• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1074642 22418

Хермина

Имя: Хермина
Группа: Новичок
Сообщений: 10
Регистрация: 14.03.2014
Заходил(а): 16.03.2014
Город: Николаев
Хермина
Новичок
   15 марта 2014
---------------------
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   15 марта 2014
------------------------
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!

Хермина

Имя: Хермина
Группа: Новичок
Сообщений: 10
Регистрация: 14.03.2014
Заходил(а): 16.03.2014
Город: Николаев
Хермина
Новичок
   15 марта 2014
------------------------

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   15 марта 2014
--------------------------
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   15 марта 2014
--------------------
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   15 марта 2014
Цитата: ОльгаОльга (14 Март 2014 23:50)
а ДО этого чего не предлагали и не ходили???
дежа вю... одно и то же по кругу... читать нужно с первого поста, а не с конца( .
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   15 марта 2014
У тієї Хер міни бажано ще й аватарку видалити та картинку з посту на минулій сторінці. Вже уявляю собі, що воно ще й текстом писало, мені явно повезло, що не встигла прочитати.
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   15 марта 2014
Цитата: Ссылка (15 Март 2014 08:50)
У тієї Хер міни бажано ще й аватарку видалити та картинку з посту на минулій сторінці. Вже уявляю собі, що воно ще й текстом писало, мені явно повезло, що не встигла прочитати.

ничего существенно и не было написано... всю эту фигню можно в инете почитать.
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   15 марта 2014
Кличко заявил о попытке срыва президентских выборов в Украине
Ссылка
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   15 марта 2014
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   15 марта 2014
Суд решил, что пророссийские митинги в центре Донецка "не несут опасности" Ссылка ----------------------------------------------------------------------------СсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылка
СсылкаСсылкаСсылкаСсылка

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   15 марта 2014
.


Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   15 марта 2014
Головний донецький сепаратист виявися Дідом Морозом (відео) Ссылка ----------------------------------------------------------------------------- СсылкаСсылкаСсылкаСсылкаСсылка
СсылкаСсылкаСсылка
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   15 марта 2014
любителям Ляшка





дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   15 марта 2014
Знімальну групу ТСН після кількагодинного допиту депортували з Абхазії. Кореспондентку ТСН Наталку Пісню та оператора Сергія Кисельова після кількагодинного допиту депортували з Абхазії.

Наталка Пісня
Уроки абхазької: весняний вечір в Гаграх

Вчора, 18:36
Друкувати



Замість вечеряти лобіо і розписувати плани зйомок на завтра, ми вже годину чекали на керівництво абхазької державної служби безпеки.

- Руслан, посмотрі, как по-абхазскі будєт "мєчта", із Москви звонят.

Підлеглі начальника гагрськоі гебухи слухняно полізли в своі айфони - Русланами виявилися всі, крім нас із Сєрьогою.

Замість вечеряти лобіо і розписувати плани зйомок на завтра, ми вже годину чекали на керівництво абхазької державної служби безпеки, яке не полінувалося проїхати 80 кілометрів від Сухумі до Гагр, аби особисто нас допитати.

Начальник гагрської гебухи, мущщіна із добрими серцем і животом, зробив звук телевізора голосніше, гиркнув на підлеглих, які продовжували шукати "мрію" в айфонах, щоб ті під страхом звільнення з нами не говорили, а замітався між своїм і чужим кабінетами - аби вберегти від нас частину державних, особистих і лінгвістичних таємниць.

Мрія все не знаходилася.

В цей час в телевізорі з'явився колишній головний розвідник України Олександр Якіменко - він одночасно знаходився в розшуку і видавав російському каналу українські державні таємниці.

На столі головного гагрського розвідника - між комп'ютером і якимись папірцями - лежала пачка кольорових шкільних олівців.

- А Ви тут і дєтєй допрашиваєтє?

Руслан Сєргєєвіч почав червоніти від потилиці.

- Я дєтєй допрашиваю? А в родной "Бєркут" кто стрєлял? Бандеровци! Фашисти! Что у вас там в Кієвє проісходіт! Людєй рєжут! Зачєм ви прієхалі? Что хотітє снять? Что у нас всьо плохо! Нам братья (росіяни – Н.П.) руку протянулі, когда грузіни на нас напалі, нам что, єйо кусать било нужно? Ми за свою нєзавісімость боролісь!

- Руслан Сєргєіч, а закритий для машин від початку і до кінця Олімпіади російсько-абхазький кордон - це і є ознака вашої незалежності? Шоб люди пішки, на горбу дитяче харчування перли? - не витримав Сєрьога.

Руслан Сєргєєвіч закляк. В цей час у нього задзвонив телефон - Москва цікавилася, чи знайшлася "мрія" абхазькою.

В кімнаті стало тихо.

- Нєт такого слова в абхазском, чєстно. 3 словаря обрил. І пєрєводчік. "Желаніє" - єсть, а "мєчта" - нєту.

