• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1064647 22418

Kid off sky

Имя: Kid off sky
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1599
Регистрация: 27.07.2012
Заходил(а): 10.11.2019
Город: Николаев
Телефон: -
Kid off sky
VIP пользователь
   26 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 20:08)
жаль мне вас, если бы вы хоть немного изучали православную литературу, смотрели православные фильмы и читали хотя-бы газету "МИР". может что-то и поняли..., НО, как сказал Господь: будут видеть и не увидят, будут слышать и не услышат..
сейчас православных считают обкуренными? ну-ну..

Не треба тут проповідувати.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   26 января 2015
Мне друзья из Москвы и Карелии
Пишут «правду» про нашу войну…
Я бы русским друзьям поверила,
Если б не был мой брат в плену...
Если б улицы наши тусклые
Не заполнили ’гости’ с Кавказа…
Если б «братья» смоленские, русские(!!!)
Не стреляли в детей Донбасса!
Я бы спорить ни с кем не стала,
Если б чистое было небо,
Если б утром старуха-мама
Не рыдала над коркой хлеба!
Если б в горловский тихий двор
Не свозили десятки убитых
И в Донбассе их триколор
Не ходил по рукам бандитов!
Чебоксары, Саратов, Бийск
Знают «правду» про нашу войну!
Что ж вы верите, люди, убийцам,
Разбомбившим мою страну...

Татьяна Малахова. Горловка.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   26 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 20:08)
если бы вы хоть немного изучали православную литературу, смотрели православные фильмы и читали хотя-бы газету "МИР".

Боже меня упаси изучать православную литературу и кинематорафию.
И не надо меня жалеть. Себя пожалейте.
С проповедями - на другие форумы. Мало нам сепаратюг, не хватало ещё богуверцев.

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   26 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 20:08)
жаль мне вас, если бы вы хоть немного изучали православную литературу, смотрели православные фильмы и читали хотя-бы газету "МИР". может что-то и поняли..., НО, как сказал Господь: будут видеть и не увидят, будут слышать и не услышат..
сейчас православных считают обкуренными? ну-ну..

Звернення до Нечистих Сил!Шановні, дорогі наші Відьми Полтавщини і Черкащини! Мавки Полісся! Відьмаки і Вовкулаки Житомирщини! Потерчата, русалки, примари, чорти, дідьки та проча уважаєма Нечисть…В цей час звертаємося до Вас з проханням сконцентрувати всі свої потойбічні і оккультні сили з однією метою: звести з цього світу Путіна В.В. (в просторіччі – Хуйло)…
Ви хоч і нечисть, але - наша, рідна, правильна, патріотична…Заздалегідь дякуємо!Слава Україні!
Кріблє-краблє-бумс…
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   26 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 20:08)
жаль мне вас, если бы вы хоть немного изучали православную литературу, смотрели православные фильмы и читали хотя-бы газету "МИР". может что-то и поняли..., НО, как сказал Господь: будут видеть и не увидят, будут слышать и не услышат..
сейчас православных считают обкуренными? ну-ну..
Если не читали газету мир ,то все пропало ,ничего не понимаем значит.

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   26 января 2015

Новый король Саудовской Аравии намерен довести экономическое удушение России до конца

Вс, 25/01/2015 - 11:21
Робким надеждам московских нефтедельцов не суждено сбыться: но вый король Ссылка намерен сильнее залить рынок Ссылка, тем самым добивая экономику Ссылка. Ранее власти королевства открыто заявляли, что путинской «бензоколонке» не место на нефтерынке.
Ссылка
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   26 января 2015
08:30, 26 января 2015

