• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

О переименовании улиц Николаева

Машка-Степашка   
Silver   
30 января 2010 27312 282

ЛиЛисёнок:-)

Имя: ЛиЛисёнок:-)
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1080
Регистрация: 11.02.2010
Заходил(а): 20.07.2022
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
ЛиЛисёнок:-)
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 12:31

Лож, триндьож і провокація. Не розказуйте нікому і не позорьтесь. Нова патрульна поліція виїжджає абсолютно на усі виклики,в тому числі на такі "дотепні" типу "нє магу папасть ключьом в двєрь". І уявіть собі, відмовити не можна. Їдуть і помагають потрапити у замок. Тому не розказуйте свої басні нікому, бо це автоматом сприймається як наклеп. Або ж якщо таке було, чому не записуєте розмову з диспетчером 102 і не викладаєте на загал?

По-перше, спілкуватись чемно навчиться - таким чином, як зараз пишете, спілкуйтесь зі своїм чоловіком, дитиною, батьками і друзями, а мені ваше хамство ні до чого, тому не позортесь.

По-друге, вашій "супер"поліції як-то кажуть "без году неделя", так що не треба розповідати які вони класні, по факту робити висновки за місяць їхнього існування ще зарано.

Ваше уявлення про роботу мілі-полі-ції мабуть взяте з фільмів про міліцію, де все в них гарно і швидко. В моєму ж досвіді це не так. До речі, ви кожне звернення до цих служб записуєте? От і я ні, а звертаючись, все ж таки сподіваюсь на допомогу, а виходить як завжди. Маю досвід звертання за домопогою у відповідні служби (причому письмові звернення і від офіційної установи) - "підіть сами, шо ви все пишете, ви достали) тощо, офіційної відповіді місяцями не дочекаєшься. Тому на "Лож, триндьож і провокація." - схожі ваші закидання.

Далі спілкуватись з вами не маю бажання.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 13:59
По-друге, вашій "супер"поліції як-то кажуть "без году неделя", так що не треба розповідати які вони класні, по факту робити висновки за місяць їхнього існування ще зарано.

Але це чомусь не завадило Вам зробити висновки парою сторінок тому.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Місто: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 15 Декабрь 2015 21:25


Так де ж наш чудовий мер дороги латає?

Щодо поліції ( міліції), то вони на виклики не їдуть, принаймні в Корабелному районі так, а на виклики, наприклад бійка в сусідів, зазвичай пропонують: " А у вас шо мужчин нету, пусть пойдут посмотрят шо там". максимум на що поліція здатні - це кататися по головним вулицям міста, щоб їх бачили, та ганяти бубусь з городиною - така собі поліцейська ІБД.

Не правда. На семейную ссору приехали в течение нескольких минут. Разбушевавшегося мужчину забрали на 15 суток, а не просто пригрозили пальцем, как раньше. Там уже и жена не рада была этому, но вызов есть, значит, и должна быть рекция.

ЛиЛисёнок:-)

Имя: ЛиЛисёнок:-)
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1080
Регистрация: 11.02.2010
Заходил(а): 20.07.2022
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
ЛиЛисёнок:-)
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 15:01

Не правда. На семейную ссору приехали в течение нескольких минут. Разбушевавшегося мужчину забрали на 15 суток, а не просто пригрозили пальцем, как раньше. Там уже и жена не рада была этому, но вызов есть, значит, и должна быть рекция.

А у нас, к сожалению, было вот так(

По работе обращаемся часто: например несовершеннолетний (имеет не один условный срок) не посещает занятия - на просьбу (официальную!) провести профилактическую работу с родителями и ребенком и помочь вернуть его на занятия, ибо бесконтрольность ведет догадываетесь к чему, получаем: "Мы что туда ехать должны??? Подождите, у него в декабре суд, может его посадят..." и за два месяца ни одного официального ответа. Жовтневый район.

Так что у меня вот такие примеры, причем я не отрицаю что где-то чисто теоретически полиция возможно и работает так как это должно быть.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 15:19

А у нас, к сожалению, было вот так(

По работе обращаемся часто: например несовершеннолетний (имеет не один условный срок) не посещает занятия - на просьбу (официальную!) провести профилактическую работу с родителями и ребенком и помочь вернуть его на занятия, ибо бесконтрольность ведет догадываетесь к чему, получаем: "Мы что туда ехать должны??? Подождите, у него в декабре суд, может его посадят..." и за два месяца ни одного официального ответа. Жовтневый район.

Так что у меня вот такие примеры, причем я не отрицаю что где-то чисто теоретически полиция возможно и работает так как это должно быть.

