• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1064427 22418
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Китиха (28 Февраль 2014 21:21)
Холодная война молчащих автоматов.

може і так, але хоч би не затягнулося. Вчора було відрізано телефонне сполучення, та авто, аеро та водні шляхи, не викликавши реакцію вони їм(кримчанам) що, опалення відріжуть, чи медзаклади заблокують? Витримака витримкою, але ситуація взагалі поза межами нормальної. Хоча тих осіб що чекали надзвичайної ситуції вона може і влаштовує.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 29.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 00:12)
Что спокойно? Так же как при Азирове стабильно?


Там живет часть моей семьи. С маленькими детьми.
Фраза "сегодня ВСЕ СПОКОЙНО" означает, что на их улицах на момент написания сообщения нет боевых действий, БТР не ездят, на улицах - патрули и посты самообороны и пр.

Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 08:53)
У нас армія така яка є. вже все.

я все не могла ніяк зрозуміти вашої пацифістичної позиці, а тепер здається розумію. Скажіть, яка у вас позиція з питання національної самоідентифікації? у вас є національна свідомість як така?

Де закінчуєтьтся те що ви були б готові захищати до останнього: на житті своєї дитини, чи її комфорті, чи на житті родини, чи сусідів, будинку, кварталу, міста і т.д. ?

я за решение ЭТОГО вопроса, но мирным путем! а не с помощью шашек наголо.
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:08)
може і так, але хоч би не затягнулося. Вчора було відрізано телефонне сполучення, та авто, аеро та водні шляхи, не викликавши реакцію вони їм(кримчанам) що, опалення відріжуть, чи медзаклади заблокують? Витримака витримкою, але ситуація взагалі поза межами нормальної. Хоча тих осіб що чекали надзвичайної ситуції вона може і влаштовує.

а мне понятна ваша позиция! вам не хватает экшена?
в данной ситуации нужна выдержка и холодный разум, а не вперед и в бой.... особенно, если учесть, что не вы там будете...
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:33)
я за решение ЭТОГО вопроса, но мирным путем! а не с помощью шашек наголо.

так до нас вже прийшли зі зброєю. Без запрошення, без реверансів. Ввели купу бойових машин, заблокували наші військові частини, аеропорти, водні та автомобільні шляхи. Тобто чужі шашки вже наголо, у нас вдома і нам диктують умови. Я вже не пишу про інформаційну війну.

Ну от якщо такі питання дипломатично не вирішуються, бувають і же і такі, правда?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Inna.Inna

Имя: Inna
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 603
Регистрация: 11.09.2012
Заходил(а): 31.05.2024
Город: Николаев
Телефон: 093 55 444 63
Inna.Inna
Активный пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:37)
а мне понятна ваша позиция! вам не хватает экшена?
в данной ситуации нужна выдержка и холодный разум, а не вперед и в бой.... особенно, если учесть, что не вы там будете...

Ну да, ну да. Будем сидеть под плинтусом тихо и не рыпаться. "Лiшь бi не бiло войнi".
Действительно, какая разница, ну оттяпают кусок государства, ну что тут такого? Ведь "лiшь бi не бiло войнi".
Вы гимн Украины знаете?
Душу й тiло ми положим
За нашу СВОБОДУ!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:37)
а мне понятна ваша позиция! вам не хватает экшена?
в данной ситуации нужна выдержка и холодный разум, а не вперед и в бой.... особенно, если учесть, что не вы там будете...

Так я сподіваюся що моя позиція зрозуміла, бо я її висловлюю.
ні, екшена мені не хочеться категорично. свої припущєння яке моє місце в цій ситуації залиште при собі.

Так на мої питання прямо ви дасте відповідь?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:37)
а мне понятна ваша позиция! вам не хватает экшена?
в данной ситуации нужна выдержка и холодный разум, а не вперед и в бой.... особенно, если учесть, что не вы там будете...