Россия впервые отказала Приднестровью в финансовой помощи

Об этом сообщает "Независимая газета", ссылаясь на источник в Верховном Совете самопровозглашённой республики. Тирасполь рассчитывал получить 100 миллионов долларов на выплату пенсий и других социальных обязательств. По словам источника, в Москве высказали недовольство по поводу чартерных рейсов, которыми летает лидер Приднестровья Евгений Шевчук, и сослались на экономические трудности в самой России. Ссылка
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   26 января 2015
Луганчанка написала вірш-відповідь на пісню Віки Циганової «От Донецка до Кремля – это русская земля»
Сьогодні в приймальню голови Луганської ОДА Геннадія Москаля прийшла літня жінка й передала написаного власноруч вірша про події на сході України. Жінці 74 роки і вона корінна мешканка Луганської області. Усе інше – в самому вірші…
ВІДПОВІДЬ
Слухай, Віка Циганова,
Про що буде тут розмова:
Від Донецька до Кремля –
Українська це земля.
Наш князь Юрій Долгорукий
Підкорив болота, луки
Він Москву вам заснував
Щоб нечистий вас забрав!
Ще в Москві хор жаб співав,
Київ наш вже процвітав.
Жаль, що Путін це не знає,
На Вкраїну зазіхає.
Де стояли шахт громади
Він поставив свої «Гради».
Зруйнував наші мости
І наставив блокпости.
Там, де соняшник в нас ріс,
Поле топчуть «Стрілок», «Біс».
Де були сади, левади,
Зараз там його гармати.
Де хліба росли високі,
Вирви там навкруг глибокі.
Де малеча тягла санки,
Розчавили гірки танки.
Розбомбив він наші хати,
Вимусив людей страждати.
Надсила на нас конвої
Найсучаснішої зброї.
Він мінує лани чисті –
Так робили лиш фашисти.
Ллється кров в моїй країні
Та не вмерти Україні,
Не здамо землі ні клапоть –
Пам’ятай це, руський лапоть!
Вірю, знаю – прийде час,
Відповість він за Донбас,
За землю мою святую,
За пролиту кров людськую,
За могили в чистім полі,
За всі зламанії долі,
За скалічених людей
І за смерть малих дітей.
Чуєш, Віко, стерво сите,
Україну вам не вбити!
І земля моя, Донбас,
Прокляла давно вже вас.
Я благаю на колінах
Мир дай, Боже, Україні!
Щастя дай захисникам,
Її донькам і синам.
Матір Божа, я благаю,
Спокій дай моєму краю,
Дай загиблим місце в раю –
Я молю тебе, благаю!
Путіна я проклинаю,
Щоб ти здох, йому бажаю.
В небуття підуть Кобзони
Путіни і Циганови,
Та залишиться країна,
Наша ненька Україна.
Вільная і працьовита
Не раз кровію полита.
В. Олексійова, 74 роки

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   26 января 2015
зацініть почуття гумору сайту "русская весна":
Клуб ветеранов известного в мире спецназа SAS (Великобритания), проанализировал данные боевых действий, которые проходили в разных точках мира.Кроме того, было проведено онлайн-голосование на сайте спецназа на тему: какие военные подразделения являются лучшими по ведению боя.Голосование показало, что лучшими пехотными подразделениями мира в 2014 года являются подразделения «Спарта» и «Сомали» во главе с их командирами «Моторола» и «Гиви.Второе место у ЦАХАЛ — Армия обороны Израиля.Ветераны спецназа заявили: «Мы не хотели бы встретиться в реальном бою с этими ребятами» и выразили глубочайшее уважение этим бойцам.
Ссылка

Tigress

Имя: Стеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 798
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 22.08.2020
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0504939094
Tigress
Активный пользователь
   26 января 2015
Сегодня стало Ссылка о решении Apple прекратить поставки своей продукции в Крым. Apple — не единственная и не первая американская компания, вынужденная сократить сотрудничество с Россией из-за включения в состав нашей страны части территории Украины.

Получить доступ к приложениям для Android с первого февраля в Крыму будет сложнее. Для этого пользователям придется менять свои IP с помощью VPN, или скачивать файлы с 4PDA, Яндекс.Store, Amazon App Store и прочих сторонних маркетов.

Почта США отказалась доставлять посылки в оккупированный Крым Жители аннексированного Крыма уже лишились доступа к сервисам Apple и Google. Теперь они не могут заказывать товары из американских интернет-магазинов.