Поліція працює з 5 грудня. Яким чином вони Вам вже два місяці не відповідають, мені геть не зрозуміло.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Місто: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 15:19

А у нас, к сожалению, было вот так(

По работе обращаемся часто: например несовершеннолетний (имеет не один условный срок) не посещает занятия - на просьбу (официальную!) провести профилактическую работу с родителями и ребенком и помочь вернуть его на занятия, ибо бесконтрольность ведет догадываетесь к чему, получаем: "Мы что туда ехать должны??? Подождите, у него в декабре суд, может его посадят..." и за два месяца ни одного официального ответа. Жовтневый район.

Так что у меня вот такие примеры, причем я не отрицаю что где-то чисто теоретически полиция возможно и работает так как это должно быть.

Вы путаете милицию и полицию. Там разница не только в названии) И полиция не так давно работает в городе.

ЛиЛисёнок:-)

Имя: ЛиЛисёнок:-)
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1080
Регистрация: 11.02.2010
Заходил(а): 20.07.2022
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
ЛиЛисёнок:-)
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 15:21

Поліція працює з 5 грудня. Яким чином вони Вам вже два місяці не відповідають, мені геть не зрозуміло.


Поясню, якщо не уважно читали - чи бачите тільки те, що хочете? Мова не лише про поліцію, а й про попередників - функції то не змінилися. І сидять там з 5 грудні ті самі тьоті і дяді, що сиділи до 5 грудня - чи варто чекати кращого?

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 15:28


Поясню, якщо не уважно читали - чи бачите тільки те, що хочете? Мова не лише про поліцію, а й про попередників - функції то не змінилися. І сидять там з 5 грудні ті самі тьоті і дяді, що сиділи до 5 грудня - чи варто чекати кращого?

Це дві різні структури на даному етапі.

Тобто Вам все байдуже, викликати Ви нікого не намагались, на дороги уваги не звертали, але Сенкевич все одно поганий, що не прийшов до Вас і не спитав, які Вам проблеми треба вирішити. Він же ш мер! Він повинен був обійти усіх жителів міста і вирішити усі їх проблеми. Причому в перший же день призначення.

А городяни, в свою чергу, можуть продовжувати кидати сміття на вулицях, ходити на червоне світло, викидати на вулиці тварин, які набридли, і так далі. Їм чого паритись. Нехай мер робить. Або, на крайній випадок, син Порошенка.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Місто: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 13:59

По-перше, спілкуватись чемно навчиться - таким чином, як зараз пишете, спілкуйтесь зі своїм чоловіком, дитиною, батьками і друзями, а мені ваше хамство ні до чого, тому не позортесь.

По-друге, вашій "супер"поліції як-то кажуть "без году неделя", так що не треба розповідати які вони класні, по факту робити висновки за місяць їхнього існування ще зарано.

Ваше уявлення про роботу мілі-полі-ції мабуть взяте з фільмів про міліцію, де все в них гарно і швидко. В моєму ж досвіді це не так. До речі, ви кожне звернення до цих служб записуєте? От і я ні, а звертаючись, все ж таки сподіваюсь на допомогу, а виходить як завжди. Маю досвід звертання за домопогою у відповідні служби (причому письмові звернення і від офіційної установи) - "підіть сами, шо ви все пишете, ви достали) тощо, офіційної відповіді місяцями не дочекаєшься. Тому на "Лож, триндьож і провокація." - схожі ваші закидання.

Далі спілкуватись з вами не маю бажання.

А от я маю. І далі буду.
По-перше. Я описала ситуацію такими словами, яких вона заслуговує. До чого тут Ви - не розумію, хамства не бачу. Я теж можу написати, що завгодно, та це не факт, що мені повірять.
По-друге. Я завжди кажу тільки те, що знаю на 100%. Те, як працює нова поліція вже перевірила. Буквально вчора. Удруге.
По-третє. Так, якщо мене не влаштовує чиясь робота, я збираю докази задля того, щоб не виглядати м'яко кажучі брехухою. Та таких ситуацій в мене не було. До мене і стара міліція їздила (хоч і дві години, та все одно, так як Вам не відповідали), і швидка на виклик реагує. От пожежну ще не провіряла, та й не дуже хочеться. Тому я не знаю, про що Ви там розказуєте.

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Schwarze Rose

Schwarze Rose

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 97
Регистрация: 11.03.2011
Заходил(а): 02.12.2017
Місто: Николаев
Район: Корабельный
Schwarze Rose
Пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 15 Декабрь 2015 21:25


Так де ж наш чудовий мер дороги латає?

Щодо поліції ( міліції), то вони на виклики не їдуть, принаймні в Корабелному районі так, а на виклики, наприклад бійка в сусідів, зазвичай пропонують: " А у вас шо мужчин нету, пусть пойдут посмотрят шо там". максимум на що поліція здатні - це кататися по головним вулицям міста, щоб їх бачили, та ганяти бубусь з городиною - така собі поліцейська ІБД.


