• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Покращення життя вже сьогодні

Анюта*   
VIP пользователь   
23 сентября 2010 212574 3011
kruhitka

kruhitka

Имя: Сашенька
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1668
Регистрация: 24.05.2012
Заходил(а): 19.05.2017
Місто: Николаев
kruhitka
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 20:56)
а кто кормит этих врачей?а если у людей не будет денег-что тогда?

в городе врачи работают на нескольких работах - государственная больница, частная клиника, частный кабинет, платные консультации. но врачи в области имеют одну работу, одну зарплату. в райцентре люди не платят за прием, это не принято. максимум - могут отблагодарить шоколадкой, и то, это редкость. молодые врачи увольняются из больницы, их ставки на бумаге открыты, но по факту, оставшимся врачам приходится выполнять их работу, бесплатно. и куда пойти врачу предпенсионного возраста?

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:04)
в городе врачи работают на нескольких работах - государственная больница, частная клиника, частный кабинет, платные консультации. но врачи в области имеют одну работу, одну зарплату. в райцентре люди не платят за прием, это не принято. максимум - могут отблагодарить шоколадкой, и то, это редкость. молодые врачи увольняются из больницы, их ставки на бумаге открыты, но по факту, оставшимся врачам приходится выполнять их работу, бесплатно. и куда пойти врачу предпенсионного возраста?

а чому люди погоджуються виконувати безкоштовно, ще й при тому, що за те "на папері" хтось таки отримує гроші?
де людська гідність? якщо людина себе не поважає, то чому це будуть робити інші?
На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
kruhitka

kruhitka

Имя: Сашенька
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1668
Регистрация: 24.05.2012
Заходил(а): 19.05.2017
Місто: Николаев
kruhitka
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:03)
коли почали реформу охорони здоров'я мій знайомий гінеколог не чекав, поки почнуться скорочення, а почав шукати роботу в приватному секторі. і знайшов.
ось дивіться - в нас одні люди скаржаться на відсутність кваліфікованих педагогів та лікарів, а інші на недостатню з/п в держсекторі.
в Миколаєві працюють приватні медичні кабінети. якщо скоротять місця в держзакладі. то люди не почнуть менше хворіти. може тоді декільком лікарям має сенс об'єднатися та відкрити свій кабінет?
кожен сам обирає, що йому робити. та й навіть якщо в неї не буде кабінета, то до доброго лікаря завжди телефонують та приходять за консультацією. чи не так?
чому треба чекати всього від держави? і роботи можна лишитися з багатьох причин. це не трагедія.
можна потрапити в ДТП і рік провести в лікарні. і твоє місце також ніхто тримати не буде. і люди не опускають руки, а працюють, шукають варіанти!

я привела приклад лікаря, який живе і працює не в Миколаєві, а в райцентрі. в селах люди не звикли платити лікарю за консультацію. а щоб відкрити приватний кабінет потрібно купити ліцензію, зняти приміщення, заплатити податки, комунальні послуги -на це все теж потрібні гроші. деякі лікарі (терапевт, стоматолог) кілька років тому відкрили свої кабінети і через 2 місяці закрили, тут це не вигідно.
chechiotka

chechiotka

Имя: Оля
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 234
Регистрация: 27.06.2013
Заходил(а): 05.08.2019
Місто: Николаев
chechiotka
Активный пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 20:38)
перепрошую, але я не знаю жодного кваліфікованого лікаря, що голодує...

ни одного воспитателя, ни одного учителя Вы тоже не знаете..? а я знаю...допустим, найдутся такие, кто захочет сменить специальность (говорить о половине количества всех это бред), а кто их будет кормить пока они эту специальность менять будут?..ну ладно женщины с мужьями, а что делать мужчинам-кормильцам семьи?..специальность тоже не за неделю меняется...
kruhitka

kruhitka

Имя: Сашенька
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1668
Регистрация: 24.05.2012
Заходил(а): 19.05.2017
Місто: Николаев
kruhitka
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:10)
а чому люди погоджуються виконувати безкоштовно, ще й при тому, що за те "на папері" хтось таки отримує гроші?
де людська гідність? якщо людина себе не поважає, то чому це будуть робити інші?

на папері вакансія відкрита, просто фінансування на неї нема. погоджуються, тому що перспектива залишитись без роботи в майбутньому - не надихає.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Місто: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 20:08)
ринок труда такий же ринок як і інші. поки є люди, які згодні працювати на таких умовах, доти і будуть працедавці, які це використовують...
що значить просимо робочі місця? роботу шукають, підвищують свій рівень. ви продаєте свій час та навички.
якщо ви некваліфікований працівник, то ви будете отримувати малу з/п.
рівень з/п не визначається лише кількістю годин, яку ви проводите на робочому місці.
так дійсно - треба відходити від лозунгів і дивитися на ситуацію на ринку праці. я працюю в сфері ІТ. це перспективна сфера. за півроку можна вивчити певну область. моя подруга працювала в фірмі, що робила креслення. коли фірма збанкротувала, то вона встала на біржу труда. пройшла БЕЗКОШТОВНІ курси від держави для безробітних по напрямку вебпрограмування і почала шукати роботу. спочатку дистанційно на одній посаді, зараз вже в офісі на більш цікавій для неї. і в неї маленька дитина.
треба стукати в усі двері, а не чекати, поки тобі все принесуть на блюдці.

Простите, коль вы уж цепляетесь к словам, то скажите мне, где искать рабочие места, если их нет? Наш рынок труда на уровне дешевой рабсилы. Как красиво снова же вы поете о сфере айти, но и данная сфера не резиновая. Пусть сейчас все учителя, врачи, воспитатели уйдут в частные заведения, ваш лично ребенок учится в частной школе или посещает частный детский сад? Как много людей могут себе позволить такую блажь? Сколько лет вашим родителям? Смогут ли они сейчас, чтобы выжить в этой стране с легкостью переквалифицироваться, получить новое высшее образование? Как много работодателей берет в " свою семью" людей старше 40 лет? Или по вашему мнению, на хорошую жизнь заслуживает только молодежь, а людей кому за 40 можно списывать со счетов, повымирают и Бог с ними? Повторю, ваши лозунги красивые, но к сожвлению, не применимы для всех слоев населения.
А еще рекомендую вспомнить такое выражение: Если все будут директорами, кто же улицу будет подметать?

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 20:56)
а кто кормит этих врачей?а если у людей не будет денег-что тогда?

якщо в Україні буде дефолт (і тут треба подякувати владі за її дипломатичні навички, що ми його уникнули, хоч і претензій вистачає), то ось голодують лікарі чи ні, мене буде турбувати не в першу чергу.
На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Місто: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:10)
а чому люди погоджуються виконувати безкоштовно, ще й при тому, що за те "на папері" хтось таки отримує гроші?
де людська гідність? якщо людина себе не поважає, то чому це будуть робити інші?

Действительно, мужик будет сидеть дома и смотреть как его семья доедает последний кусок хлеба, зато гордый:-) Действительно, по-европейски:-)

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

chechiotka

chechiotka

Имя: Оля
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 234
Регистрация: 27.06.2013
Заходил(а): 05.08.2019
Місто: Николаев
chechiotka
Активный пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:13)
Простите, коль вы уж цепляетесь к словам, то скажите мне, где искать рабочие места, если их нет? Наш рынок труда на уровне дешевой рабсилы. Как красиво снова же вы поете о сфере айти, но и данная сфера не резиновая. Пусть сейчас все учителя, врачи, воспитатели уйдут в частные заведения, ваш лично ребенок учится в частной школе или посещает частный детский сад? Как много людей могут себе позволить такую блажь? Сколько лет вашим родителям? Смогут ли они сейчас, чтобы выжить в этой стране с легкостью переквалифицироваться, получить новое высшее образование? Как много работодателей берет в " свою семью" людей старше 40 лет? Или по вашему мнению, на хорошую жизнь заслуживает только молодежь, а людей кому за 40 можно списывать со счетов, повымирают и Бог с ними? Повторю, ваши лозунги красивые, но к сожвлению, не применимы для всех слоев населения.
А еще рекомендую вспомнить такое выражение: Если все будут директорами, кто же улицу будет подметать?

Абсолютно согласна...можно очень красиво рассуждать и даже где-то правильно, но уж очень узко..хорошо жить хочет не только квалифицированный врач, но и среднестатистическая медсестра...в большинстве сферах сегодня людям работодатели просто отказываются платить и повышать зарплаты, и будь ты хоть каким специалистом, незаменимых людей нет, да и лучшими все быть не могут, а кушать хотят все без исключения...

