• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Русский язык - региональный

Yasonka   
Активный пользователь   
21 августа 2012 59246 848

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 02:03


Не переймайтесь моєю освітою Її вистачає Родичі не готівку у конверті, а безготівковий переказ банком шлють. А що ви розумієте під словом "інвестиція", і яким чином вам це слово тут завадило?
Мої гроші працюють на інфляцію?! оО Жах який... А як це сталося?

А что заработал бюджет Украины от того, что прошла безналичная транзакция? Банк заработал свой процент, а Украина, что на этом поимела? Где НДС, где импорт продукции, где акциз, из чего образуется бюджет страны? 1000 таких, как вы, помогают директору банка купит порш, в этом ваша заслуга. А родители потратят деньги на рынке, и эти деньги не обеспечены валовым продуктом, произведенным в Украине.

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

innachka

Имя: Инна
Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 10.08.2012
Заходил(а): 14.09.2017
Город: Николаев
innachka
Новичок
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 01:56


Де, ким і коли на офіційному рівні ставилось питання про федерацію?

В ноябре 2004 года. В Харьковской области - Обл.Совет во главе с Кушнарёвым. В это же время Луганский Обл. Совет. В это же время Одесский Обл.Совет.
28 ноября 2004 года в Северодонецке прошел Съезд депутатов, где обсуждалось отделение Юга и Востока в отдельную автономию.
Вот как-то так...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Як це де ПДВ???
ПДВ закладено у вартість продукту, його сплачує кінцевий покупець.

Точніше в ціну, яку сплачує кінцевий покупець. Таким чином свій ПДВ держава завжди отримає, незалежно від того, яким чином потрапили гроші.

Дивне запитання від людини, яка 10 хвилин тому радила вчити економіку.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Якось несерйозно. На всеукраїнському рівні це ніколи не звучало.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:13


Як це де ПДВ???
ПДВ закладено у вартість продукту, його сплачує кінцевий покупець.

Точніше в ціну, яку сплачує кінцевий покупець. Таким чином свій ПДВ держава завжди отримає, незалежно від того, яким чином потрапили гроші.

Дивне запитання від людини, яка 10 хвилин тому радила вчити економіку.

ты прислала 2000 баксов. какой толк государству Украины, кроме инфляции?

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Ganka

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 06.09.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
Ganka
Активный пользователь
   24 августа 2012
От геть не можу не вставити свої 5 копійок). Тут дівчата вже вкотре розказують про родичів на заробітках, намагаючись втримати мовну лінію... так от і я хочу. Є в мене новоодеські родичі, котрі майже 10 років в Італіі то перуть, то миють, то прибирають, а заразом - і дочок-синів з онуками по 200 єврів на місяць (по сільскім міркам, не забудьте) утримують, бо велика родина. Так от скільки років тітка приїздить - то все говорить українською)). А діти - то сюди, то через рік знову вертаються, бо дивлячись на їхні фото побутових умов життя (все майже винаймається - від квартири до телевізора), розумієш, що, наприклад, моєму миколаївському помешканню дуже далеко до тих умов, починаючи з площі приміщення. То як краще - працювати з 7 до 20 руками, але мати все (з повагою лише там напружено) чи їздити з села за 15 грн у місто аби заробити 1200, ну хай там вже 2000 - то на що лишиться, коли є малі діти??? Якого "покращення життя" чекати??? Я їх добре розумію. Не розумію тільки одне: чому десь там за кордоном люди свою мову шанують хоча б тим, що нею спілкуються, а в нашому місті, за якихось 40 км від Н.О. - так нахабно висять синенькі білборди на кожному перехресті.
И вообще, 95 процентов времени суток из моего рта исходят русскоязычные слова и выражения, но тенденции меня не радуют. Боюсь, пропорция изменится диаметрально противоположно)
А отже: це ще один дуже вдалий метод розсварити людей навіть на побутовому рівні, зачепити всіх - і мене, і вас... Аби ми гризлися, наповнювали мозок пухлиною злості - тоді нам буде не до того, що всі ми давно раби, а раби не мають право ні на що... мовчати і битися за голі кістки.

З Днем Незалежності, Україно!!!! Єднайтеся!!
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 innachka 24 августа 2012, 01:52

Вот именно поэтому Галичина бьется в истерике, когда ставиться вопрос о федерации. Кто-же этих борцов за национальное самосознание кормить -то будет.
Слухайте, а коли
про продаж збиткових шахт за 1 гривню, коли дирекція по ліквідації збиткових шахт Ссылка, який наповнюють всі українці - ні в кого істерики не виникає?
Оце про що новини, не про годувальників?
В Україні падає промисловість та росте безробіття.
Більше читайте тут: Ссылка
Легка промисловість задихається під тягарем перевірок і податків
Більше читайте тут: Ссылка
В Україні зафіксовано падіння промислового виробництва
Більше читайте тут: Ссылка
Темпи росту промвиробництва в Україні за підсумками півріччя впали до мізерних 0,4%.
Більше читайте тут: Ссылка
Промисловість України за місяць обвалилась на 13%
Більше читайте тут: Ссылка
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Yazisha 24 августа 2012, 02:11

А что заработал бюджет Украины от того, что прошла безналичная транзакция? Банк заработал свой процент, а Украина, что на этом поимела? Где НДС, где импорт продукции, где акциз, из чего образуется бюджет страны? 1000 таких, как вы, помогают директору банка купит порш, в этом ваша заслуга. А родители потратят деньги на рынке, и эти деньги не обеспечены валовым продуктом, произведенным в Украине.