По вулицях міста їздить патрульна поліція (це ті, що ви кажете "катаються по вулицях міста, щоб їх бачили") - ви плутаєте мухи з котлєтами. Але ми вже на флуд і офтоп переходимо, а темка про перейменування вулиць.

Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Місто: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 13:59

По-перше, спілкуватись чемно навчиться - таким чином, як зараз пишете, спілкуйтесь зі своїм чоловіком, дитиною, батьками і друзями, а мені ваше хамство ні до чого, тому не позортесь.

По-друге, вашій "супер"поліції як-то кажуть "без году неделя", так що не треба розповідати які вони класні, по факту робити висновки за місяць їхнього існування ще зарано.

Ваше уявлення про роботу мілі-полі-ції мабуть взяте з фільмів про міліцію, де все в них гарно і швидко. В моєму ж досвіді це не так. До речі, ви кожне звернення до цих служб записуєте? От і я ні, а звертаючись, все ж таки сподіваюсь на допомогу, а виходить як завжди. Маю досвід звертання за домопогою у відповідні служби (причому письмові звернення і від офіційної установи) - "підіть сами, шо ви все пишете, ви достали) тощо, офіційної відповіді місяцями не дочекаєшься. Тому на "Лож, триндьож і провокація." - схожі ваші закидання.

Далі спілкуватись з вами не маю бажання.

Ой, забула.
Порада Вам.
На майбутнє знайте, що якщо якась установа не дає Вам відповіді на офіційне звернення в установлений законом термін - пишіть заяву у прокуратуру про порушення ЗУ "Про звернення громадян". Повірте, працює.
Я, звісно сподіваюсь, що наступного разу Ви це зробите, адже треба не тільки жалітися на беззаконня, а починати робити все для того, щоб наказати тих, хто ускладнює життя громадянам.
Добра Вам.
І не соромтеся викликати 102. Вони працюють, не сумнівайтеся.

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Schwarze Rose

Schwarze Rose

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 97
Регистрация: 11.03.2011
Заходил(а): 02.12.2017
Місто: Николаев
Район: Корабельный
Schwarze Rose
Пользователь
   16 декабря 2015

З приводу перейменування вулиць - те, що було зроблене давним-давно в деяких інших містах (ну так, так, в західній і центральній Україні, хто хоче, хай кида тапками, при чому ще у 90ті), і люди про те вже забули, і до назв нових давно звикли і полюбили, і ніяких лишніх витрат і нервів на документи ніхто не поніс (ну таблички поступово змінили на будинках, печатки-штампи теж поступово змінили) - все відбулося нормально, в чому проблема? Чому ми тримаємося за щось старе і ностальгуємо на деякі речі або ж нам "по-барабану"?Я ще б зрозуміла, якщо б аргументи наводили "упороті" прихильники комуністичної влади, але молоді дівчата...Я коли читаю про історію 20-40 років 20 століття, то повірити не можу, як люди взагалі вірили в ТІ речі. А одним тільки "зрада", іншим - "а раніше було краще фінансово" - так колись і бакс по 2 рублі був, принаймні менше 5 грн. я пам"ятаю і як він до 5 піднявся - теж, іншим - "хунта". Наш край є таким багатим на чудову історію (так-так, українську, а не "потьомкінсько-россійську і совєтську", а ми - як не знати хто, "нашо воно нам", от чесслово!

Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Місто: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 16:57

З приводу перейменування вулиць - те, що було зроблене давним-давно в деяких інших містах (ну так, так, в західній і центральній Україні, хто хоче, хай кида тапками, при чому ще у 90ті), і люди про те вже забули, і до назв нових давно звикли і полюбили, і ніяких лишніх витрат і нервів на документи ніхто не поніс (ну таблички поступово змінили на будинках, печатки-штампи теж поступово змінили) - все відбулося нормально, в чому проблема? Чому ми тримаємося за щось старе і ностальгуємо на деякі речі або ж нам "по-барабану"?Я ще б зрозуміла, якщо б аргументи наводили "упороті" прихильники комуністичної влади, але молоді дівчата...Я коли читаю про історію 20-40 років 20 століття, то повірити не можу, як люди взагалі вірили в ТІ речі. А одним тільки "зрада", іншим - "а раніше було краще фінансово" - так колись і Ссылка по 2 рублі був, принаймні менше 5 грн. я пам"ятаю і як він до 5 піднявся - теж, іншим - "хунта". Наш край є таким багатим на чудову історію (так-так, українську, а не "потьомкінсько-россійську і совєтську", а ми - як не знати хто, "нашо воно нам", от чесслово!

нєістово плюсую. Я тільки за. Мою вулицю теж переіменують та я взагалі не переймаюся вигаданими клопотами зі зміною документів. Все поступово зробиться. Треба було давно цим зайнятися. До того ж я швидко звикаю до змін)Особливо до позитивних)

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Schwarze Rose

Schwarze Rose

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 97
Регистрация: 11.03.2011
Заходил(а): 02.12.2017
Місто: Николаев
Район: Корабельный
Schwarze Rose
Пользователь
   16 декабря 2015

І мою теж - Артема.