Имею наглость быть счастливой
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 20:08)
жаль мне вас, если бы вы хоть немного изучали православную литературу, смотрели православные фильмы и читали хотя-бы газету "МИР". может что-то и поняли..., НО, как сказал Господь: будут видеть и не увидят, будут слышать и не услышат..
сейчас православных считают обкуренными? ну-ну..

Ви б за бога тут не розповідали, а переживали б краще за свою душу.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
katenochek

katenochek

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1965
Регистрация: 07.04.2012
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677364967
katenochek
VIP пользователь
   27 января 2015
Цитата: Ссылка (26 Январь 2015 21:14)

Новый король Саудовской Аравии намерен довести экономическое удушение России до конца

Вс, 25/01/2015 - 11:21
Робким надеждам московских нефтедельцов не суждено сбыться: но вый король Ссылка намерен сильнее залить рынок Ссылка, тем самым добивая экономику Ссылка. Ранее власти королевства открыто заявляли, что путинской «бензоколонке» не место на нефтерынке.Ссылка

Я стала очень злая. Каждый день слежу за падением курса нефти на рынке и громко радуюсь))) Чем ниже нефть - тем меньше танков и градов у рашки))))
katenochek

katenochek

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1965
Регистрация: 07.04.2012
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0677364967
katenochek
VIP пользователь
   27 января 2015

Комитет ПАСЕ согласился снять с РФ большинство санкций

Ссылка


ЗАШИБИСЬ!!!(((
elo4ka

elo4ka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1537
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
elo4ka
VIP пользователь
   27 января 2015
Цитата: Ссылка (27 Январь 2015 13:02)

Комитет ПАСЕ согласился снять с РФ большинство санкций

Ссылка

ЗАШИБИСЬ!!!(((

Так это все ради свободы нашей Нади Савченко!
В жизни всегда есть место для радости.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 января 2015
Цитата: Ссылка (27 Январь 2015 13:02)

Комитет ПАСЕ согласился снять с РФ большинство санкций

Ссылка

ЗАШИБИСЬ!!!(((

не переймайтесь, то не ті санкції.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   27 января 2015
Антон Геращенко:
Проголосовали в первом чтении законопроект по которому будет определяться признание той или иной организации террористическими.Первые кандидаты на такое признание - ЛНР/ДНР.В самом названии проекта нет названия ЛНР/ДНР так как закон принимается на десятилетия вперед и нужен для определения самой процедуры признания той или иной преступной организации террористической.
Для тех кому интересно разобраться в том что такое само понятие терроризм - прошу ознакомиться с Википедией.Ссылка
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   27 января 2015

Глава делегації РФ: в Україні не було жодного теракту, на Донбасі - мирні люди

Керівник делегації російського парламенту в ПАРЄ, глава зовнішньополітичного комітету Держдуми Олексій Пушков запевняє, що в Україні за період конфлікту на Донбасі не відбулося жодного теракту.Про це він заявив під час дебатів щодо України на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи."Не треба довіряти тільки тому, що ви чуєте від офіційної України та деяких ЗМІ... Нам кажуть, що там (на сході Донбасу) терористи. Якби це були терористи, ми би чули про теракти. А їх немає, ми не чули про жоден теракт в Україні!" - стверджує він.Як відомо, лише протягом останніх днів відбулися атаки на автобус під Волновахою, транспортну розв’язку в Донецьку, на житлові квартали Маріуполя. Кожен з них призвів до масових жертв серед мирного населення. Україна кваліфікувала ці дії як теракти.Олексій Пушков між тим стверджує, що причиною подій на сході є "відповідь Києва на бажання людей провести федералізацію"."Уряд України направляє на Донбас все більше збройних підрозділів, щоби подавити тих, хто хоче більше повноважень і культурної автономії".Він також кількаразово заявив, що вважає прибічників автономії Донбасу "мирними людьми", які висувають "мирні вимоги".

Ссылка



Що вони там палять....




Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 13.09.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   27 января 2015
Ссылка
Доброго ранку, друзі! Надворі понеділок і дід вертається до виконання самим на себе возложенних об'язанностєй сільського наблюдатєля за поточними собитіями. У фейсбуці, как я погляжу, лунає вже привична поліфонічна какофонія звуків: істєрічний візг панікойров перемежовується з металевим дзеньканням ломів, якими болєє хладнокровні гражданє гупають по безвольним тушкам істєріків та панікйорш. І роблять це весело та злобно. Це харашо, бо іменно весела злість і є самим лучшим настроєм під час війни. При цьому нада сохранять ясний тверезий розум, щоб бачити, що твориться навкруги і правильно оцінювать сложившуюся ситуацію. Щоб розуміти, яким може бути дальнєйший розвиток подій. Наливаєм собі чай-кохве і приступаєм.

Дід протягом півроку всі свої обзори починав із діла Наді Савченко. Сьогодні багато писати не буде - сьогодні час діяти. 26 січня, тобто сьогодні, світом має прокотитися глобальна акція з вимогою звільнення нашої Надії і дід просить всіх небайдужих громадян взяти в ній участь.

Користуючись нагодою, дякую громадянину Росії Марку Захаровичу Фейгіну, адвокату Наді, за його вчорашній відкритий лист до Хуйла. Зокрема за те, що прямо звертаючись до адресата, автор ніде не назвав президента Росії "уважаємим".

По подіям минулого тижня ми бачимо, що послєдоватєльность дєйствій порядок Хуйла залишається покашо незмінною. Відімо, ще з часів "бандітського Петербурга" Хуйло свято уверовал в ефективність чотирьохчленного алгоритму: "приєзд - наєзд - откат - от'єзд". Тоєсть, щоб більшим був "откат" нада мощнєє "наєхать". Активізація бойовиків на театрі воєнних дій продиктована іменно цією логікою. Цим пояснюється не лише дєйствія в Донецькому аеропорту, но і злочинний обстріл мирних кварталів Маріуполя.

Но замість ожидаємого Хуйлом прогибання перед ним хунти і Запада, в рассуждєніях мірових дєятєлєй все частіше лунають думки, шо такими методами Хуйло семимильними шагами рухається в напрямку Гааги, збагачуючи своє будуще уголовне діло все новими і новими епізодами преступлєній. Но про це нижче.

Який "откат" січас нужен Хуйлу? Січас Хуйло добивається переговоров із Западом з максимально виграшних для себе позицій. То єсть, шоб прочі учасники переговорів приїхали в Астану на переговори просітєлями. А просити вони мають Хуйла прекратить безобразія. І ужо тагда Хуйло з ними поговорить. І ужо тагда припомнить їм всі свої уніженія, а припомнивши, назове ціну прекращенія безобразій. І ціну Хуйло сибирається назвать високу.

В цих условіях перед уважаємим Петром Алєксєєвичем і перед Западом стоїть спільна стратегічно важлива задача - поламати нав'язуваний Хуйлом алгоритм, доказавши його неефективність. По суті, вихід один - не приймати нав'язуваних правил гри, а відповісти на "наєзд" Хуйла ще більш жорстко і рішуче. Чи буде це зроблено і як це буде зроблено - можливо ми побачим протягом цього тижня. Но шото діду підказує, що реакція міровой закуліси буде на цей раз не така, як хоче Хуйло.

Протягом тижня вже заплановано ряд міжнародних мероприятій найвищого рівня, в тому числі засідання Ради ЄС і засідання Ради Безпеки ООН, на порядку денному яких буде трагедія Маріуполі. Но це все лише лише видима частина айсбергу. Яка нужна для того, щоб создать нужний ландшафт і потрібну льодяну зовнішньополітичну атмосферу для прийняття Западом конкретних рішень. Від яких Хуйло простою простудою не отдєлається.

В тихих кабінєтах міровой закуліси наверняка зараз обсуждається вопрос чи не настав час переходити до болєє радикальних дєйствій в отношенії Хуйла та його кліки. Чи не час перевести тиск на Москву на якісно новий рівень, щоб Хуйло уразумел - дальнєйша ескалація напряжонності неефективна, бо чим сильніше Хуйло "наїзжає, тим болєзнєнніша для нього буде "ответка". Дід думає, шо цей час настав, хотя мірова закуліса діда не питає, а дєйствує по ранєє сформованому плану дєйствій. І наверняка отой план дєйствій вимагає поступового формування сприятливого общественного мнєнія в світі. Нужне нам общественне мнєніє в світі постєпенно формується не в останню чергу благодаря усіліям Хуйла.

