• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1077599 22418
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Місто: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   19 марта 2014
Особисто мене ця історія з "першим" і партійцями зі "Свободи" дуже образила. Особисто мене!
Я вважаю таку поведінку не припустимою. Цей Мірошниченко давно не викликає у мене пристойник почуттів. Він паплюжить ідеї, цілі, заради яких загинули в цей період. багато його однопартійців.
Боротися проти ригівських тітушок і вести себе рівно так само як вони? В нелегкий час протистояння в середині країни давати ворогу ще один привід для роздмухування і так великого вогню?

Бездумно. низько. гидко. І ніякий емоційний стан не має тут місця у якості виправдання.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 17:33)
один да какой! И такого одного случая с лихвой хватает, чтобы еще больше усугубить ситуацию в стране. Это из серии:
Когда они пришли за коммунистами, Мне было все равно, я не коммунист. Когда они пришли за эсэрами, Мне было все равно, я не эсэр. Когда они пришли за профсоюзами, Я не протестовал, ведь я не профсоюзный деятель Когда они пришли за евреями, Я молчал, я ведь не еврей. А когда они пришли за мной, Некому было больше протестовать.



Згодня з тим, що вони себе дуже по-дебільному повели.
А про "из серии", це Ви до чого тут написали?
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Місто: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   19 марта 2014
І одразу додам)
Нам, ще вчора опозиційним політикам, треба зрозуміти, що ми перестали бути опозицією і тепер є частиною влади – сьогодні доступні інші методи боротьби навіть з відвертими ворогами України. Якщо вчора такі методи були виправдані (наприклад, захоплення адміністрацій і змушування чиновників кривавого режиму під тиском народу писати заяву на звільнення), то нині вони є недоречними. Влада має користатися іншими, абсолютно легальними важелями люстрації. З проведенням якої ми, на жаль, запізнюємося.
Я мав розмову з Ігорем Мірошниченком з цього приводу. Розумію його емоційну мотивацію, яка підштовхнула на ці дії. Але як політик він мав би керуватися не емоціями, а холодним розумом. Незважаючи навіть на ті потрясіння, які ми всі пережили і переживаємо. І.Мірошниченко, як і кожен зі свободівців, готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом. А також перед громадою.
Своєю чергою, просив би і товариство не керуватися емоціями в бажанні негайної розправи над свободівцями.
Слава Україні!



Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:10)
это не один факт.. проскакивают один за одним.. а надо как? чтоб волной.. бей своих, чтоб чужие боялись..?

вот когда нечего сказать, вернее, не хочется признавать, что мудаки, вот тогда начинается про Расея...

скзали бы, правомерность действий Мирошниченко оценит суд, Мирошничеко сложит или сложил свои полномочия.. понятно, что тема про Расею очень важна, но причем тут действия своих.. за то что канал показал трансляцию выступления Путина? а как же ж демократия и свобода слова? Все? отменили?



Де один за одним? Якою волною?
Що нема чого сказати? Я Вам кажу ще раз, це жахлива і неприпустима поведінка. Хай скажуть про суд, я теж вважаю, що треба карати за такі дії.
Чого Ви вірішили, що відмінили свободу слова? У неділю суд Миколаєва заборонив проводити мітинги і референдум. Аквафреші поперлися на референдум, тринділи про расею і розподіл України, ніхто не покараний. Всі вільно висловлюються, а деякі навіть занадто вільно.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
Путин поручил строить Керченский мост в авто и железнодорожном вариантах
Ссылка
----------------------------------------------------------------------------
Ссылка Ссылка Ссылка Ссылка Ссылка Ссылка Ссылка


воно вже обживаеться

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Місто: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   19 марта 2014
Поясніть мені, нерозумній, навіщо ми взагалі віддаємо гроші за газ Росії в наявній ситуації? Тим паче, за рахунок нового кредиту? У нас що, немає більш важливих цілей, на що їх витратити?


