• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1071335 22418
Валентинк@

Валентинк@

Имя: Валентина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1004
Регистрация: 04.07.2011
Заходил(а): 09.03.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0666208193
Валентинк@
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Гульнара Абдулаева
Сегодня утром пишет на своей странице Зара Исаева из Крыма, Френды нужно чтобы как можно больше людей знало что творится сейчас в Крыму, перепост: "03 сентября 2014 год 6.00 утра проснулись от сильного стука и грохота в ворота... 37 человек ворвались в дом (из них 9 вооруженных военных в масках, остальные в гражданке) с руках решение Киевского районного суда г. Симферополя... Мой отец обвиняется в экстремизме, хранении оружия, наркотиков и изготовлении взрывчатых веществ + разрешение на обыск... Приехали со своими понятыми, соседей, в качестве свидетелей с нашей стороны позвать запретили, из дома никого не выпускали, удостоверения не предъявили... Оперируя тем, что после обыска все необходимые документы будут выданы на руки... Перевернули все, даже попросили открыть горшок ребенка, чтобы посмотреть на цвет мочи... Итог... К основному жилому дому отец пристраивает вторую часть... состоящую из 2-х спальных комнат, коридора, прихожей, кухни, ванны, туалета... Пока проводился обыск жилого дома никого из членов семьи никуда не выпускали, приказали отключить все телефоны... Перешли во вторую часть... за кухонным уголком обнаружили черный пакет с веществом похожим на тротил (по их словам...)... Думаю, Вам, дорогие друзья, товарищи...объяснять больше ничего не стоит... Подставили отца в очередной раз... Напомню, он глава сельского меджлиса... Охота продолжается..."
Вышиваю на заказ, продаю заготовки под вышивку сумочек,галстуки,платья,блузки .

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 09:28)
А его никто и не боится. Чтобы войти в НАТО нынешнему правительству Украины нужно не иметь территориальных споров - это я еще со школьной скамьи знаю. А у нас их целых три - Крым , ДНР, ЛНР. Вот и получается, что все разговоры о НАТО - просто предвыборная брехня.

Вчера слушала интервью бывшего министра МИД Украины. Так вот он говорил что в положении НАТО такого требования нет!

І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
лора76

лора76

Имя: лариса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 951
Регистрация: 01.01.2011
Заходил(а): 01.02.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
лора76
Активный пользователь
   05 сентября 2014
Приходит Путин к Кабаевой, а там Шойгу. Путин:
- Что ты здесь делаешь?
- Не поверите, Владимир Владимирович... Заблудился!!!
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 11:05)
Уже просто не знаешь кому верить, ведь я уже убедилась, что все журналисты врут и приукрашивают факты, что с той стороны, что с нашей.

Как правило, это делится на две части: российские врут, а наши приукрашивают - да.
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Звільнено з полону ще 10 наших Героїв!
лора76

лора76

Имя: лариса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 951
Регистрация: 01.01.2011
Заходил(а): 01.02.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
лора76
Активный пользователь
   05 сентября 2014

Надо спасать Россию, а не Украину

Ссылка






Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Ніхто сьогодні ще мого улюбленого дописувача фб не постив?

Доброго ранку, друзі! В ефірі опять дєдушка Свирид Опанасович с очередной порцієй свіжих коментарів касатєльно основних международних собитій, які пройшли за минувші сутки. Наливаєм собі чай чи кохве, хто шо любить, вмощуємося зручненько і читаєм уважненько.

читати все Ссылка




І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Ссылка

Видео ПН: В Николаеве задержали поджигателей машин с украинской символикой

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Думайте


І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
NATALI1404

NATALI1404

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1761
Регистрация: 17.04.2012
Заходил(а): 19.05.2017
Город: Николаев
Телефон: 0633372770
NATALI1404
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 13:56)
Ніхто сьогодні ще мого улюбленого дописувача фб не постив?
Доброго ранку, друзі! В ефірі опять дєдушка Свирид Опанасович с очередной порцієй свіжих коментарів касатєльно основних международних собитій, які пройшли за минувші сутки. Наливаєм собі чай чи кохве, хто шо любить, вмощуємося зручненько і читаєм уважненько.

читати все Ссылка



Я ним зачитуюсь))
п.с.: власникам тонкої душевної організаціі суворо заборонено перечитувати СО))
Я  хочу  правді  бути  вічним  другом
І  ворогом  одвічним  злу. 

Франка

Имя: Франка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1842
Регистрация: 24.05.2012
Заходил(а): 04.07.2019
Город: Николаев
Франка
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Ссылка

ЄС нині погодить нові санкції проти Росії, але відкладе їх на кілька днів, – Reuters

Євросоюз погодить сьогодні, 5 вересня, нові економічні санкції проти Російської Федерації, але відкладе їх введення на 3-7 днів, повідомляє агентство Reuters в Twitter.

«ЄС погодить нові санкції проти РФ у п’ятницю, але відкладе їх на три дні – тиждень, щоб оцінити перебіг перемир’я», – пише агентство з посиланням на європейських дипломатів. За інформацією агентства, нові санкції ЄС можуть узагалі не набути чинності, якщо перемир’я не буде порушено, передає Ссылка

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   05 сентября 2014

Veta Lv: Люди - ви спите???
В обід стою в їдальні.За мною заходять і стають в чергу три пропахлих металом і горілим, засмаглі до чорноти, одні очі сині виблискують, три хлопці в камуфляжі. Рукі чорні, форма бачила багато чого. Нашивки на рукавах. Стоять у черзі... попереду мене три лощених мужики задовбують буфетницю "А в супі багато м'яса? а виловіть із каструлі й покладіть мені шматок! А повертатися можна швидше? А сік є? Чи ні, компот є чи узвар взяти?. ..блін думаю ... замовкніть - соромно перед воїнами за вас((( Солдати беруть скромний обід, і ніхто - ні господар їдальні (він за стійкою стояв), ні ці кабани-лобуряки не запропонували або в черзі не стояти, або обід за рахунок закладу запропонувати (((( Зате з підсобки вивалило 3 менти, утираючи жирні роти... обідати приходили... і безкоштовно, я думаю, вони ж криша...
Я спочатку хотіла сказати - беріть все, що хочете, я оплачу, поки ви воюєте, ми тут зарплату отримуємо... Але я їх знаю, почнуть відмовлятися, вони ж воїни, а я жінка (ми на поранених вже навчилися - їм "нічого не треба", поки замполіт не натисне...
Стою, розмірковую... один салат на трьох... на ціни дивляться і беруть, що подешевше... мені соромно брати свій обід, бо я його можу їсти кожен день, а вони - ні...
Як би мені хотілося, щоб мужики підійшли, потиснули руки солдатам, сказали: ми вас пригостити хочемо, може, разом би сіли, як би це було класно... але ні...
Я не могла сказати, беріть що любите, я пригощаю - страшно було б образити їх, а мені так хотілося зробити для них хоч щось.. я тихенько шепнула касирці "це за хлопців, я залишу" і втекла б, але піднос був в руках. За спиною було тихо, і я майже змогла втиснути в себе свій обід. Потім побачила, як на вулицю вискочив один із них, потім підійшов до мого столика (вредна касирка мене здала) і простягнув ШОКОЛАДКУ зі словами "Спасибі вам велике" вони посміхалися і все повторювали "Спасибі вам велике".... як же мені було їм пояснити, що дорожчого подарунка я собі не уявляю.... і як мені соромно за цих мужиків з пеленою на очах, за цих ментів, що їдять у підсобці, за господаря, бізнес якого вони ціною життя захищають на передовій, а він поклав в пісний борщ пів чайної ложки сметани... мені хотілося плакати, дивлячись на шоколадку, але я посміхалася і все повторювала "Це вам спасибі, ви наші захисники"...
Модель нашої країни - із 50 осіб 3 воюють, у когось у цей час бізнес, міліція в підсобці, а всі інші сонно жують, ніби нічого не відбувається, і в країні немає війни.

Ссылка




І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
Harmony

Harmony

Имя: Марина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 860
Регистрация: 17.10.2013
Заходил(а): 20.12.2017
Город: Николаев
Телефон: 0995334109
Harmony
Активный пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 14:52)
Veta Lv: Люди - ви спите???




До сліз...
Молімося за Украиїну! Бережи Бог наш народ! Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Запануєм, милі браття, у своїй сторонці

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 14:52)

Модель нашої країни - із 50 осіб 3 воюють, у когось у цей час бізнес, міліція в підсобці, а всі інші сонно жують, ніби нічого не відбувається, і в країні немає війни.

Ссылка




ві мені нагадали вчорашній день , зпершу я з майдану прапор з плеч зняла на зупинці Радянській ,віє вітер ,і так зручно було складати а машини йдуть і сигналять але я не відразу зрозуміла чому , а це вони прапор мій вітали -приємно.
то я про інше ,в нас зараз багато молодих військових по місту їзде , я не знаю які війська ,бо шевронів немає а лише прапорці наши нашити , може кафедра військова ? їду з сестрою ,дочкою і з племінницею у маршрутці , зайшов один такий ,сів ззаду , а ми на Радянській у палатці ,взяли пару откриток з побажаннями для нашої арміі ,так 4 річну племінницю підіслали до нього ,вона сказала (солдат ,я хочу тобі подарувати откритку оберіг) він подякував ,молодий ,засмущався ,одразу почав по кішеням щось шукати ,та коли ми виходили від наздогнав (девочка возьми пожалуйста )він подарував що в нього було , це стрічка синьо -жовта
дівчата так приємно було ,наче нічого такого не зробили ,але дуже приємне відчуття , а на душі така тоска за наших бійців ,так шкода що такі молодесенькі хлопці гинуть
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Пипец... Русскоязычная челюсть...

Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 15:22)
Пипец... Русскоязычная челюсть...

але зі щелепою в неї все таки щось не те , вона з роками яскраво показала всю суть її " носительниці "
Инесса

Инесса

Имя: Инесса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 398
Регистрация: 23.05.2010
Заходил(а): 19.05.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 401 53 26 066 7 945 960
Инесса
Активный пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 13:47)

Надо спасать Россию, а не Украину

Ссылка






жесткий и незаангажированный взгляд со стороны
Валентинк@

Валентинк@

Имя: Валентина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1004
Регистрация: 04.07.2011
Заходил(а): 09.03.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0666208193
Валентинк@
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Девочки кто то смотрел пресконференцию с Русланой, че она лыбится как дурочка и что несёт?купили или курила?
Вышиваю на заказ, продаю заготовки под вышивку сумочек,галстуки,платья,блузки .

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Цитата: Ссылка (05 Сентябрь 2014 15:31)
Девочки кто то смотрел пресконференцию с Русланой, че она лыбится как дурочка и что несёт?купили или курила?

кажуть що те що розповсюдили ,це лише вирізки з неї ,треба повний варіант пошукати ,бо мені вчора аж погано стало від тої версії

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   05 сентября 2014
Президент Чехії: Декілька сотень російських добровольців - ще не вторгнення

Президент Чехії Мілош Земан не вважає дії Росії на сході України вторгненням.

Про це він заявив в інтерв’ю чеському телебаченню, пишеСсылка.

Інтерв’ю відбулося за день до того, як міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт порадив Земану запитати власну розвідку, чи є в Україні російські війська.

Як зазначив Земан, мова йде швидше про "кілька сотень російських добровольців на сході України".

"Необхідно чесно визнати, що в Україні вібувається громадянська війна", – сказав він.

"Це може стати російським вторгненням, але на даному етапі це громадянська війна між двома групами українського населення", - наполягає Земан.

На його думку, декілька сотень добровольців "не можуть розцінюватися як російське вторгнення".

Натомість тисячне військо, яке окупувало Чехословаччину в 1968 році - це вторгнення, вважає президент Чехії.

Водночас, він наголосив, що Заходу варто боятися не Росії, а ісламізму.
Просматривают эту тему:

Forum