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:13)
Простите, коль вы уж цепляетесь к словам, то скажите мне, где искать рабочие места, если их нет? Наш рынок труда на уровне дешевой рабсилы. Как красиво снова же вы поете о сфере айти, но и данная сфера не резиновая. Пусть сейчас все учителя, ырачи, воспитатели уйдут в частные заведения, ваш лично ребенок учиться в частной школе или посещает частный детский сад? Как много людей могут себе позволить такую блажь? Сколько лет вашим родителям? Смогут ли они сейчас, чтобы выжить в этой стране с легкостью переквалифицироваться, получить новое высшее образование? Как много работодателей берет в " свою семью" людей старше 40 лет? Или по вашему мнению, на хорошую жизнь заслуживает только молодежь, а людей кому за 40 можно списывать со счетов, повымирают и Бог с ними? Повторю, ваши лозунги красивые, но к сожвлению, не применимы для всех слоев населения.
А еще рекомендую вспомнить такое выражение: Если все будут директорами, кто же улицу будет подметать?

1) рік тому на зарплатню 5 тищ грн на руки моя знайома декілька місяців шукала людину без спец. навичок. і зараз відкрийте вакансії на сайті - є робота (Ссылка
Ссылка)
я не розумію ось цього "Наш рынок труда на уровне дешевой рабсилы" - тоді може в нас було в виробництво як в Китаї? мені чомусь здається, що транснаціональні компанії використовують дешеву рабсилу чи не так?
ось перспективні спеціальності. Ссылка
коли я навчалася, то зміни на ринку труда були такі, що були затребувані ІТ та фахівці типа слюсарів, зварювальників високої кваліфікації і т.і.
2) ІТ найбільш перспективна сфера, ринок не наситився і продовжує рости.
3) моя дочка навчається в найближчому звичайному садку. чому приватний дитсадочок це "блаж"? якщо батьки знаходять більш гарним варіантом і мають на це кошти, то що тут поганого?
4) моєму батьку 78, мамі 71. і моя мама працювала з 5го класу в селі. вивчилася в педагогічному, вступила без блату, приїхала до міста вступати з двадцяткою в кишені. пропрацювала декілька років вчителем, замість йти на підвищення завучем, пішла працювати на завод, щоб більше часу проводити з дітьми. добре працювала і за перевиконання норми отримувала 200 рублів проти 70 як вчитель.
5) для фахівця 40 років не є чимось критичним. коли я йшла в декрет, то взяли людину під 60.
6) ви вважаєте наявність грошей якимось гріхом. а для мене це показник вміння працювати або просто вдача, і те і інше не є недоліком людини.
7) ви не розумієте геть, чим платить директор за свій заробіток. і щось мені підказує, що це одна з причин вашої зупинки кар'єрного росту. кожний топменеджер, якого я знаю, заслуговує поваги і як фахівець, і як керівник.
На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
isabel

isabel

Имя: Sveta
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 686
Регистрация: 08.09.2011
Заходил(а): 10.04.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский
isabel
Активный пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:14)
якщо в Україні буде дефолт (і тут треба подякувати владі за її дипломатичні навички, що ми його уникнули, хоч і претензій вистачає), то ось голодують лікарі чи ні, мене буде турбувати не в першу чергу.

а меня как раз будет (да чего греха таить - уже беспокоит), хоть я и работаю в айти. кто придёт тогда к моему ребёнку? к кому я обращусь? кто назначит адекватное лечение, а не будет заглядывать в карман? это же относится ко всем сферам. Если повар будет голоден - представьте, какой хлеб мы будем покупать
la vita e bella

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:29)
Абсолютно согласна...можно очень красиво рассуждать и даже где-то правильно, но уж очень узко..хорошо жить хочет не только квалифицированный врач, но и среднестатистическая медсестра...в большинстве сферах сегодня людям работодатели просто отказываются платить и повышать зарплаты, и будь ты хоть каким специалистом, незаменимых людей нет, да и лучшими все быть не могут, а кушать хотят все без исключения...

в моєму будинку жила хвора дівчина. її батько винаймав доглядальниць. одна з них була медсестрою. і під час приступу врятувала їй життя.
медсестра може працювати в салонах краси, можуть робити на дому уколи та ставити крапельниці. може пройти курси масажу.
а можна сидіти та розповідати як все погано. і не всім бути кращим, то й не буду намагатися поліпшити свої навички і буду просто скаржитися - а що ви від мене хочете, ви знаєте, яка в мене мала зарплатня... ви хіба не стикалися з такими медсестрами?
моя знайома медсестра втомилася від навантажень, що не перекривалися зарплатнею в держзакладі. отримала заочно вищу освіту та пішла працювати в приватну лабораторію працювати. і їй за 40!

як кажуть в вк "є бажання - є тисяча можливостей, нема бажання - є тисяча причин".

