• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1070686 22418
mamzelka

mamzelka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 18.11.2009
Заходил(а): 10.09.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0933460662
mamzelka
Активный пользователь
   08 сентября 2014
Спочатку хотіла написати в темі про допомогу військовим, але 1) не хочу засмічувати таку благородну тему; 2) все ж таки це більше стосується війни. Для початку - працюю в адміністрації обласного закладу освіти. Вже мовчу про обов"язкову вимогу придбати сертифікат для допомоги нашій армії (все рівно гроші збирали, правда сподівалися, що пустимо їх на більш конкретну справу, але...). А тут геніальне розпорядження вищестоячого керівництва - доповісти (надати письмову інформацію) про те, хто, коли, кому і в якому розмірі надав благодійної допомоги нашій армії. Хочеш загубити добру справу - розкажи чиновнику! Допомагали і будемо допомагати, але ви тут до чого??? Відзвітувати, сховатися за чужими спинами і гаманцями і показати власну необхідність в очах безпосереднього керівництва. І як це має бути? "Іванов відіслав 3 смс по 5 грн, Петрова принесла на пункт збору 3 пари теплих носків і труси... і т.д." Оооо, як це бісить! Хочеш відзвітувати про допомогу - вперед! Допомагай і звітуй! Ганебно, ницо і підло займатись вихованням молоді, не зрозумівши прописних істин - допомагати треба, відстоювати свій народ і совє право треба, але це має бути потребою душі, а не вказівкою згори. На днях йшла додому, поруч їхав хлопчик на велосипеді років 7-8 і мугикав якийсь мотив собі під ніс. Прислухалась - він гімн України співає (ви в такому віці знали гімн тієї країни, в якій жили?), моя 4,6 рочків дитина вважає обов"язком покласти щось в корзинку в супермаркеті для героїв-захисників (на днях поклала свою шоколадку... захотілось плакати). І кого ви, закостенілі чиновники, які ще вчора з виляском готували липові ініціативи Януковича з відзначення Року дитячої творчості, тепер вчите патріотизму і тому як треба любити Батьківщину? Гидко...

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   08 сентября 2014

У Молдові з’явилися ‘зелені чоловічки’ – РНБО

«Росія намагається дестабілізувати ситуацію не тільки в Україні, а й в інших країнах. Згідно заяви екс-заступника МВС Республіки Молдова Г. Косована на території Молдови присутні так звані зелені чоловічки, які вербують молодь і навчають її методам дезінформації, дій в екстрених ситуаціях, застосуванню стрілецької зброї», — йдеться у повідомленні
Ссылка
Ан_нА

Ан_нА

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2413
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 02.12.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 066-382-80-53
Ан_нА
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (27 Август 2014 10:17)
Не знаю куди віднести, дуже гарне відео


продовження в Україні:

Так хочется быть слабой женщиной, но то кони скачут, то избы горят 


Мой блог: http://a- berina.blogspot.com/   

JuliyaB

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 41
Регистрация: 05.02.2013
Заходил(а): 25.08.2015
Город: Николаев
JuliyaB
Пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (07 Сентябрь 2014 23:02)

Молодец мужик.
Чего не сделаешь ради жизни наших ГЕРОЕВ попавших в плен к выродкам.
И громадському спасибо, рискнули своими рейтингами ради правого дела.
Заметьте, ни малейшего удивления ведущего, он точно знал, что Рубан будет говорить. Он не задал ни одного неудобного вопроса который сорвал бы это представление.
Дай Бог, наши мальчики будут скоро дома.

А вы, Ссылка, с радосьтю проглотили наживку, потому что вам еще ни разу 100% подтвержденные факты ничего не доказали, а выступление одного человека дало уверенность в вашей правоте.
Нет, вы не правы, и вам оооочень страшно в этом признаться себе.
Я вам скажу, сильные люди и смелые люди находят в себе сили признать свою неправоту, а слабые и бездушные хватаются за соломенку, только бы оставаться на своем.

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 15:24)
продовження в Україні:

Не знаю чому , але в мене в кінці цього ролика потекли сльози.
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 15:43)

А вы, Ссылка, с радосьтю проглотили наживку, потому что вам еще ни разу 100% подтвержденные факты ничего не доказали, а выступление одного человека дало уверенность в вашей правоте.
Нет, вы не правы, и вам оооочень страшно в этом признаться себе.
Я вам скажу, сильные люди и смелые люди находят в себе сили признать свою неправоту, а слабые и бездушные хватаются за соломенку, только бы оставаться на своем.


В точку!!!
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 15:24)
продовження в Україні:

може це і дійсно експеремент по мотивах, а не просто приємне відео, але давайте будемо відвертими- якщо б це відбувалося рік тому чи був би результат таким7

а зараз так, коли ми навчилися відчувати одне одного, коли зрозуміли що якщо не я-то хто, коли почали цінувати життя своїх співвітчизників, коли допомагати стало рефлексом.. дякую тобі, матюк, що розбудив в наших масах найкращі риси. хоч платити за це кримом та житям своїх співгромадян, нашими містами я не згодна
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

JuliyaB

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 41
Регистрация: 05.02.2013
Заходил(а): 25.08.2015
Город: Николаев
JuliyaB
Пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 11:16)
Для меня в видео ключевая фраза - "мне говорили", Рубан не разу ни сказал, что он был лично при обстреле мирных.

