• (2) Поддержать автора
  • Поделиться

Выход из кризиса

Аннушка   
Администратор   
26 февраля 2014 76512 1697
annakoroleva

annakoroleva

Имя: Анна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 473
Регистрация: 14.11.2010
Заходил(а): 23.12.2016
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0636428019
annakoroleva
Активный пользователь
   01 апреля 2014
а можно еще раз для тех кто в танке. сейчас при рождении ребенка ( первого. второго и т.д.) будут платить 41280 грн.? я правильно поняла?

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 21:43)
Ничего не отменили, а изменили
7. У Законі України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 20, ст. 102 із наступними змінами):
1) пункт 3 частини першої статті 3 виключити;
2) текст cтатті 12 викласти у такій редакції:"Допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України";
3) у статті 12-​3 слово "першої" виключити;
4) розділ IV "Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" виключити.

Що змінили? Я відповідала на пост, цитую: "На время, когда один из кормильцев не работает, предусмотрено Пособие по уходу за ребенком до достижения им 3-летнего возраста."
Маємо: "4) розділ IV "Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" виключити."
Так що відмінили цю допомогу взагалі. Я про це.

oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 21:54)
Що змінили? Я відповідала на пост, цитую: "На время, когда один из кормильцев не работает, предусмотрено Пособие по уходу за ребенком до достижения им 3-летнего возраста."
Маємо: "4) розділ IV "Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" виключити."
Так що відмінили цю допомогу взагалі. Я про це.


Но все равно все 3 года будут выплачивать по 860 грн.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:01)
Но все равно все 3 года будут выплачивать по 860 грн.

І що? Ще раз: було написано: "На время, когда один из кормильцев не работает, предусмотрено Пособие по уходу за ребенком до достижения им 3-летнего возраста.". Я написала, що саме цю виплату відмінили. Все. Ви пишете, що змінили, але змінили інше, але саме цю виплату відмінили. До чого тут Ваші 860 грн.?

lyolya77

lyolya77

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 06.11.2011
Заходил(а): 15.12.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
lyolya77
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 21:24)
А что 860 грн месяц это меньше чем сейчас платят? Я просто не знаю, интересуюсь.

На 1 января 2014 г. ежемесячные пособия составляют
860 грн. - на первого ребенка
1 075 грн. - на втрого
1 576,6 грн. - на третьего.
Так что, местами и существенно меньше. Не учитывая даже отмененное пособие по уходу за ребенком.
Нота в моём сердце рвётся, открой двери. Просто впусти в сердце, просто скажи "Верю" Слышишь, она птицей, словно кричит что-то. Это моё сердце, это моя нота.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:07)
І що? Ще раз: було написано: "На время, когда один из кормильцев не работает, предусмотрено Пособие по уходу за ребенком до достижения им 3-летнего возраста.". Я написала, що саме цю виплату відмінили. Все. Ви пишете, що змінили, але змінили інше, але саме цю виплату відмінили. До чого тут Ваші 860 грн.?


Да потому как бучу подняли, что как жить мамочкам если они не будут получать деньги до 3 лет. А разобраться то никто не хочет, что уменьшили единоразовое пособие, а все 3 года деньги будут получать и не меньше чем сейчас.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
lyolya77

lyolya77

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 06.11.2011
Заходил(а): 15.12.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
lyolya77
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:10)
Да потому как бучу подняли, что как жить мамочкам если они не будут получать деньги до 3 лет. А разобраться то никто не хочет, что уменьшили единоразовое пособие, а все 3 года деньги будут получать и не меньше чем сейчас.

Если смотреть те пособия, которые получают мамы 2-летних, то да, то на то выходит. А если брать рожденных в этом году, то разница есть, особенно на 2-м, 3-м ребенке.
Если взять такую ситуацию, как у меня, одинокая мама, ребенку вот-вот исполняется 2 года, в апреле последняя выплата и отменяют пособие по уходу за ребенком до 3 лет. К слову, оно у меня по доходам, 690 грн. И этих денег я лишаюсь. Я могу 3-4 месяца протянуть, именно протянуть, на свои сбережения, конец лета-осень сын пойдет в сад, я на работу. Хоть и не планировала... А если ребенку одинокой мамы 6 месяцев, отменили до 3 лет и она теперь получает около 1100 грн. Мне говорили, что на такие деньги прожить вдвоем не реально, хоть я и жила на них.
Нота в моём сердце рвётся, открой двери. Просто впусти в сердце, просто скажи "Верю" Слышишь, она птицей, словно кричит что-то. Это моё сердце, это моя нота.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:24)
Если смотреть те пособия, которые получают мамы 2-летних, то да, то на то выходит. А если брать рожденных в этом году, то разница есть, особенно на 2-м, 3-м ребенке.
Если взять такую ситуацию, как у меня, одинокая мама, ребенку вот-вот исполняется 2 года, в апреле последняя выплата и отменяют пособие по уходу за ребенком до 3 лет. К слову, оно у меня по доходам, 690 грн. И этих денег я лишаюсь. Я могу 3-4 месяца протянуть, именно протянуть, на свои сбережения, конец лета-осень сын пойдет в сад, я на работу. Хоть и не планировала... А если ребенку одинокой мамы 6 месяцев, отменили до 3 лет и она теперь получает около 1100 грн. Мне говорили, что на такие деньги прожить вдвоем не реально, хоть я и жила на них.

Одиноких мам этот закон не касается.
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:10)
Да потому как бучу подняли, что как жить мамочкам если они не будут получать деньги до 3 лет. А разобраться то никто не хочет, что уменьшили единоразовое пособие, а все 3 года деньги будут получать и не меньше чем сейчас.

Я уточнила лише юридичний момент, що допомогу до 3-х років відмінили, про яку було написано, що вона є. Пропоную на цьому і закруглитися, бо ми зараз в такі дебрі заліземо, хто що написав і навіщо.
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:28)
Я уточнила лише юридичний момент, що допомогу до 3-х років відмінили, про яку було написано, що вона є. Пропоную на цьому і закруглитися, бо ми зараз в такі дебрі заліземо, хто що написав і навіщо.

Так я и не спорю, просто мы любители уточнять
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:27)
Одиноких мам этот закон не касается.

Стосується. Не стосується лише виплат саме одиноким мамам окремо, але щодо зміни одноразової допомоги по народженню та відміни до 3-х років - це стосується всіх.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:28)
Я уточнила лише юридичний момент, що допомогу до 3-х років відмінили, про яку було написано, що вона є.

так я не зрозуміла, зараз буде такий вид допомоги, як "допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років" чи ні?

Наскільки я зрозуміла, то зміни торкаються лише суми та порядку нарахування "допомоги при народженні дитини", чи як? Допомога, що платилася 2,4 та 6 років тепер буде 3роки та змінена кінцева її сума?


дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:58)
так я не зрозуміла, зараз буде такий вид допомоги, як "допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років" чи ні?

Наскільки я зрозуміла, то зміни торкаються лише суми та порядку нарахування "допомоги при народженні дитини", чи як? Допомога, що платилася 2,4 та 6 років тепер буде 3роки та змінена кінцева її сума?

Ні, допомоги до 3-х років не буде взагалі. Читаємо: "4) розділ IV "Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" виключити.".
Щодо змін по відношенню до допомоги при народженні дітей правильно зрозуміли, тут буде всім однаково незалежно від порядку народження дитини, але при цьому сума допомоги збільшена.



Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 23:03)
сума допомоги збільшена

чому збільшена, просто змінена. Для першої дитини більше, а далі:

на разі при народженні другої дитини нараховували 60 прожиткових мінімумів для дитини до 6 років, виплачували 10мінімумів одразу, а решту 4 роки, на 3 та наступних взагалі 120мінімумів, і платили до 6 років.
писала по пам"яті, то може щось трохи суми наплутала))
і + до цього ще "до 3 років" було, а у де-кого і збільшене
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 апреля 2014
.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 23:18)
чому збільшена, просто змінена. Для першої дитини більше, а далі:

Ну я мала на увазі збільшена сума на першу дитину, і зроблено цю суму однаковою для всіх. Не зовсім точно висловилася, дякую.
lyolya77

lyolya77

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1502
Регистрация: 06.11.2011
Заходил(а): 15.12.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
lyolya77
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 22:27)
Одиноких мам этот закон не касается.


Не касается пособия одинокой мамы. Это 309 грн. на ребенка до 6 лет. А пособие по уходу за ребенком до 3 лет, правильно сказали девочки, отменили для всех. А у одинокой мамы получалось это пособие повышенное, по доходам. У меня, например, 690 грн. И в июле я получу 309 грн., вместо 1000 грн. Для меня это разница ощутима.
Нота в моём сердце рвётся, открой двери. Просто впусти в сердце, просто скажи "Верю" Слышишь, она птицей, словно кричит что-то. Это моё сердце, это моя нота.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 апреля 2014
Цитата: Ссылка (01 Апрель 2014 23:36)

Не касается пособия одинокой мамы. Это 309 грн. на ребенка до 6 лет. А пособие по уходу за ребенком до 3 лет, правильно сказали девочки, отменили для всех. А у одинокой мамы получалось это пособие повышенное, по доходам. У меня, например, 690 грн. И в июле я получу 309 грн., вместо 1000 грн. Для меня это разница ощутима.

так тим хто отримує допогу зараз, її ж не заберуть, я так розумію.. хоча мабуть на збільшене вже не подаси
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Дикобразка

Имя: Наталія
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1104
Регистрация: 26.02.2014
Заходил(а): 29.05.2014
Город: Первомайск
Дикобразка
VIP пользователь
   02 апреля 2014
Службове розслідування МВС встановило, що член "Правого сектора" Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, чинив опір при затриманні і сам влучив у себе. Висновок службового розслідування, датований 1 квітня.

... Коли Музичка наздогнали, він, згідно з висновком, "здійснив два постріли в напрямку оперативних працівників, одночасно влучивши навиліт у шкіряний покров власного тіла, та намагався здійснити ще один постріл таким же чином, але внаслідок… зусиль оперативників не розрахував напрямку свого руху й польоту кулі, внаслідок чого влучив собі в область серця". Оперативники почали підтягувати праву руку Музичка з пістолетом убік, а ліву заводити за спину й одягати наручник, і тоді він нібито "рефлекторно натиснув на спусковий гачок" – стався постріл, та куля пішла в сторону. "Оперативні працівники, не усвідомлюючи на той час факту смерті Музичка, відібрали з його правої руки пістолет ПМ калібру 9 мм…, завершили одягання наручників, перевернули його тіло обличчям догори та виявили ознаки вогнепальних поранень, невідкладно із застосуванням ножа з метою полегшення надання екстреної меддопомоги розрізали одяг Музичка", - йдеться у документі. ...
Водночас, надійшла інформація, що про смерть Сашка Білого стало відомо членам "банди", організованої, за даними МВС, Музичком. Через загрозу помсти силовики затримали людей зі зброєю та залишили місце подій. ...


Датований 1 квітня. Тобто це жарт такий, еге ж? Сценарій фільму? Чи просто розводка для лохів? Що вони мелють?
Надіюсь, та новостворена комісія адекватно зробить незалежне розслідування, бо інакше ймовірні наслідки мене страшать.





alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 апреля 2014
Цитата: Ссылка (02 Апрель 2014 10:09)
Службове розслідування МВС встановило, що член "Правого сектора" Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, чинив опір при затриманні і сам влучив у себе. Висновок службового розслідування, датований 1 квітня.
... Коли Музичка наздогнали, він, згідно з висновком, "здійснив два постріли в напрямку оперативних працівників, одночасно влучивши навиліт у шкіряний покров власного тіла, та намагався здійснити ще один постріл таким же чином, але внаслідок… зусиль оперативників не розрахував напрямку свого руху й польоту кулі, внаслідок чого влучив собі в область серця". Оперативники почали підтягувати праву руку Музичка з пістолетом убік, а ліву заводити за спину й одягати наручник, і тоді він нібито "рефлекторно натиснув на спусковий гачок" – стався постріл, та куля пішла в сторону. "Оперативні працівники, не усвідомлюючи на той час факту смерті Музичка, відібрали з його правої руки пістолет ПМ калібру 9 мм…, завершили одягання наручників, перевернули його тіло обличчям догори та виявили ознаки вогнепальних поранень, невідкладно із застосуванням ножа з метою полегшення надання екстреної меддопомоги розрізали одяг Музичка", - йдеться у документі. ...
Водночас, надійшла інформація, що про смерть Сашка Білого стало відомо членам "банди", організованої, за даними МВС, Музичком. Через загрозу помсти силовики затримали людей зі зброєю та залишили місце подій. ...


Датований 1 квітня. Тобто це жарт такий, еге ж? Сценарій фільму? Чи просто розводка для лохів? Що вони мелють?
Надіюсь, та новостворена комісія адекватно зробить незалежне розслідування, бо інакше ймовірні наслідки мене страшать.


Чому "розводка"?
Звісно, я не буду стверджувати, що саме так і було, бо я цього не бачила, але нічого сюрреалістичного тут не написано. Якщо не обговорювати саме нанесення поранення в бійці, то подальші дії виглядають абсолютно логічно - відібрали зброю, швидко вдягнули наручники за спиною (принаймні, той единий раз, коли я бачила затримання злочинця на власні очі, саме так міліціонери і робили), перевернули його на спину і побачили, що він поранений. Далі нічого надвичайного вони теж не зробили - розрізали одяг, щоб швидко оглянути поранення і оцінити його важкість. Що в цьому нереального? Я була впевнена, що саме і роблять в таких ситуаціях, хіба ні?


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum