• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

А как у вас в школе с учебниками?

Нява Малика   
VIP пользователь   
29 августа 2012 15920 220
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 Ioanna 29 августа 2012, 22:04

Я вам про конкретный предмет - вы мне про систему вообще. Так кто не видит разницы? Я где-то написала, что тетради с печатной основой заменяют учебники? Зачем это передергивание?


Больше и не буду. Человек, который, не работая в отрасли, называет систему работы ее "фигней", собственно, сам показывает целесообразность такого спора. А с методикой нужно уметь работать - иного я нигде тоже не утверждала.


Ви десь написали, що це хороша і потрібна річ як така. А не у вигляді вимушеного компромісу, враховуючи стан нашої системи освіти.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 Дикий Ёж 29 августа 2012, 21:43
Да, дети в тетрадях заполняют весь урок пропущенные слова, цифры и прочее, а учитель заполняет свои журналы, ии ходит где-то - офигеть индивидуальный подход.


Вашими же словами: то, что вам попались такие учителя, ни говорит ни слова "за" или "против" насчет тетрадей с печатной основой.
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 jozh 29 августа 2012, 22:09


Ви десь написали, що це хороша і потрібна річ як така. А не у вигляді вимушеного компромісу, враховуючи стан нашої системи освіти.

В пользу этого говорит вышеописанная система преподавания хотя бы иностранного языка. С чем идут на компромисс западные издатели, выпускающие эти комплекты, по которым учатся в том числе и украинские дети? С украинской системой образования?
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 Ioanna 29 августа 2012, 22:13

В пользу этого говорит вышеописанная система преподавания хотя бы иностранного языка. С чем идут на компромисс западные издатели, выпускающие эти комплекты, по которым учатся в том числе и украинские дети? С украинской системой образования?


Приватне навчання іноземним мовам має трохи іншу специфіку - в вартість навчання закладається і вартість цих зошитів. Виходить елементарно вигідніше (не для батьків, звісно) з зошитами, ніж без них. На якість навчання їх наявність чи відсутність не впливає.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 Ioanna 29 августа 2012, 22:10


Вашими же словами: то, что вам попались такие учителя, ни говорит ни слова "за" или "против" насчет тетрадей с печатной основой.

так объясните мне, в чем "индивидуальный подход" к ученикам, у которых одинаковые тетради с клеточками для вписывания ответов???? Где же индивидуальность???
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 августа 2012
Сашку видали все, крім англійської.

Я приєднаюсь до тих, кому друковані зошити подобаються. Саня в них працює постійно, напівпорожніми вони не були наприкінці року. Я дивлюсь на те, як Саня з зошитами працює і тихо заздрю. Малювання - жах мого дитинства ще з садочку. Вже у середніх класах я знайшла якісь самовчителі з малюнку і живопису, і з'ясувалось, що в мене руки не зовсім не звідти виросли А так мала б собі тверду пару з малювання, якщо б вчителям з цих предметів дозволяли псувати звітність А з друкованим зошитом - цікаво, зручно і навчає, що треба зробити, щоб ото чи ото отримати.
З математикою я постійно сиділа і не мала, чим себе зайняти, бо ті 2 задачі підвищенної складності, що заплановано на урок, вирішувались за перші 10 хвилин, а решту часу я спостерігала, як наші гуманітарії відверто туплять Зараз на уроці використовується підручник, друкований зошит, зошит з диференційованими контровльними завданнями, індивідуальні картки різної складності, і все це одночасно. Саня домашнє завдання пише у зошиті - 1 сторінка підручника, у друкованому - кілька різних завдань: і типу "заповніть клітинки", і ті, де треба розписувати рішення, і щось на логічне мислення, і ще щось на просторове уявлення та геометричні побудови, може ще й контрольне завдання одного з 4 рівнів складності бути або індивідуальна картка. І результати я бачу дуже явні, знання, а не сфортило-не сфортило на контрольній
Щодо рукопису... я вчилася за конспектами з 9 класу, ну не було тоді підручників, та й наша 22 не визнавала рівня підручників, потім перший набор вишу, теж конспекти замість книжок. І в молодших класах мене ганяли з цією писаниною - не допомогло А конспекти звели на нівець і те, що було Якщо дитина пише красиво, то вона так буде писати і в прописах, і на аркуші, і в друкованих зошитах, а якщо ні... я сама свої записи дуже рідко можу розібрати, якщо час якийсь пройшов
Я б така, що взагалі саме зошити з друкованою основою зробила основними, а підручники звела до рангу словників, збірок таблиць, правил, тез.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 Дикий Ёж 29 августа 2012, 22:46

так объясните мне, в чем "индивидуальный подход" к ученикам, у которых одинаковые тетради с клеточками для вписывания ответов???? Где же индивидуальность???


Можна я? Я не фахівець, але прискіпливо спостерігаю, і нам дуже пощастило з вчителькою.
В одному і тому ж зошиті на одну і ту ж тему є завдання різної складності, завдання, які навантажують різні навички, відточують різні знання. Різним дітям дають різні завдання, на різних стадіях вивчення теми дають різні завдання.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 августа 2012
moonsun, та ж це все не переваги власне друкованих зошитів як таких. Це переваги просто хороших підручників та методичних матеріалів, та хорошого вчителя.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 jozh 29 августа 2012, 22:58
moonsun, та ж це все не переваги власне друкованих зошитів як таких. Це переваги просто хороших підручників та методичних матеріалів, та хорошого вчителя.