Люд-мила и ribak, а что скажете за пытки и расстрел пленных или это вас не впечатляет?


Что Вы, они получают несказанное удовольствие просматривая фото и видео пыток, заглядывают на страницы вконтакте тех уродов, которые постят собственные преступления.
Вопрос, долеколи они ушли от тех, кто совершает циничные и зверские убийства?

Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:04)
Что Вы, они получают несказанное удовольствие просматривая фото и видео пыток, заглядывают на страницы вконтакте тех уродов, которые постят собственные преступления.


ну і якось же воно корелюється: наявність на нашій землі виродків, що облаштовують вогневі точки прямо в жилих багатоповерхівках, дитячих садочках та пологових будинках, велика кількість важкої зброї у терористів, хизування своїми "подвигами" на весь світ і розстріл українськими військовими своїх співгромадян, мирних мешканців та руйнування власних міст.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Ан_нА

Ан_нА

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2413
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 02.12.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 066-382-80-53
Ан_нА
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Вера1690 (08 Сентябрь 2014 15:54)
може це і дійсно експеремент по мотивах, а не просто приємне відео, але давайте будемо відвертими- якщо б це відбувалося рік тому чи був би результат таким7

а зараз так, коли ми навчилися відчувати одне одного, коли зрозуміли що якщо не я-то хто, коли почали цінувати життя своїх співвітчизників, коли допомагати стало рефлексом.. дякую тобі, матюк, що розбудив в наших масах найкращі риси. хоч платити за це кримом та житям своїх співгромадян, нашими містами я не згодна

Приклад з власного життя: пару років тому зомліла та впала на стадіоні у школі, люди які кожного ранку зі мною бігали просто переступали (у прямому розумінні цього слова) і бігли далі. Я так хвилин 10 відпочила на травичці, встала і пішла додому. Ніхто не підійшов та не запитав -що сталось?, погано мені?

Тому я радію коли бачу що нам не "насрати" на іншу людину, долю, горе та інше.
Так хочется быть слабой женщиной, но то кони скачут, то избы горят 


Мой блог: http://a- berina.blogspot.com/   

ribak

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 21.01.2011
Заходил(а): 17.09.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0677472259, 0990985150
ribak
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 11:16)
Для меня в видео ключевая фраза - "мне говорили", Рубан не разу ни сказал, что он был лично при обстреле мирных.

Люд-мила и ribak, а что скажете за пытки и расстрел пленных или это вас не впечатляет?



Пытки и расстрел пленных велись велись с обеих сторон.Или Вы хотите сказать, что укр.военные не пытали и не расстреливали?Не верю.И те, и те хороши((. Впечатляет.Ужасно.
Ну вот тут недавно писали о том, что целую группу вырезали( не укр.военных) , а один уцелел, так как далеко находился.Что, сами себя вырезали?((
И к тому же Вы ведь тоже не находились в зоне боевых действий, чтобы утверждать, что было, а чего не было.

ribak

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 21.01.2011
Заходил(а): 17.09.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0677472259, 0990985150
ribak
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 11:58)


і тільки комусь досі потрібно підловлювати змі на брехні.
При чем тут "подлавливать".На днях общалась по скайпу со знакомой, она СВЯТО ВЕРИЛА в то, что ни один дом не пострадал от обстрела укр.военных,пусть даже при ошибке и не один человек не убит от пули укр.военных , пусть даже случайно. Так верила укр.СМИ.Она даже мне дословно мне слова какие-то говорила, те, что слышала по телеку.Ну вот такие выступления-для таких людей.Я ей ссылочку скинула.Теперь считает, что ее обманывали.

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:31)
Пытки и расстрел пленных велись велись с обеих сторон.Или Вы хотите сказать, что укр.военные не пытали и не расстреливали?Не верю.И те, и те хороши((. Впечатляет.Ужасно.
Ну вот тут недавно писали о том, что целую группу вырезали( не укр.военных) , а один уцелел, так как далеко находился.Что, сами себя вырезали?((
И к тому же Вы ведь тоже не находились в зоне боевых действий, чтобы утверждать, что было, а чего не было.

Може я не уважно дивилась , але я жодного разу не зустрічала в інтернеті ні відео, ні фото ,де наші бійці з відрізаними головами супротивника позують ,чи на дроти вішають , а з боку расєйськіх захисників такого жаху купа.Скажете , що наші добре конспіруються? Ні . просто вони люди , а не звірі , як ті покидьки расєйські , їм мало вбити людину , ще фото напам"ять з нею треба зробити .