Заборгованість України за газ перед "Газпромом" становить 1,4 мільярда доларів за 2013 рік і 296,3 мільйона доларів за лютий 2014 року, і Київ збирається розплатитися за нього коштами, які планує отримати від МВФ.
Ссылка


Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
Янукович очолить спілку українських біженців у Росії
Ссылка
Колишній президент України Віктор Янукович стане головою об’єднання “Спілка біженців України” (СБУ) в Російській Федерації. Про це повідомляє інформаційна агенція “Росія вчора”.

Згідно інформації видання, кількість людей, що втекли до Росії в період “політичної кризи” в Україні, складає вже майже 20 осіб. До цього списку входять: сам Віктор Янукович і його сини Олександр та Віктор, екс-прем’єр Микола Азаров, екс-глава МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка, екс-глава АП Андрій Клюєв, екс-голова СБУ Олександр Якименко, екс-міністр Дмитро Табачник та інші.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Місто: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:40)
Янукович очолить спілку українських біженців у РосіїСсылка

Це жартівливий сайт фейкових новин, уточнюю для тих, хто не в курсі.

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:36)
Поясніть мені, нерозумній, навіщо ми взагалі віддаємо гроші за газ Росії в наявній ситуації? Тим паче, за рахунок нового кредиту? У нас що, немає більш важливих цілей, на що їх витратити?

Заборгованість України за газ перед "Газпромом" становить 1,4 мільярда доларів за 2013 рік і 296,3 мільйона доларів за лютий 2014 року, і Київ збирається розплатитися за нього коштами, які планує отримати від МВФ.
Ссылка



ага, сама в шоке ,то хотят отсудить 120 млд.долларов .то срочно отдать долг ,не смотря на вторжение и убийства людей ,задолбала такая толерантность ,противно.Пусть эта гадина сперва уйдёт с нашей земли ,а потом ещё и деньгами покроет все убытки ,людей конечно же не вернёшь ,но долг отдавать сейчас это АБСУРД

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:28)
Де один за одним? Якою волною?
Що нема чого сказати? Я Вам кажу ще раз, це жахлива і неприпустима поведінка. Хай скажуть про суд, я теж вважаю, що треба карати за такі дії.
Чого Ви вірішили, що відмінили свободу слова? У неділю суд Миколаєва заборонив проводити мітинги і референдум. Аквафреші поперлися на референдум, тринділи про расею і розподіл України, ніхто не покараний. Всі вільно висловлюються, а деякі навіть занадто вільно.

Я комментировала Ваш пост #Ссылка,

про ужасное поведение - вы только потом начали писать, а до этого "что нельзя это назвать разгулом, без конкретной оценки действий".

Я так думаю, что не отменили свободу слова, но в умах многих - как то сильно однобоко, она понимается
Майдан в Николаеве тоже суд запрещал.. и этих запрещал.. никто не слушается :)

Кстати, чтоб не повторяться 16 марта, уже тут обсуждали это :), примерно после обеда..
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Місто: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:36)
Поясніть мені, нерозумній, навіщо ми взагалі віддаємо гроші за газ Росії в наявній ситуації? Тим паче, за рахунок нового кредиту? У нас що, немає більш важливих цілей, на що їх витратити?

Заборгованість України за газ перед "Газпромом" становить 1,4 мільярда доларів за 2013 рік і 296,3 мільйона доларів за лютий 2014 року, і Київ збирається розплатитися за нього коштами, які планує отримати від МВФ.
Ссылка



это не толерантность. это обязательства по договорам.
Если хочешь быть надежным партнером, их надо выполнять.
Другое дело, когда можно не платить, или приостановить платежи до выяснения обстоятельств в суде, если нарушаются условия договора.
Как выход - надо копать условия договора, и ловить российскую сторону на этом.
только так.

иначе - беспредельщики.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
Ссылка

Українські військові. Чонгар. За день до референдуму

Журналісти поцікавились думкою українських військових що базуються біля озера Сиваш, ятосовно окупації Криму. Вони кажуть, що їхні російські колеги вже більше року дистанціювались - навіть почали називати українців «бандерівцями». Самі українські військові з Миколаєва і російськомовні.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Місто: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:58)
это не толерантность. это обязательства по договорам.
Если хочешь быть надежным партнером, их надо выполнять.
Другое дело, когда можно не платить, или приостановить платежи до выяснения обстоятельств в суде, если нарушаются условия договора.
Как выход - надо копать условия договора, и ловить российскую сторону на этом.
только так.