Помічники наперебій показували результати пошуку.

Руслан Сєргєіч засмутився двічі: по-перше, звістку про відсутність поняття "мрія" в абхазькій мові Кремлю повідомлятиме саме він. По-друге, це сталося в присутності ворожих журналістів. В тому, що нас підіслали для очєрнєнія абхазької реальності, у нього сумнівів не було.

- Зачєм вокзал снімала? Зачєм коров, коториє "копєйку" єдят показивала? Что, моря нєт? Пальм нєт? Дєтскіє сади нє откривалі за ето врємя, футбольниє поля, школи? Ти б прішла к нам, ми б тєбя, как дорогого гостя, напоілі б віном, показалі би гдє снімать, что снімать. А ти ходіш, смотріш гдє плохо, снімаєш втіхаря.

Море, потрощені 20 років тому вокзали, будинки, чорний від пожежі дім уряду, прикритий плакатами з орденами, закинуті санаторії і будинки, апельсинові плантації і персикові сади, сосни, кавоварів, пенсіонерів, студентів, продавців і акторів ми знімали без будь-яких дозволів. Вони, великі патріоти своєі країни, здебільшого отримували від 1 до 3 доларів за годину роботи. В російських рублях. Востаннє літали кудись відпочивати ще з сухумського літовища - його закрили понад 20 років тому. Всі, крім студентів - ті застали аеропорт вже закинутим.

І тут розвідників побільшало. З Сухумі приїхало керівництво - класична пара "поганий і хороший поліцейський". Вони підготували кімнату для допитів - розставили стільці, принесли наш ноутбук і знайдені картки пам'яті, щоб собі нічого не забути, запхали камеру в кондиціонер.

Ще звідкись намалювалися двоє "ліц славянской национальності в спортівном" з виразним російським акцентом.

Формат зустрічі "сім на два" з "дружньої бесіди" перекваліфікували на арешт. І анонс ув'язнення від року до п'яти.

Без ордеру і рішення суду? А нашо? Ваша держава нашу державу не визнала, український консул вам не допоможе, грузини чорта з два шукатимуть, росіяни вам точно допомагати не будуть.

Ви вдвох займалися шпигунською діяльністю, очєрнялі абхазскую дєйствітєльность, ескаліровалі напряженіє в братскіх отношеніях Абхазіі і Росіі, ятрили рани народу, коли питали про стосунки з Грузією. І доказів цього у нас повно. Зараз ми всі разом подивимося то, що ви назнімали, і далі будемо вирішувати, хто, куди і навіщо.

В цей момент абхазький лицар кінжала і плаща, повелитель програмного забезпечення і просто веселий хлопець-гсбшник радісно вбив на нашому ноуті програму Final Cut, чим на кілька годин унеможливив перегляд відзнятого відео.

Ми намагалися відкрити папку з відео втрьох - хакер, Сєрьога і я. В цей час в нас розпитували про утиски росіян в Україні, розбиті через мову сім'ї, відрахованих з вишів російськомовних студентів, шибениці вздовж доріг західноукраїнських міст, шоб було де повісити проклятого москаля. Між питаннями політпідготовки цікавилися, куди саме в Україні треба відвезти дівчину у романтичну подорож, скільки у нас коштує пломба і новий зуб.

А потім: хто наказав кидати пляшки і каміння в "Беркут"? Хто платив євромайданівцям? Хто займався логістикою і координацією протестувальників? Хто спонсор? Звідки взявся Дмитро Ярош? Хто винен і що робити далі? Саме ці запитання ставили більшості затриманих "Беркутом" у грудні-січні.

Йшла 5 година тристоронньоі зустрічі.

На столі з'явилася вода, сухарі і сир. Мущщіни їли і навіть з набити ротами продовжували жваво цікавитися, якого милого ми з Сєрьогою не любимо росіян.

В процес знущань над нашим відео втрутився фсбшник, почаклував, і воно нарешті відкрилося.

Море, пустки, руїни, апельсинові сади. Закинутий рай.

Розвідники були щасливі.

Руслан Сєргєіч прийшов із давно готовим рішенням: депортація.

Мовчазний розвідник Маха повіз нас на кордон на старенькій службовій "Ладі" - "з огоньком".

Руслан Сєргєіч помахав нам услід рукою і всівся в свою нову "Тойоту Секвойя" - як справжній розвідник з чистими руками і зарплатою у пару десятків тисяч російських рублів, він, аби її купити, вочевидь, отримав чийсь спадок від іноземного родича.

Поки фсбшників не було, місцеві гебісти не приховували: якби не події в Криму і їхня очевидна схожість із новітньою історією Абхазії, такої уваги до нас не було би.

За останні роки ми в Україні тою чи іншою мірою заплили жиром, як гуси. Звикли до того, що можна лаяти владу і політиків вголос, виходити на мітинги, не підозрювати іноземних туристів у бажанні вкрасти не тільки рецепт борщу, а й державні секрети.