На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Місто: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:33)
1) рік тому на зарплатню 5 тищ грн на руки моя знайома декілька місяців шукала людину без спец. навичок. і зараз відкрийте вакансії на сайті - є робота (Ссылка
Ссылка)
я не розумію ось цього "Наш рынок труда на уровне дешевой рабсилы" - тоді може в нас було в виробництво як в Китаї? мені чомусь здається, що транснаціональні компанії використовують дешеву рабсилу чи не так?
ось перспективні спеціальності. Ссылка
коли я навчалася, то зміни на ринку труда були такі, що були затребувані ІТ та фахівці типа слюсарів, зварювальників високої кваліфікації і т.і.
2) ІТ найбільш перспективна сфера, ринок не наситився і продовжує рости.
3) моя дочка навчається в найближчому звичайному садку. чому приватний дитсадочок це "блаж"? якщо батьки знаходять більш гарним варіантом і мають на це кошти, то що тут поганого?
4) моєму батьку 78, мамі 71. і моя мама працювала з 5го класу в селі. вивчилася в педагогічному, вступила без блату, приїхала до міста вступати з двадцяткою в кишені. пропрацювала декілька років вчителем, замість йти на підвищення завучем, пішла працювати на завод, щоб більше часу проводити з дітьми. добре працювала і за перевиконання норми отримувала 200 рублів проти 70 як вчитель.
5) для фахівця 40 років не є чимось критичним. коли я йшла в декрет, то взяли людину під 60.
6) ви вважаєте наявність грошей якимось гріхом. а для мене це показник вміння працювати або просто вдача, і те і інше не є недоліком людини.
7) ви не розумієте геть, чим платить директор за свій заробіток. і щось мені підказує, що це одна з причин вашої зупинки кар'єрного росту. кожний топменеджер, якого я знаю, заслуговує поваги і як фахівець, і як керівник.

С радостью ответила бы на каждый пункт, но к сожалению реально не успею это сделать, пока ребенок отвлекается на погремушку. Отвечу на последние 2 пункта. Многие форумчанки знают, что я доыольно обеспеченный человек и априори не могу считать наличие денег грешным:-)
Я понимаю, чем платит директор, ибо я была таковой. Мой муж на данный момент является топ-менеджером. Причиной остановки в моем карьерном росте является мой уход в декрет:-)
В сфере айти я не спорю, ин заказчикам все равно, кто находится по ту сторону океана за монитором. Я работаю в другой сфере, люди старше 40 лет на работу не принимаются.

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Місто: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:41)
в моєму будинку жила хвора дівчина. її батько винаймав доглядальниць. одна з них була медсестрою. і під час приступу врятувала їй життя.
медсестра може працювати в салонах краси, можуть робити на дому уколи та ставити крапельниці. може пройти курси масажу.
а можна сидіти та розповідати як все погано. і не всім бути кращим, то й не буду намагатися поліпшити свої навички і буду просто скаржитися - а що ви від мене хочете, ви знаєте, яка в мене мала зарплатня... ви хіба не стикалися з такими медсестрами?
моя знайома медсестра втомилася від навантажень, що не перекривалися зарплатнею в держзакладі. отримала заочно вищу освіту та пішла працювати в приватну лабораторію працювати. і їй за 40!

як кажуть в вк "є бажання - є тисяча можливостей, нема бажання - є тисяча причин".


Не забудьте еще, что люди по характеру разные. И это не связано с желанием. Есть конечно львиная доля тех, кто ничего не делая сидит на ж..е ровно и вечно ноет. Есть люди, которые и в огонь, и в воду. А есть такие, которые способны только выполнять поручения. Они не могут выцарапывать свое место под солнцем. они готовы тяжело и преданно работать, но слишком безынициативны, чтобы чего-то добиться. Не потому, что ленивые или их все устраивает. Они по природе своей такие.
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:42)
С радостью ответила бы на каждый пункт, но к сожалению реально не успею это сделать, пока ребенок отвлекается на погремушку. Отвечу на последние 2 пункта. Многие форумчанки знают, что я доыольно обеспеченный человек и априори не могу считать наличие денег грешным:-)
Я понимаю, чем платит директор, ибо я была таковой. Мой муж на данный момент является топ-менеджером. Причиной остановки в моем карьерном росте является мой уход в декрет:-)

так чим вам олігархи не вгодили?
На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…

dinarij

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1374
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 22.06.2018
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0503942221
dinarij
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:42)
В сфере айти я не спорю, ин заказчикам все равно, кто находится по ту сторону океана за монитором. Я работаю в другой сфере, люди старше 40 лет на работу не принимаются.