иначе - беспредельщики.

Ясно. :(
Це щось схоже на ситуацію, коли на Майдані стара влада творила що хотіла, а майданівцям зась хоч трошечки вийти з правового поля, бо моментально це все роздувалося і розверталося проти Майдану в цілому. Так?

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
Олександр Турчинов дав самопроголошеній владі Криму три години часу для звільнення всіх заручників

Виконувач обов'язків Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов дав самопроголошеній владі Криму три години часу для звільнення всіх заручників та припинення провокацій на території півострову.

За словами О.Турчинова, сьогодні під час чергової провокації Збройних Сил Російської Федерації було захоплено в заручники командуючого ВМС України контрадмірала Сергія Гайдука.
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Про Збройні Сили України: цікаво, оперативно і для кожного!
Ексклюзивні новини та фотографії,.....
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:54)
Я комментировала Ваш пост #Ссылка,

про ужасное поведение - вы только потом начали писать, а до этого "что нельзя это назвать разгулом, без конкретной оценки действий".

Я так думаю, что не отменили, но в умах многих - как то сильно однобоко.
Майдан в Николаеве тоже суд запрещал.. и этих запрещал.. никто не слушается :)

Кстати, чтоб не повторяться 16 марта, уже тут обсуждали это :), примерно после обеда..

А я коментувала пост про "радикальные действия, которые нынче в моде в Украине.Все эти действа, проводимые без суда и следствия, наводят на людей недоумение и страх.Я тоже не могу понять многое.Что за беспредел в стране..."
Все таки мені здається, що таких неприпустимих епізодів (я теж дуже обурена поведінкою свободівця) поки що небагато. Це погано, недоречно, я вимагаю карати таку поведінку збоку тих, хто хоче керувати нашою новою країною, але про масовість поки мова не йде. Я так вважаю.
Скоріш за все, ми не зрозуміли одна одну. Ромашечки :)
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Місто: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   19 марта 2014
Примечательно, что до сих пор Кабмин не подготовил ни одной инициативы, которая заставила бы платить олигархов. Хотя у власти есть возможность повысить доходы бюджета, прямо не повышая фискальную нагрузку на простых людей. Например, в Украине самые низкие ренты (у нас это называется плата) за пользование недрами для добычи полезных ископаемых. Они в разы ниже, чем в России, не говоря уже о Европе. Но повышение платы за пользование недрами - это фискальная нагрузка на олигархов. А на это власть, похоже, пойти не может.
Ссылка


Сумно. :(

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   19 марта 2014
УП: Військові Феодосії висловили українській владі вимоги
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Військові 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти ВМС України вимагають від командування..

Люд-мила

Имя: Людмила
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 834
Регистрация: 14.08.2011
Заходил(а): 24.01.2015
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Люд-мила
Активный пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (17 Март 2014 22:20)

фотошоп - наше всё))
Да, и моя жизнь полосатая, но она не зебра, а радуга =))
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   19 марта 2014
Цитата: Ссылка (19 Март 2014 18:18)
Особисто мене ця історія з "першим" і партійцями зі "Свободи" дуже образила. Особисто мене!Я вважаю таку поведінку не припустимою. Цей Мірошниченко давно не викликає у мене пристойник почуттів. Він паплюжить ідеї, цілі, заради яких загинули в цей період. багато його однопартійців.
Боротися проти ригівських тітушок і вести себе рівно так само як вони? В нелегкий час протистояння в середині країни давати ворогу ще один привід для роздмухування і так великого вогню?

Бездумно. низько. гидко. І ніякий емоційний стан не має тут місця у якості виправдання.

а я очень разочаровалась в Бенюке... видать атмосфера "там"( у Верховний Ради) не дает человеку оставаться человеком...
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Просматривают эту тему:

Forum