Так друкований зошит - це ж методичний матеріал. Чи я щось не так розумію?
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 moonsun 29 августа 2012, 23:00


Так друкований зошит - це ж методичний матеріал. Чи я щось не так розумію?


Так, це один з варіантів методичного матеріалу. Але доводити, що яблука краще, ніж груші, наводячи докази, які є загальними для фруктів, - невірно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   29 августа 2012
Цитата: #9404 jozh 29 августа 2012, 22:20


Приватне навчання іноземним мовам має трохи іншу специфіку - в вартість навчання закладається і вартість цих зошитів. Виходить елементарно вигідніше (не для батьків, звісно) з зошитами, ніж без них. На якість навчання їх наявність чи відсутність не впливає.

Да неужели? Наличие компонента, необходимого для обучения, не влияет на качество этого обучения? Это как это?

И потом, еще чуть выше я писала и про гос.обучение иностранному языку. Тут разницы нету - эти компоненты необходимы как в частном обучении, так и в государственном. Я могу еще рассказать про специфику работы и необходимость таких вещей с точки зрения преподавания в школе зарубежной литературы, не только иностранного языка. Сейчас придет учитель математики - он докажет необходимость этого с точки зрения своей специфики. То же самое будет практически с любым предметом, физкультуру исключая. На сегодняшний день такие тетради - это необходимость.





Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   30 августа 2012
Иоанна. у вас историю случаем не Лидия Ивановна вела?)
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   30 августа 2012
Цитата: #9404 Синий бублик 30 августа 2012, 00:28
Иоанна. у вас историю случаем не Лидия Ивановна вела?)

Нет
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
novka

novka

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2434
Регистрация: 28.11.2009
Заходил(а): 30.04.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0933369832
novka
VIP пользователь
   30 августа 2012
прочла всю темку, увидела цифры за учебники, это только первые классы 22 школы сдавали около 500 грн на учебники??? 310 - учебники, 190 английский..я в шоке!
Нам выдали пока 5 учебников 2012 года, с печатью школы. Судя по всему их надо сдать будет. А за что платили, не ясно пока.
/JC_hulahoop-girl/connie_1/connie_43
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 августа 2012
Цитата: #9404 Ioanna 29 августа 2012, 23:15

Да неужели? Наличие компонента, необходимого для обучения, не влияет на качество этого обучения? Это как это?

И потом, еще чуть выше я писала и про гос.обучение иностранному языку. Тут разницы нету - эти компоненты необходимы как в частном обучении, так и в государственном. Я могу еще рассказать про специфику работы и необходимость таких вещей с точки зрения преподавания в школе зарубежной литературы, не только иностранного языка. Сейчас придет учитель математики - он докажет необходимость этого с точки зрения своей специфики. То же самое будет практически с любым предметом, физкультуру исключая. На сегодняшний день такие тетради - это необходимость.







Так в чому саме та необхідність проявляється?
Жодного аргументу я не побачила на користь саме зошитів на друкованій основі як таких. Всі аргументи стосуються методичних матеріалів взагалі - підручники, роздаточний матеріал тощо.
От що є таке особливе саме в друкованих зошитах, чого не може бути в парі "хороший підручник плюс роздаточний матеріал плюс зошит"? Без чого постраждає якість навчання?
Я от лише прописи можу згадати та розмальовки - коли треба, щоб дитина обводила своєю рукою те, що вже позначено. Та й то, останні прописи, які я купувала, мене розчарували: великий товстий зошит, де власне на прописи максимум 50% місця, а решту зайнято якимись словами з перекладом, малюночками тощо. Запросто можна ж було випускати одні лише прописи, цього було б достатньо. Але - не випускають, як я розумію. І чому, запитую?

А от мінусів багато, і ці всі мінуси, повторюсь, витікають з факту одноразовості: і їх вартість, яка падає на плечі батьків; і нераціональне використання ресурсів (цікаво було б дізнатися, скільки дерев треба вирубати, щоб забезпечити всіх школярів цими зошитами, - про екологію ми вже всі успішно забули, так?), і привчання дітей до нераціонального використання ресурсів; і навіть така дрібничка, як зайва вага, яку теж треба носити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   30 августа 2012

Ми здали по 400 в 38 школі, а які вам підручники видали?
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   30 августа 2012

Ну видишь. им еще и английский дают, а у нас учебник по английскому никуда не годится(((
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   30 августа 2012
саме прикольне що нам в школі з поглибленим вивченням математики не дали підручника з математики
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   30 августа 2012
а 38 школа самая бедная? почему у них проблемы с учебниками?
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   30 августа 2012
Думаю, що це по-перше питання централізованого постачання, а не грошей. Та й діток набирається багато. Зазвичай ближче до вересня класи забиваються більше, ніж планували.
В першому класі ми на початку року теж здавали найбільшу суму - саме на дидактичні матеріали: таблиці, роздатки, плакати і т.д. Зараз перед четвертим - вдвічі менше, але в нас в класі купується багато всяких додаткових зошитів і посібників.

jozh, ефективність засвоєння матеріалу та вироблення навички, коли "почитав-подивився приклад - написав поруч - порівняв - прочитав коментарі після завдань" набагато більша ніж, коли "почитав книжку - пописав у порожньому зошиту".

Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum