• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Русский язык - региональный

Yasonka   
Активный пользователь   
21 августа 2012 59248 848
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


от Ющенко протупив...
Міг би прийняти подібний закон і пройти на другий термін.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:41


А Ви, до речі, як невдаха, що працює на іноземну компанію, що можете сказати в своє виправдання?

Здравствуйте, меня зовут Катя, я работаю на иностранную компанию и я тоже неудачник у себя на Родине

Покажу в понедельник директору, пусть посмеется...


Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


так... ситуація прояснюється... хто ще хоче вийти із тіні і чесно зізнатись, що він працює на інфляцію в Україні.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:41


А Ви, до речі, як невдаха, що працює на іноземну компанію, що можете сказати в своє виправдання?


А чому це я повинна виправдовуватись? Ми з колегами страшенні звірі, ми заробляємо валюту, платимо малий (порівняно з європейськими) податок, та витрачаємо її тут, на місцевий сир та м'ясо, на кіно та морозиво, на фрукти дітям та відпочинок у Криму. Час хапати ноутбуки та ховатися кудись у монастир, каятись, гупати лобом у тачпад (ноутбуки із собою - щоб дітей не спокушувать працею на мерзенних іноземців)
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012



Ну як чому? Бо Ви - невдаха, яка нікому не потрібна на Батьківщині, а тепер бере і допомагає купити директору банку Порша чи Порше чи Парше що воно там таке і взагалі провокує інфляцію в Україні...

І не в монастир, а на завод. Або на апельсинову плантацію.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   24 августа 2012
А в сусідній темі питають, хто планує голосувати за Регіони)))))
І навіть анонімно пропонували висловитися. Та ні, існують герої, хто і русофобами, не ховаючись, назве, і заздравицю улюбленій партіі проспіває, і взагалі всім задоволений.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


А то, яка різниця, що основна маса громадян держави живе на межі бідності, головне ж - язик!
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:53



Ну як чому? Бо Ви - невдаха, яка нікому не потрібна на Батьківщині, а тепер бере і допомагає купити директору банку Порша чи Порше чи Парше що воно там таке і взагалі провокує інфляцію в Україні...

І не в монастир, а на завод. Або на апельсинову плантацію.


Ой, на заводі від таких самі проблеми. В нас мозок є. І ми, падлюки такі, його навіть використовуємо.
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Ну все, тоді варіантів нема. Апельсини чекають!
Тільки так Ви можете виправити ту нереальну шкоду, яку заподіяли своїми брудними грошима.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   24 августа 2012

Попрохала б! Я винна у інфляції! Там регіональною по білому вище написано! Не відбирайте зірочку, дайте потішити почуття власної значущості! Ну до порше приєднуйтесь, там ще 999 місць залишалось. Але я очолюю список!
Я так і не зрозуміла, чому небажання оплачувати зайві папери зветься русофобією... я тупа білявка, визнаю одразу, завжди і з радістю філологи, поясніть, де у слові "русофоб" про тринькання грошей?..
і про ВВП я теж не зрозуміла.... набирати додатковий штат, щоб перекладали, друкували, надсилали і т.д. - це ефективне використання грошей, воно збільшить доходи, а заробити гроші десь, завезти сюди і вкласти в бізнес - це підрив економіки...
ні, блін, це вже підрив мозку! без економіста не розберешся...
дівчинко з апельсинами і ВВП, поверніться! я заплуталася! рятуйте!
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   24 августа 2012
Перечитала, змогла...

Питаєш "русофіла" (можна буду так називати, хоча це геть не вірно) - чи "хорош" закон? У відповідь - про гастарбайтерів, інвестиції, любов до языка, а про закон знов ані слова. Не по хорошу мил, а по милу хорош.

Поставлю питання по іншому - яка саме стаття закону найбільше сподобалась? Чим її положення відрізняється від вже існуючого?

