо к нашим органам и они должны разбираться ,а Вам что в СБУ сказали?

Мне посоветовали обратиться в прокуратуру.

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 14:42)
Мне посоветовали обратиться в прокуратуру.

ага ,а прокуратура посоветует ещё куда нибудь пойти
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Місто: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (23 Март 2014 22:24)

У бандитов Родины нет.

Чтобы Донбасс жил нормально, Ринат Ахметов должен сесть.Как коренной дончанин — и, думаю, со мной согласится большинство жителей шахтерской столицы — могу утверждать: для того, чтобы, наконец, прекратить сепаратистское шабаш в Донецке, надо отправить за решетку лишь одного человека.Этот человек уже много лет хозяйничает на Донетчине, ему подчинены председатель областного совета Шишацкий и мэр Донецка Лукьянченко, он управляет новым начальником областного управления МВД Пожидаев. А непосредственные организаторы шабаша — то есть народный депутат Украины Ссылка и секретарь Донецкого горсовета Ссылка — без разрешения этого человека, как говорят, даже в туалет не ходят.Ссылка

Від прочитаного сьогодні інформаційного матеріалу дійшла такого висновку.

Ахметов один з близьких побічників Януковича. Останній весь свій президентський термін щороку збільшував дотації вугольної промисловості, яка повністю поділена між двома людьми - Ахметовим і Олександром Януковичем. Дивлячись на стан вугільпрома, зрозуміла що всі ці кошти йшли далеко не на покращення умов праці звичайного шахтаря. Ще й купа нелегальних копанок, котрі кришував О.Янукович.
А зараз кришуючі поїхали. Тож на мітингах донбасу трохи змінилась риторика. Вже кричать не йти в Росію, а просять повернутися Яника. А чому? Тому що шахтарі нелегальних копанок залишились без роботи. Вони реально б*ються за минулу стабільність. Коли на нелегальних копанках гинули люди, від яких відхрещувались всі від кришуючих до головуючих. Адже це простіше, повернутися до старої нелегальної системи - це стабільність. Ніж вимагати легалізації своїх прав, покращення умов праці, достойного заробітку.
Енергію шахтарів да в правильне русло.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 14:42)
Мне посоветовали обратиться в прокуратуру.

дозвонилась высказалась ,пожалелась и послали меня в ПРОКУРАТУРУ ,я спросила ,как долго прокуратура будет решать этот вопрос ,они сказали .,что мгновенно ,ну посмотрим
Aksenja

Aksenja

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1384
Регистрация: 27.10.2011
Заходил(а): 29.11.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0639467393
Aksenja
VIP пользователь
   24 марта 2014
Ссылка
Есть замена интернету! Выйдешь на улицу, бабульки на лавочках тебе и оценку поставят, и комментарий добавят, и статус прикрепят…
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 15:07)
Від прочитаного сьогодні інформаційного матеріалу дійшла такого висновку.

Ахметов один з близьких побічників Януковича. Останній весь свій президентський термін щороку збільшував дотації вугольної промисловості, яка повністю поділена між двома людьми - Ахметовим і Олександром Януковичем. Дивлячись на стан вугільпрома, зрозуміла що всі ці кошти йшли далеко не на покращення умов праці звичайного шахтаря. Ще й купа нелегальних копанок, котрі кришував О.Янукович.
А зараз кришуючі поїхали. Тож на мітингах донбасу трохи змінилась риторика. Вже кричать не йти в Росію, а просять повернутися Яника. А чому? Тому що шахтарі нелегальних копанок залишились без роботи. Вони реально б*ються за минулу стабільність. Коли на нелегальних копанках гинули люди, від яких відхрещувались всі від кришуючих до головуючих. Адже це простіше, повернутися до старої нелегальної системи - це стабільність. Ніж вимагати легалізації своїх прав, покращення умов праці, достойного заробітку.
Енергію шахтарів да в правильне русло.

Вика, сейчас поищу, что нашла в Однокласниках. Кричат за Януковича не работники нелегальных шахт. Команда из России, типа что вы дурики делаете - вас за сепаратизм посадят, зовите Якуневича, мы все его не любим, но только так сможет выгнать фашистов.
Инесса

Инесса

Имя: Инесса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 398
Регистрация: 23.05.2010
Заходил(а): 19.05.2017
Місто: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 401 53 26 066 7 945 960
Инесса
Активный пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 15:52)

где скачать эту книгу?

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 16:15)
где скачать эту книгу?

вот правильная ссылка Ссылка
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   24 марта 2014
Российская Федерация распадется. Путин станет ее могильщиком, - Олег Соскин
21 марта 2014

Российская Федерация, искусственное образование, неминуемо должна погибнуть, это объективная историческая закономерность, у нее нет шансов. Примечательно, что именно после Олимпиады 1980 года в Москве, именно после вторжения Советского Союза в Афганистан начался распад Советского Союза.
Таким же образом после Олимпиады в Сочи, на которую потратили от 50 до 70 млрд. долларов, после вторжения в Украину и оккупации Крымского полуострова начнется распад Российской Федерации. Должен распасться последний внутренний колониальный пояс.
Путин как раз и будет могильщиком Российской Федерации, которая наконец-то вернется к своим истокам — останется только Московия. У Российской Федерации не осталось внутренних ресурсов и возможностей удерживать все эти национальные республики в составе искусственного образования — Российской Федерации. За что боролись, на то и напоролись. Тогда наконец Русь-Украина свободно вздохнет и начнет развиваться.
Все это пойдет на пользу финно-угорским республикам, которые начнут развиваться, развивать свои этносы. А все русичи-славяне вернутся в Украину, это природно и логически. Украина будет переоснована, как правопреемник Украинской Народной Республики и Руси и государства Богдана Хмельницкого.
Олег Соскин, директор Института трансформации общества
Ссылка
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   24 марта 2014
Марш МИРУ в РОСІЇ

Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   24 марта 2014

Патриотично


ТІК - Люби ти Україну Ссылка
ЯрмаК ft. Tof - 22 Ссылка

(не получается вставить видео, поэтому ссылки)
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 

Франка

Имя: Франка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1842
Регистрация: 24.05.2012
Заходил(а): 04.07.2019
Місто: Николаев
Франка
VIP пользователь
   24 марта 2014

Путин введет войска на Юго-восток на этой неделе, - Союза офицеров Украины

Ссылка

Хочется верить, что это не правда.
Инесса

Инесса

Имя: Инесса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 398
Регистрация: 23.05.2010
Заходил(а): 19.05.2017
Місто: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 401 53 26 066 7 945 960
Инесса
Активный пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 16:33)
вот правильная ссылка Ссылка

по этой ссылке обычная шовинистическая пропаганда. В чем смысл?

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   24 марта 2014
Цитата: Ссылка (24 Март 2014 17:05)
по этой ссылке обычная шовинистическая пропаганда. В чем смысл?



таке саме писали в новинах, може хіба іншими словами
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   24 марта 2014

Российские оккупанты начали штурм десантного корабля "Константин Ольшанский


Ссылка



І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   24 марта 2014
Просматривают эту тему:

Forum