Який екшен? Про що Ви?
Кримські татари не хочуть до росії і мають на те дуже вагомі причини. На відміну від деяких громадян України вони не вважають, що ті, хто їх нищили можуть бути їм братами. Сидіти і мовчки дивитись на те, як перед їх носом землю, що належала їм історично, намагаються передати країні, яка причетна до масового знищення їх предків, вони не будуть. А будуть вони протестувати з екшеном або без - це вже неважливо, але ні про яке спокійне спостерігання та очікування погоди в морі там мови не йтиме.


Віра спитала конкретну річ - де, по-Вашому, та межа, коли треба брати зброю і боронити свої інтереси?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:44)
так до нас вже прийшли зі зброєю. Без запрошення, без реверансів. Ввели купу бойових машин, заблокували наші військові частини, аеропорти, водні та автомобільні шляхи. Тобто чужі шашки вже наголо, у нас вдома і нам диктують умови. Я вже не пишу про інформаційну війну.

Ну от якщо такі питання дипломатично не вирішуються, бувають і же і такі, правда?
Бывают!!!тут не спорю... но не люблю, просто неанвижу, когда в таких вопросах - кричат В БОЙ!((((
если такие умные, сейчас идет набор! (тьма вакансий!) - можно в армию нашу наемную и вперед! вот вам и "решение всех спорных вопросов!"
кто пойдет воевать? а? или вы ждете, что кто-то ЭТО решит? за вас(

да! пост относится только к Вере! у всех остальных прошу прощение за резкость и грубость...

вакансии и, правда, есть в наличие в очень большом количестве по николаевской области, одесской и Крыму...
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:50)
Бывают!!!тут не спорю... но не люблю, просто неанвижу, когда в таких вопросах - кричат В БОЙ!((((если такие умные, сейчас идет набор! (тьма вакансий!) - можно в армию нашу наемную и вперед! вот вам и "решение всех спорных вопросов!"
кто пойдет воевать? а? или вы ждете, что кто-то ЭТО решит? за вас(

В яких питаннях?
Якби росія дозволила собі подібне у відношенні Туреччини, Польщі або, наприклад США (припустимо, що в якомусь нереальному світі вона має кордони з усіма країнами), то це вже давно було б сприйнято як оголошення війни.
А в нас - пустьхотьвсехперестреляюттолькобнебіловойні
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Нафаня (01 Март 2014 09:50)
кто пойдет воевать? а? или вы ждете, что кто-то ЭТО решит? за вас(

Є такі хто піде воювати.

Я прошу вже не в перше, будь ласка, не дофантазовуйте за мене. За себе вирішую тільки я, ну і чоловік мій теж не без права голосу
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:49)
Який екшен? Про що Ви?
Кримські татари не хочуть до росії і мають на те дуже вагомі причини. На відміну від деяких громадян України вони не вважають, що ті, хто їх нищили можуть бути їм братами. Сидіти і мовчки дивитись на те, як перед їх носом землю, що належала їм історично, намагаються передати країні, яка причетна до масового знищення їх предків, вони не будуть. А будуть вони протестувати з екшеном або без - це вже неважливо, але ні про яке спокійне спостерігання та очікування погоди в морі там мови не йтиме.


Віра спитала конкретну річ - де, по-Вашому, та межа, коли треба брати зброю і боронити свої інтереси?

пока вова ждет, что МЫ начнем, для того, чтобы воплотить тот же абхазско-осетинский сценарий(
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:53)
Є такі хто піде воювати.

Я прошу вже не в перше, будь ласка, не дофаназовуйте за мене. За себе вирішую тільки я, ну і чоловік мій теж не без права голосу

а вы не перекручивайте (как вы видите) мои слова... то, что вы написали - у меня и в голове не было (в мыслях), а вы тут на бумаге перефразируете....