в місцеву фірму в штат, працювати з замовниками-співробітниками та втілювати їх завдання взяли фахівця у поважному віці. і це не поодинокий випадок.
На невільника можна одіти кайдани силою, але тільки раб добровільно підставляє власну шию у ярмо і виправдовує господаря за звірство…
Девонька-Трунь

Девонька-Трунь

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1579
Регистрация: 02.04.2012
Заходил(а): 01.11.2018
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Девонька-Трунь
VIP пользователь
   19 февраля 2015
А куда идти работать хорошим судосборщикам, сварщикам например? У меня у брата высокий разряд, он его добивался своим тяжелым трудом, но работы-то нет (нормальной, регулярной). Работал везде где только можно, но везде существуют постоянные застои в работе, приказы идти в отпуск за свой счет, да и ЗП никто изначально не обещает нормальную, а кушать и жить надо. Вот и работает по заграницам, сейчас во Франции, хорошо конечно там, говорит, но хочется нормально работать ДОМА, и семьи нет из-за постоянных разъездов, а ему уже 31.

Алёшка

Имя: Алёна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 295
Регистрация: 09.08.2010
Заходил(а): 18.08.2016
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Алёшка
Активный пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 22:17)
А куда идти работать хорошим судосборщикам, сварщикам например? У меня у брата высокий разряд, он его добивался своим тяжелым трудом, но работы-то нет. Работал везде где только можно, но везде существуют постоянные застои в работе, приказы идти в отпуск за свой счет,да и ЗП никто не обещает нормальную. а кушать и жить надо. Вот и работает по заграницам, сейчас во Франции, хорошо конечно там, говорит, но хочется нормально работать ДОМА, и семьи нет из-за постоянных разъездов, а ему уже 31.

Та нема універсального рецепту "куди піти". Кожен пристосовується до ситуації як може. Думаю, що в теперішніх умовах неможливо прийти на завод і пропрацювати там до пенсії.

Навіть на останнім рубежі Промінь віри в нас ще не погас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас. Нам свою всемилість покажи Правдою повсюди й повсякчас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас.
Девонька-Трунь

Девонька-Трунь

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1579
Регистрация: 02.04.2012
Заходил(а): 01.11.2018
Місто: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Девонька-Трунь
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 22:23)
Та нема універсального рецепту "куди піти". Кожен пристосовується до ситуації як може. Думаю, що в теперішніх умовах неможливо прийти на завод і пропрацювати там до пенсії.


Это я к тому что ему надо наверно переквалифицироваться, как дают советы, вот интересуюсь, может посоветуют что-то? Куда идти парням, что делать... Все ребята ездят по заработкам, так как не могут у нас в стране найти нормальную работу, зарплата которой покроет весь вред здоровью и будет соизмерима с затратами труда.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Місто: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   19 февраля 2015
Цитата: Ссылка (19 Февраль 2015 21:41)
в моєму будинку жила хвора дівчина. її батько винаймав доглядальниць. одна з них була медсестрою. і під час приступу врятувала їй життя.
медсестра може працювати в салонах краси, можуть робити на дому уколи та ставити крапельниці. може пройти курси масажу.
а можна сидіти та розповідати як все погано. і не всім бути кращим, то й не буду намагатися поліпшити свої навички і буду просто скаржитися - а що ви від мене хочете, ви знаєте, яка в мене мала зарплатня... ви хіба не стикалися з такими медсестрами?
моя знайома медсестра втомилася від навантажень, що не перекривалися зарплатнею в держзакладі. отримала заочно вищу освіту та пішла працювати в приватну лабораторію працювати. і їй за 40!

як кажуть в вк "є бажання - є тисяча можливостей, нема бажання - є тисяча причин".


У меня есть знакомая, она была медсестрой на Володарского - сами понимаете, зарплата мизер, жуткие ночные смены, трое оборванных полуголодных детей в однокомнатной квартире на 5-ом этаже хрущевки. Выбилась сначала в старшую медсестру, потом пошла подрабатывать в салон красоты, а потом через два года открыла свой салон в Херсоне. Видели бы вы ее сейчас! Шикарная ухоженная женщина! Счастливые дети, отдых на море, дни рождения...
Но я так скажу, она землю грызть была готова, чтобы вырваться из той нищеты, в которой жила. А еще у нее неимоверная вера в Бога, она никогда не жаловалась на свое положение, и всегда благодарила за все, что у нее было.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Просматривают эту тему:

Forum