Осінні і зимові викрадення людей, побиття автомайданівців ескадронами смерті, розгони студентів, грудневий штурм Майдану привели до тями. І нагадали, чим саме "совок" колись був таким огидним: відсутністю свободи, єдиною правильною думкою, забороною критики партії, неможливістю мати сумніви у вірності лінії партії.

Забулося стеження, нічний стукіт в двері, запрошення на бесіди.

Забулися "правильні" телепрограми, де усміхнені хлібороби звітували про рекордні врожаї і отримували за трудодень копійки.

Забулися порожні магазини.

Як, чим і за що живуть мешканці країни, де на 250 тисяч населення - 3 (три) банкомати, ми ПОКАЖЕМО в суботу. В рамках марафону ТСН.

В держаній мові моєї країни є слово "мрія". І вислів "справдження мрій" виглядає переконливішим за російське 'сбытіє мєчт'.

В культурі українців - мріяти і діяти, вставати рано, працювати багато, поважати чужу і власну гідність.

В моєї країни Є незалежність. І буде, поки хотітиметься більшого і кращого, ніж маємо.

Ссылка
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   15 марта 2014

Приятно, что из-за одного Саши Музычко россияне перебрасывают войска аж из-под Омска.А если бы у нас их было три?!..Думаю, у них дошло бы до полной и безоговорочной мобилизации.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   15 марта 2014
Цитата: Ссылка (15 Март 2014 07:57)
дежа вю... одно и то же по кругу... читать нужно с первого поста, а не с конца( .

так я так и читала-всё равно ничё не поняла)))

ладно, без разницы уже....

Мята

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3120
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Мята
VIP пользователь
   15 марта 2014
Цитата: Ссылка (15 Март 2014 00:37)
На выходные 8-10 марта съездил в Крым в велопоход полазить по пещерным городам. Цели поездки были туристические, билеты брали еще за месяц до всего крымского конфликта. Но в этом посте я не буду описывать туристическую составляющую, а напишу о так называемой крымской самообороне.

Привет полицейскому государству и тоталитаризму!
Ссылка

Гарри Гаррисон. Месть Стальной Крысы

...Посадка на Клианду ничем не отличалась от посадки в тюрьму. Как только группа пассажиров сошла с трапа, всех сразу загнали в зловещую серую комнату. Под жесткими взглядами вооруженных до зубов охранников мы сбились в жалкую кучку. Наш багаж свалили рядом. Пока «Каннетава» не взлетела, ничего не происходило. Затем нас стали вызывать по одному...Важные военные, не обращая на нас ровно никакого внимания, слонялись туда-сюда, грохоча тяжелыми ботинками и побрякивая оружием. Все охранники были здоровяки с огромными челюстями и маленькими поросячьими глазками.

...В белой комнате с белыми стенами было десять человек. Шестеро занялись моим багажом, а четверо – непосредственно моей персоной. Для начала меня раздели и загнали во флюороскоп. С увеличительным устройством. Через несколько секунд состоялось совещание над снимками моих зубных пломб. Было решено, что одна из них необычайно велика и форма у нее несколько странная. Невесть откуда явилось жуткое зубоврачебное кресло. Операция началась немедленно. Зуб временно залепили цементом – надо отдать им должное, – пока пломбу исследовали на спектроскопе. Когда выяснилось, что пломба сработана из обычного сплава, они ничуть не расстроились. Досмотр продолжался...

Во время всей этой катавасии я краем глаза наблюдал за своими чемоданами. Они пострадали еще больше. Каждый из них раскрыли, вещи вывалили на белоснежные столы. Затем чемоданы разобрали на части. На мелкие части. Швы распороли, замки разобрали, ручки сняли. Потом обломки запаковали в пластиковые мешки и сдали в хранилище. Очевидно, для более детального исследования. Одежда удостоилась лишь беглого осмотра. Вскоре выяснилось почему. Потому что больше я ее не увижу до самого отъезда.– Вам выдадут клиандскую одежду, – объяснил один из инквизиторов. – Носить ее – одно удовольствие...
В конце всего мы будем помнить
не оскорбления наших врагов,
а молчание наших друзей.
 
МАРТИН ЛЮТЕР КИНГ
 
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   15 марта 2014
Суд разрешил проведение митингов в Донецке в поддержку референдума
Ссылка

Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Ana Paola

Ana Paola

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1575
Регистрация: 15.11.2009
Заходил(а): 14.07.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 095 384 7060
Ana Paola
VIP пользователь
   15 марта 2014
Цитата: Ссылка (15 Март 2014 11:34)
Суд разрешил проведение митингов в Донецке в поддержку референдумаСсылка


п...ц, так теперь и в Донецк придут зеленые "охранятели"?
 ЦВЕТЫ для САДА и ДОМА в моих товарах Меня зовут Наталья

Верю в единую, сильную и свободную Украину!

Просматривают эту тему:

Forum