не стоит забывать, в данном случае- а что думают сами жители Крыма... они, наверное, в данной ситуации имеют право голоса, как и вы с мужем!, хотят ли они войны у себя дома? или их не надо спрашивать???
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:55)
пока вова ждет, что МЫ начнем, для того, чтобы воплотить тот же абхазско-осетинский сценарий(

ну ви якась дивна співрозмовниця, чесне слово, на пряме питання про власну персону ви відповідаєте аналітично-політичними зведеннями, дофантазовуєте якісь факти про мене, даєте довідки про ринок праці, аналізуєте дії президента сусідньої держави.. що завгодно, аби не відповісти
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:55)
пока вова ждет, что МЫ начнем, для того, чтобы воплотить тот же абхазско-осетинский сценарий(

Вова вже почав і була б в нас повноцінно дієздатна армія, ми б давно відповіли.
А так, Україні зараз немає чого протиставити. Армію цілеспрямовано знищували протягом останніх років.
Наша надія в даній ситуації - це країни-гаранти. Але проблема в тому, що серед цих країн є і росія, яка, схоже, про це геть не пам"ятає.
Даремно ми відмовились від ядерної зброї.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:57)
а вы не перекручивайте (как вы видите) мои слова... то, что вы написали - у меня и в голове не было (в мыслях), а вы тут на бумаге перефразируете....

а поясніть тоді це, будь ласка:

Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:50)
если такие умные, сейчас идет набор! (тьма вакансий!) - можно в армию нашу наемную и вперед! вот вам и "решение всех спорных вопросов!"
кто пойдет воевать? а? или вы ждете, что кто-то ЭТО решит? за вас(

а також це:

Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:37)
вам не хватает экшена?
особенно, если учесть, что не вы там будете...



дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:53)
В яких питаннях?
Якби росія дозволила собі подібне у відношенні Туреччини, Польщі або, наприклад США (припустимо, що в якомусь нереальному світі вона має кордони з усіма країнами), то це вже давно було б сприйнято як оголошення війни.
А в нас - пустьхотьвсехперестреляюттолькобнебіловойні

сейчас в Крыму выдавать (пока только планируется) паспорта российские.... а потом уже как по накатанному (так было и там()...
нужно сейчас не допустить дойти до ЭТОГО... вот в чем вопрос - вот тут нужно привлекать тех, кто может ЭТО сделать, если у нас не в состоянии...
но воевать там, где люди... и вопрос - а вы уверена (еще раз задаю) хотят ли этой войны жители полуострова??? нет, не вы! а они!
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:55)
пока вова ждет, что МЫ начнем, для того, чтобы воплотить тот же абхазско-осетинский сценарий(

хотела бы я видеть реакцию вовы, если бы кто-то у него на территории так прохаживался

І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 09:44)
так до нас вже прийшли зі зброєю. Без запрошення, без реверансів. Ввели купу бойових машин, заблокували наші військові частини, аеропорти, водні та автомобільні шляхи. Тобто чужі шашки вже наголо, у нас вдома і нам диктують умови. Я вже не пишу про інформаційну війну.

Ну от якщо такі питання дипломатично не вирішуються, бувають і же і такі, правда?

значит нужно привлекать другие стороны, которые имеют ( в отличие от нас) влияние на Россию. те же США, ЕС (в частности Германия), которые могут повлиять и решить вопрос мирным путем! у них, я думаю, больше рычагов влияния на мирном уровне!
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Нафаня

Нафаня

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1699
Регистрация: 09.11.2010
Заходил(а): 24.06.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон:
Нафаня
VIP пользователь
   01 марта 2014
Цитата: Ссылка (01 Март 2014 10:05)
хотела бы я видеть реакцию вовы, если бы кто-то у него на территории так прохаживался

а мне хочется просто неповторения той ситуации! вот и все...
просто даже та дебильная пресс конференция спецом для того, чтобы обосновать свое вторжение... чтобы себя обелить перед другими...
поэтому и надо вот здесь привлекать (для решения мирным путем) тех, кто может на него повлиять!
Какая сила в маленькой руке! Малыш, едва переступают ножки, Он весь мой мир, зажатый в кулаке, шагающий со мною по дорожке. И я, имеющая стаж и дом, Друзей и грамоты, авансы и получки.Сейчас иду и думаю о том,что нет опоры, крепче этой ручки!
Просматривают эту тему:

Forum