ПС. шкода, що автор не виставив опитування в темі...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 01:36


Тільки ці западенці офіційно перевели минулого року суму, еквівалентну іноземним інвестиціям. Отже вони працюют там, а гроші вливають у свою країну. Існує така думка, що перед тим, як щось наголошувати, варто отримати якусь фактичну інформацію, а не тільки власними враженнями ділитися, намагаючись надати їм вигляд істини у останній інстанції.
сь ще що дивно - ваші знайомі щось там збирають і миють за кордоном, а мої - пишуть у Силіконовій долині, розробляють нові хімічні складові у дослідницьких центрах, лікують і т.д. Може питання у оточенні, а не у державі?
Зараз поведуся на тролінг! Спостерігайте Зарахую себе до лав тих, хто був описаний як "кричащие на форумах за свою мову". Ви не повірете, я працюю, давно і багато, дуууже непогано заробляю і пишаюся цим. І ще, не повірите, ті, хто підтримують мову, в більшості своїй такі ж. Тому що люди з гарною освітою, міцним інтелектом, гнучкі, далекоглядні і чуттєві, дивляться трохи далі.. скажімо так, інакших


А, це така давня примовка "Донбас годує всю Україну"? Чула, чула... От лише це якщо й було правдою, то дуже давно. Зараз Донбас сидить на дотаціях, а от якраз Західна Україна прекрасно собі сама раду дає і в матеріальному плані, не тільки в духовному.

А взагалі, схоже, що єдині претензії до Західної України - це що вони "гастарбайтери" та "бандерівці". Без заглиблення у ці поняття та реальний стан справ.



Знову мене провокуєте на озвучення тих кореляцій, які я спостерігаю останніми роками?
Я-то з ввічливості стримуюсь... а можливо, й дарма, так саме як і з ввічливості переходити на мову співбесідника.
Бо якщо той співбесідник не дуже великого розуму та не дуже хороших душевних якостей, то замість оцінити цю ввічливість він просто вилізе з ногами на стіл і ще й плювати на тебе з висоти стане.
Всі мої знайомі, які підтримують українську мову, навіть розмовляючи у побуті російською, - завжди люди розумні, інтелігентні, освічені, працьовиті, дбають про сім'ю, думають про майбутнє. Виключень немає.
Як не зустріну дещо хамовите і обділене розумом - так обов'язково руськоязичне (точніше, суржикоязичне, але вважає, що воно розмовляє російською) з дуже презирливим ставленням до української мови.
Ой не знаю навіть, може, це мені просто так трапляється, випадково?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 02:48


так... ситуація прояснюється... хто ще хоче вийти із тіні і чесно зізнатись, що він працює на інфляцію в Україні.


Я.
Та ще й, ганьба мені, саме з нашим найстрашнішим ворогом - Росією!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 vestigial 24 августа 2012, 02:39


Как "шоколадно", Ваш досточтимый батюшка же работает за более низкую зарплату, чем его коллеги, мучается? Вы уж выберите, или "шоколадно", или собирают апельсины и подвергаются дискриминации злобным местным населением

Покажите текст где написано про ЗП!!!! Я писала про привилегии, а привилегии и ЗП это разные вещи. это первое!!!
А второе, я никому не хамила. Хамите больше вы мне чем я вам! На личности в отличии от вас я не переходила. Вы и alisa.


Прежде чем иронизировать и показывать ваш сарказм, по поводу апельсинов, поработайте сами в этой области.
Что ж защитница укр.яз. пишете на чистом русском!

А то говорить все мастаки!

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 moonsun 24 августа 2012, 03:20

Попрохала б! Я винна у інфляції! Там регіональною по білому вище написано! Не відбирайте зірочку, дайте потішити почуття власної значущості! Ну до порше приєднуйтесь, там ще 999 місць залишалось. Але я очолюю список!
Я так і не зрозуміла, чому небажання оплачувати зайві папери зветься русофобією... я тупа білявка, визнаю одразу, завжди і з радістю філологи, поясніть, де у слові "русофоб" про тринькання грошей?..
і про ВВП я теж не зрозуміла.... набирати додатковий штат, щоб перекладали, друкували, надсилали і т.д. - це ефективне використання грошей, воно збільшить доходи, а заробити гроші десь, завезти сюди і вкласти в бізнес - це підрив економіки...
ні, блін, це вже підрив мозку! без економіста не розберешся...
дівчинко з апельсинами і ВВП, поверніться! я заплуталася! рятуйте!

Вас лично никто в инфляции в стране не обвинял. Не надо передергивать!

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Если у вас нет аргументов, не надо пытаться писать умные вещи и делать из меня глупою, а себя ставить выше все-это касается ВСЕХ! И заметьте на личности я не перехожу!!!!

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   24 августа 2012
Цитата: #9310 Yazisha 24 августа 2012, 09:49

Покажите текст где написано про ЗП!!!! Я писала про привилегии, а привилегии и ЗП это разные вещи. это первое!!!
А второе, я никому не хамила. Хамите больше вы мне чем я вам! На личности в отличии от вас я не переходила. Вы и alisa.


Прежде чем иронизировать и показывать ваш сарказм, по поводу апельсинов, поработайте сами в этой области.
Что ж защитница укр.яз. пишете на чистом русском!

А то говорить все мастаки!


З якого це переляку?
Кожна людина має право говорити і писати тією мовою, якою хоче.
І при цьому це абсолютно не буде протирічити її стійкій позиції щодо єдиної державної української мови, причому без цих недолугих статусів регіональних мов.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   24 августа 2012


Тут що найменше вже троє людей написало - це вільний вибір!
Я не хочу збирати апельсини, я їх не збираю. Але якщо підписався збирати, то збирай і не виступай, який ти герой, що збираєш апельсини із вищою освітою. Це ж не примусові роботи. Розумний? Можеш заробляти мізками? Які питання? Заробляй!


Мені абсолютно не зрозуміла Ваша позиція. Якщо Ваші родичі всім задоволені, то навіщо Ви жалієтесь від їх імені? Якщо вони всім не задоволені, то тим паче - навіщо жалітись? Кожен обрав свій шлях сам, вони самі віднесли документи в посольство, самі придбали квитки і самі вирушили в обрану країну. Сам собі...
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 jozh 24 августа 2012, 09:55


З якого це переляку?
Кожна людина має право говорити і писати тією мовою, якою хоче.
І при цьому це абсолютно не буде протирічити її стійкій позиції щодо єдиної державної української мови, причому без цих недолугих статусів регіональних мов.

Да ради Бога! Я никому не запрещаю! Я спрашиваю! Дело в том, что Катя, может тока замечания делать, а когда человек не видит бревно в своем глазу, то с ним и разговаривать нет смыла.

А то опечатку в слове "вдруг" она так обмусолила, с форумчанками, я потом хамкой оказалось.
То что мне было не приятно никого не волновало, один раз сказала и хват. так нет же надо сто раз обмусолить и привлечь таким образом к себе внимание.

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   24 августа 2012
Цитата: #9310 alisa 24 августа 2012, 09:56


Тут що найменше вже троє людей написало - це вільний вибір!
Я не хочу збирати апельсини, я їх не збираю. Але якщо підписався збирати, то збирай і не виступай, який ти герой, що збираєш апельсини із вищою освітою. Це ж не примусові роботи. Розумний? Можеш заробляти мізками? Які питання? Заробляй!


Мені абсолютно не зрозуміла Ваша позиція. Якщо Ваші родичі всім задоволені, то навіщо Ви жалієтесь від їх імені? Якщо вони всім не задоволені, то тим паче - навіщо жалітись? Кожен обрав свій шлях сам, вони самі віднесли документи в посольство, самі придбали квитки і самі вирушили в обрану країну. Сам собі...

Це примусові роботи, людям в Украине жить не на что, у меня родственники в Ровенской области, так пол Испании это выходцы из этого пгт.

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Просматривают эту тему:

Forum