???? Я щаслива за банкіра на порші, але до чого тут я?! Це в вас родичі десь щось збирають, миють і ще там щось в Ізраїла за малі гроші роблять. Я туточки сиджу собі, працюю, податки сплачую і не хочу, щоб з них неосвіченість чужа оплачувалася...
А! Дівчата, знайдено, хто наламав дрова з українською економікою! Я! Мої гроші призвели до інфляції (афігеть, це ж скільки в мене грошей!)! Я купую банкірам порше, мої батьки незабезпеченими грошими розплачуються! Все, капець, пішла нервово палити і думати про свою поведінку.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:13


Як це де ПДВ???
ПДВ закладено у вартість продукту, його сплачує кінцевий покупець.

Точніше в ціну, яку сплачує кінцевий покупець. Таким чином свій ПДВ держава завжди отримає, незалежно від того, яким чином потрапили гроші.

Дивне запитання від людини, яка 10 хвилин тому радила вчити економіку.

Внимательно читайте мой ответ про формирование бюджета Украины.
А если вы в тексте не прохавали иронию, то это уже не моя проблема

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Та припиніть Ви мені врешті-решт тикати!

З 2 тис я 100 віддала за комунальні послуги, ще на 900 купила побутову техніку (сплатила ПДВ, принесла прибуток, з якого потім мають заплатити податок на прибуток), купила їжу (сплатила ПДВ. підтримала вітчизняного виробника, принесла прибуток), 1000 вклала у власну справу або поклала під відсотки в банк. В обох випадках держава отримала з них податок на прибуток в тій чи іншій мірі. Ще питання?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 02:19


???? Я щаслива за банкіра на порші, але до чого тут я?! Це в вас родичі десь щось збирають, миють і ще там щось в Ізраїла за малі гроші роблять. Я туточки сиджу собі, працюю, податки сплачую і не хочу, щоб з них неосвіченість чужа оплачувалася...
А! Дівчата, знайдено, хто наламав дрова з українською економікою! Я! Мої гроші призвели до інфляції (афігеть, це ж скільки в мене грошей!)! Я купую банкірам порше, мої батьки незабезпеченими грошими розплачуються! Все, капець, пішла нервово палити і думати про свою поведінку.

Слава Богу мои родные в Израиле живут шоколадно, уж лучше чем мы с вами в Украине, которая то и дело ведет борьбу за мову, а не за то, чтобы сделать нашу жизнь лучше.

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012

Яка іронія? У ваших текстах за хамством вже і літер не видно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:23


Та припиніть Ви мені врешті-решт тикати!

З 2 тис я 100 віддала за комунальні послуги, ще на 900 купила побутову техніку (сплатила ПДВ, принесла прибуток, з якого потім мають заплатити податок на прибуток), купила їжу (сплатила ПДВ. підтримала вітчизняного виробника, принесла прибуток), 1000 вклала у власну справу або поклала під відсотки в банк. В обох випадках держава отримала з них податок на прибуток в тій чи іншій мірі. Ще питання?

Никто вам не тыкает, кому вы нужны!


Кто тут еще кого троллит

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:25

Яка іронія? У ваших текстах за хамством вже і літер не видно.

Да да да, я молчу как вы отвечаете. Лучше быть хамом чем неучем-националистом

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012



Та ні, не краще. З чого Ви це взяли?
Я неуча-націоналіста не бачила, але це все одно краще, ніж хам.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Yazisha 24 августа 2012, 02:11

А что заработал бюджет Украины от того, что прошла безналичная транзакция? Банк заработал свой процент, а Украина, что на этом поимела? Где НДС, где импорт продукции, где акциз, из чего образуется бюджет страны? 1000 таких, как вы, помогают директору банка купит порш, в этом ваша заслуга. А родители потратят деньги на рынке, и эти деньги не обеспечены валовым продуктом, произведенным в Украине.



Если следовать Вашим рассуждениям, то туристов надо от границ гнать поганой метлой. Они ж, собаки такие, инфляцию привозят - их деньги "не обеспечены валовым продуктом", они просто привозятся налом, либо ввозятся через банк. Почему дурачки такие по всему миру туристов сразу же за шкирку и не вышвыривают? Видно, сильно глупые - позволяют валюту вливать в экономику, тратить на национальный продукт. Как еще Турция, Египет, Тайланд, Мальдивы по миру не пошли?
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Yazisha 24 августа 2012, 02:24

Слава Богу мои родные в Израиле живут шоколадно, уж лучше чем мы с вами в Украине, которая то и дело ведет борьбу за мову, а не за то, чтобы сделать нашу жизнь лучше.


Как "шоколадно", Ваш досточтимый батюшка же работает за более низкую зарплату, чем его коллеги, мучается? Вы уж выберите, или "шоколадно", или собирают апельсины и подвергаются дискриминации злобным местным населением
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


А Ви, до речі, як невдаха, що працює на іноземну компанію, що можете сказати в своє виправдання?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 vestigial 24 августа 2012, 02:39


Как "шоколадно", Ваш досточтимый батюшка же работает за более низкую зарплату, чем его коллеги, мучается? Вы уж выберите, или "шоколадно", или собирают апельсины и подвергаются дискриминации злобным местным населением


Девушка не может выбрать. Она пока только тыкать научилась и хамить .
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.

innachka

Имя: Инна
Группа: Новичок
Сообщений: 23
Регистрация: 10.08.2012
Заходил(а): 14.09.2017
Город: Николаев
innachka
Новичок
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:29



Та ні, не краще. З чого Ви це взяли?
Я неуча-націоналіста не бачила, але це все одно краще, ніж хам.
Подведем итог: Как бы русофобы не истерили, Закон принят. Хотя, как выяснилось, не все такие уж русофобы. Многие согласны, что русский язык нужно учить в школе как язык межнационального общения. Так что все отлично, все довольны (или почти все)
Ура Партии Регионов!!!!
И всем спокойной ночи.
Просматривают эту тему:

Forum