JuliyaB

Имя: Юлия
Группа: Пользователь
Сообщений: 41
Регистрация: 05.02.2013
Заходил(а): 25.08.2015
Город: Николаев
JuliyaB
Пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:31)
Пытки и расстрел пленных велись велись с обеих сторон.Или Вы хотите сказать, что укр.военные не пытали и не расстреливали?Не верю.И те, и те хороши((. Впечатляет.Ужасно.
Ну вот тут недавно писали о том, что целую группу вырезали( не укр.военных) , а один уцелел, так как далеко находился.Что, сами себя вырезали?((
И к тому же Вы ведь тоже не находились в зоне боевых действий, чтобы утверждать, что было, а чего не было.

По поводу группы, тех которых якобы...
На этом все и закончилось. Где интервью с этим уцелевшим, фамилия, фото, где служил, какой батальон пропал и тд.
А вот я вам скину, посмотрите, получите удовольствие:
(девочки, слабонервным не смотреть)

Российские (в основном питерские) нацисты пятого сентября убивавшие патриотов из украинского батальона территориальной обороны "Айдар" под посёлком Счастье.
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Ссылка
Ссылка

По вашему это здоровые люди?????

И вы себе задайте вопрос, как так вышло, что вы с этими нелюдями по одну сторону барикад?

Почему вам ближе питерские выродки, а не соседские ребята? Видимо с вами что-то не так?




ribak

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 21.01.2011
Заходил(а): 17.09.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0677472259, 0990985150
ribak
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:04)
Что Вы, они получают несказанное удовольствие просматривая фото и видео пыток, заглядывают на страницы вконтакте тех уродов, которые постят собственные преступления. Вопрос, долеколи они ушли от тех, кто совершает циничные и зверские убийства?


Вы , верно, по себе судите, не иначе.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:31)
Пытки и расстрел пленных велись велись с обеих сторон.Или Вы хотите сказать, что укр.военные не пытали и не расстреливали?Не верю.И те, и те хороши((. Впечатляет.Ужасно.
Ну вот тут недавно писали о том, что целую группу вырезали( не укр.военных) , а один уцелел, так как далеко находился.Что, сами себя вырезали?((
И к тому же Вы ведь тоже не находились в зоне боевых действий, чтобы утверждать, что было, а чего не было.

Заметьте, я ничего не утверждаю, в отличии от вас, все ищете какие подтверждения вины наших солдат, только вот ничего не можете найти.

И покажите мне хоть одну фотку или видео, где украинские солдаты пытали, вспарывали животы, фотографировались с довольными лицами возле трупов, развешивали на проводах трупы и др.

Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:31)
Пытки и расстрел пленных велись велись с обеих сторон.Или Вы хотите сказать, что укр.военные не пытали и не расстреливали?Не верю.И те, и те хороши((. Впечатляет.Ужасно.

ви ж розумієте що українські військові- це не спеціально утворені загони бездушних карателів, а переважно мобілізовані цивільні, тобто економісти, програмісти, викладачі, приватні підприємці, які підлягли призову і захищають країну від зовнішнього агресора, який приїхав танком та градом. Вони наші сусіди, нагші брати, наші батьки, вони діти, батьки яких живуть на луганщіні і т.д. Це спарвжні люди і вони серед нас

тому я не розумію чому ви їх порівнюєте.. що одначає і ті і ті7
українські військові борються з агресором, захищають свою країну і своє життя. а сепаратисти- озброєні злочинці, в основній своїй масі щє й не наші громадяни, що роблять там7
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Главный укроп в Мариуполе :)
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:39)
При чем тут "подлавливать".На днях общалась по скайпу со знакомой, она СВЯТО ВЕРИЛА в то, что ни один дом не пострадал от обстрела укр.военных,пусть даже при ошибке и не один человек не убит от пули укр.военных , пусть даже случайно. Так верила укр.СМИ.Она даже мне дословно мне слова какие-то говорила, те, что слышала по телеку.Ну вот такие выступления-для таких людей.Я ей ссылочку скинула.Теперь считает, что ее обманывали.

так війна йде.. звісно гинуть люди- це закон війни, і її найбільша біда.

але ж ви подаєте так, наче українські силовики навмисне це роблять, тобто у них така мета- розомбити донбас і вбити всіх мешканців
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   08 сентября 2014
Цитата: Ссылка (08 Сентябрь 2014 16:31)
Ну вот тут недавно писали о том, что целую группу вырезали( не укр.военных) , а один уцелел, так как далеко находился.Что, сами себя вырезали?((

в україну- в іншу, не в свою країну! приїхали військові сусідньої країни. З важкою артилерією! Ви вже поцікавилися дальність пострілу Д-30 та її точність, які вони з собою привезли і переховувалися з тим скарбом у лісі певно для того, аби потішити маріупольців карамельками7

чи ви не бачите різниці між агресією та захистом7 цей жахливий вирок я, звісно, не підтримую- ніхто не повинен вмирати, але не можу і засуджувати. Вони їхали вбивати українців. навмисне. знали що будуть робити.

хоча як резюме- то був допис від арестовича, який щє той балабол і потрібно ділити на 18

дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Просматривают эту тему:

Forum