Запад наверняка буде викладувати на стіл далеко не всі козирні карти одновременно, а, як хороший і хладнокровний ігрок, буде це робити постєпенно, грамотно і методично. Даючи все ще возможность Хуйлу завалить хавальник і убраться з України подобру-поздорову. Хотя шансов у Хуйла викрутиться стає все менше і менше. А Гаага всьо бліже і бліже.

Сначала з Хуйлом хотіли по хорошому - номандський формат задумувався іменно як наіболєє комфортний для Хуйла, щоб він міг пожалуваться на свої проблеми добрим дохторам. Но Хуйло розсердив даже добрих дохторів, тому нормандський формат поставлено на паузу. Бундесфрау Меркель вчора позвонила Хуйлу, призвавши його прекратить ескалацію конфлікту, но зробила це скоріше для очистки совісті, уже нє надєясь на адекватность пацієнта. Болєє обстоятєльний разговор состоявся в неі з уважаємим Петром Алєксєєвичем і відімо мова йде про координацію спільноі гри.

Бо і хунта заметно радикалізує свої заяви і дєйствія, громко заявляючи про готовность об'явить санкції проти Росії. Сьогодні, як нам обіщав уважаємий Пйотр Алєксєєвич, мають бути опубліковані записи коректіровщика вогню, які, доказують пряму причасность Росії до вбивства мирних громадян Маріуполя. Дід надіється, що і в СБ ООН, і в ЄС є вже оті записи з англійським подстрочніком. Щоб ні в кого не оставалося сумнівів - Хуйла нада бити всірйоз. Не обращая вніманія на істеричні воплі Москви про грубую фальшивку, сфабриковану в СБУ і ЦРУ.

В общем і целом, картина виглядає таким чином, що світові відмінники згуртувалися для серйозної відсічі ізвесному хулігану і двойошнику Хуйлу, який взяв собі за моду терорізірувать малєнькіх. І Хуйло жостко прощитався, надіючись, що відмінники не здатні згуртуватися. Та ще й "маленька" Україна оказалася не ботаном в очках, а вполнє сєбе подкачаним хлопаком, який вже й здачу дає, не стісняється.

Нафтоаферісти розчаровують Хуйла і дальше - ціни на нафту після смерті саудівського короля рости ніяк не хочуть. Зараз вони остаються дето на рівні 48 долларов за барель. 52 мільярда ЮКОСу Хуйло не платить, з 15 січня нараховуються проценти - Хуйло поставлєн на щотчик.

Да, вчора воздушний поцелуй Хуйлу в Москву послала з Лондона "Дейлі телеграф", яка опублікувала своє розстеження у справі Литвиненка - вбитого по приказу Хуйла колишнього агента ФСБ. Литвиненко свідчив про вовлєчонность Хуйла до многих тьомних дєлішек і ці свідчення Литвиненка є - аудіозапис опублікований. Завтра в Лондоні начинається судєбне розбиратєльство і вже зараз є заяви про те, що суд располагає неопровержимими свідченнями причасності Росії до вбивства Литвиненка. Литвиненка вбили у 2006 році. Чого діло буде розглядатися у 2015 і іменно на цьому тижні? Догадайтеся з трьох раз. Кажеться, Хуйло нарвався всерйоз.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю, всячеськи допомагаємо Армії і читаєм repka.club.

Та слєдім, щоб віздє парядок був.

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   27 января 2015
Цитата: Ссылка (27 Январь 2015 13:53)

Глава делегації РФ: в Україні не було жодного теракту, на Донбасі - мирні люди





Що вони там палять....




расия требует , чтобы Украина вывела украинские войска с территории Украины , во как.
Не уверена , что они там что-то курят , видимо уже внутривенно употребляют какую-то гадость.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   27 января 2015
Александр Шиманский‎ )))))))))))))
Украина это сверхдержава, которая заставила НАТО вступить в состав ВСУ.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
Просматривают эту тему:

Forum