коротка стаття про перейменування львівських вулиць 25 років тому

http://zaxid.net/news/showNews.do?mi_pereymenuvali_sotni_vulits_u_lvovi&objectId=1349736

Зверніть увагу - у статті є така фраза - "Звичайно, перейменування вулиць спричинило великий ажіотаж – делегації за делегаціями, десятки листів з вимогами припинити подальше перейменування. Головний аргумент – у країні криза, немає товарів, бракує грошей, а ви так нерозважливо витрачаєте кошти. Але ми не просто перейменовували вулиці – ми повертали їм історичні назви і називали іменами видатних людей, що були пов’язані з нашим містом або зробили вагомий внесок в українську історію. Хочу наголосити на тому, що нові назви тоді отримали сотні вулиць."

І у нас в 2010 році, коли Чайка хотів перейменовувати (гляньте перший пост цієї теми), і зараз, і тоді у людей (при чому на ЗУ) булиа саме такі аргументи, але вони зовсім не мали під собою ніякого грунту, і люди вже давно про ці перейменування забули. В цій же статті є цікави ще один факт - "Також варто згадати випадок, коли до Львова прибула делегація Московської міської думи, що мала претензії щодо перейменування вулиці генералісимуса Олександра Суворова на вулицю академіка-гуманіста Андрія Сахарова. Я їм тоді відповів: «Ви перейменували вулицю Хмельницького на вул. Маросейку, а це – зневажлива назва. Тому пропоную відновити назву вул. Хмельницького. Відповідь [з нашого боку] не забариться»." - в улюбленій багатьма сусідній країні ТЕЖ було колись (а саме теж у 90ті) перейменування вулиць - хіба Арбат і Таганська завжди так називалися???

Повторю ще раз - в чім проблема? Не інакше, як у наших головах.

Зауважте, я не кажу - треба брати приклад з інших (ой-ой, з ЗУ), а тільки про те, що багато хто вже давно через це пройшов і забув і нічого страшного (в т.ч. "грошо-витратного") не було. І ми через кілька років будемо все сприймати, як норму.

Люля 1986

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 747
Регистрация: 28.10.2011
Заходил(а): 17.09.2018
Місто: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 093 590 91 19 , 066 517 02 01
Люля 1986
Активный пользователь
   16 декабря 2015

Как бы не назвали улицы от этого лучше мы жить не будем.Кто то отмоет себе немного денег))),а для обычного населения....так отвлечь от реальных проблем в стране.

Люля 1986

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 747
Регистрация: 28.10.2011
Заходил(а): 17.09.2018
Місто: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 093 590 91 19 , 066 517 02 01
Люля 1986
Активный пользователь
   16 декабря 2015

А о полиции (сорри немного не по теме).Лично мною проверено бдительность на "3".Вечером гуляя с собакой увидела парня лет 12 (как мне показалось) явно не в адекватном состоянии : шатался ,падал ,жутко кашлял,смеялся. И в этот момент проезжала патрульная машина,с одной стороны дороги этот мальчик пытается встать ,с другой стороны я вышла на дорогу в попытке привлечь внимание и остановить машину.И что Вы думаете проехали мимо.....

А на "3" т.к. они в конце квартала остановились (кофе наверное выпить) и я их догнала и попросила помочь парню.

Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 15 Декабрь 2015 18:20

Скажите пожалуйста, улицы переиминуют нада будит поменять документы тех паспорт на дом, паспорт приписку и другую докуминтацию, даже таблички на дома. Кто это будит оплачивать?

Нет, не нада будит ни чиво минять rolleyes

Ссылка

Единственное исключение: юр.лицам все же придется поменять учредительные документы.

Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 15 Декабрь 2015 19:59

ППЦ, вот интересно, господин Сенкевич больше никаких проблем в городе не видит? Это первоочередная проблема? Да еще и названия идиотские.

Как мер он должен подчиняться закону... не он же придумал. Если улицы не переименует мерия, то в феврале это обязан был бы сделать уже облсовет.
Для кричащих про финансы: местному бюджету это обойдется лишь в стоимость новых табличек, все остальные расходы берет на себя госбюджет.

Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   16 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 20:52

Нет, не нада будит ни чиво минять rolleyes

bbb

Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 29.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   17 декабря 2015
Цитата Ссылка 16 Декабрь 2015 20:52
Единственное исключение: юр.лицам все же придется поменять учредительные документы.

предпринимателям также нужно будет вносить изменения в реестр, но ради Таврического бульвара я готова потратить немного времениf0f976954baba82970b5e0d52f06f51d

Просматривают эту тему:

Forum