• (22) Поддержать автора
  • Поделиться

Російсько-українська війна 2014 - ... р.

Ana Paola   
VIP пользователь   
27 февраля 2014 1078686 22418

Ленусик123

Имя: Ленусик123
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2917
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 26.10.2017
Місто: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 095 791 79 04
Ленусик123
VIP пользователь
   22 марта 2014

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014

#ЄвроМайдан Журналістів у Бельбеку валили на землю. Свобода слова по рашенски

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014

"На війні своїх не кидають": українці протестують проти бездіяльності Тенюха та Гайдука


У Києві під стінами Генерального штабу Збройних сил України пройшла акція протесту з вимогою дати чіткі накази військовим у Криму.




Ссылка

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014
Студенти військово-морського ліцею у Севастополі відмовилися опускати український прапор. У відповідь на це російські окупанти дали їм час до понеділка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. За два дні загарбники погрожують зняти український прапор, а заклад перепрофілювати у російський президентський кадетський корпус. Кадетів окупанти, напевне, завезуть, бо жоден з українців не погодився навчатися під триколором.
Двадцять два учні з 99-ти вже влаштувалися в інші ліцеї. Але більшість - кримчани. Сьогодні в ліцеї відбулися збори. Російські окупанти агітували студентів бути з ними. Але вони не прийняли пропозиції.

Більше читайте тут: Ссылка
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   22 марта 2014
Штурм аэропорта Бельбек окончен. Плохая новость - он сдан, хорошая - обошлось без жертв.
Ссылка

Надо было Тенюха туда отправить - вместе с семьей - и пусть бы показал пример, как держать базу. А то обвинял военных ,что они, видите ли, сопли распускают.


Теперь штурмуют "Ольшанский". Оборонятимуться кийками....
Українські військові отримали наказ Міністерства оборони - до останнього тримати оборону "Ольшанського", інформує Ссылка.
Натомість, матроси жаліються - навіть зброї їм не дали, для самозахисту ж мають лише кийки.


Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014
Крымские сепаратисты не разрешают выезд семей украинских военнослужащих из Крыма. Об этом сообщает Еспресо.TV."Мои дети не были на улице уже две недели. Также выйти из дома боятся жена и другие члены семьи. Крымские власти не выпускает детей в Украину с матерью, требуют, чтобы я или писал доверенность, или ехал с ними", - сообщил украинский военный моряк из Севастополя, не пожелавший назвать свое имя.Напомним, сегодня Министерство обороны Украины опровергло дезинформацию российских СМИ, которые утверждали, что против украинских военнослужащих, покинувших Крым, прокуратура возбудит уголовное дело о государственной измене.
Ссылка

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014

В Одессе задержали диверсионную группу с автоматами
Главной задачей диверсантов была дестабилизация социально-политической ситуации в Одесском регионе, организация массовых беспорядков сепаратистской направленности
Служба безопасности Украины 22 марта задержала вСсылка диверсионную группу в составе четырех человек, вооруженную автоматами АКС -7,62 и пистолетами.Как сообщает пресс-служба СБУ, группа планировала осуществить вооруженное нападение на воинскую часть, дислоцированную в Одесской области, и завладеть огнестрельным оружием. Злоумышленники также планировали привлечь к противоправной деятельности до ста подготовленных лиц с опытом военной службы или участия в боевых действиях.
Ссылка

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014
Анатолій Гриценко: ФБ
Друге публічне звернення до Юлії Тимошенко

Учора Ви, голова правлячої партії (партії влади), заявили, що дії керівництва держави за весь період воєнної агресії проти України вважаєте виваженими і правильними. Ви заявили, що кадрові зміни в керівництві державою і силовому блоці - не на часі.

Тим самим, замість того, щоб діяти відповідально і рішуче для протидії агресії, як я Вам це пропонував, Ви взяли на себе ОСОБИСТО відповідальність за дії і бездіяльність влади, яка фактично здала Крим і далі здаватиме країну.

Тим самим, прикривши як голова партії влади своїх партійців-посадовців, Ви поклали на себе ОСОБИСТО повноваження СВГК - Самого Верховного головнокомандувача. Звертаю Вашу увагу: в пакеті з повноваженнями завжди - відповідальність! Це перше.

Друге. Учора, у відповідь на пряме звернення до Вас військового командира з Криму з вимогою до Турчинова віддати йому чіткий наказ, як діяти, Ви заявили, що рішення щодо дальшої долі наших військових у Криму Ваша владна команда прийме протягом 3-4 днів.

У зв´язку з цим, змушений попередити Вас: якщо Ваша владна команда справді планує розмірковувати ще 3-4 дні, то це буде (народною мовою) - свинячий голос! А мовою слідчих ГПУ і СБУ - це зрада, здача інтересів країни і держави!

Маєте усвідомити: немає у Вас 3-4 днів на роздуми!!! Кожна втрачена Вами година, навіть хвилина, призводить до фатальних для Криму і країни наслідків!

Третє. На момент початку агресії військове угруповання України в Криму мало достатній бойовий потенціал, аби зупинити російську агресію і не допустити проведення ’референдуму’. Хибна стратегія Вашої владної команди ’стояти мирно, не провокувати Путіна’ не дозволила військам цього зробити.

Ваша нинішня пауза-роздум у 3-4 дні завершиться ще більш фатально, повірте мені. Не за 3-4 дні, а за добу, максимум за дві доби Вашої бездіяльності, усе військове угруповання України в Криму повністю припинить існування, хіба Вам це незрозуміло?

Більше того, невіддання Вашими партійцями-посадовцями наказу щодо виведення з ладу або знищення нашої зброї у Криму призведе до того, що вся ця зброя опиниться у руках ворога і він потім поверне її проти України!

Четверте. Як СВГК Ви хоч усвідомлюєте про що йдеться? Бойові кораблі з ракетним, артилерійським, мінним і торпедним озброєнням, кораблі управління і забезпечення, війська берегової оборони, морська піхота, база підготовки морського спецназу, морська авіація (бойові і транспортні літаки і вертольоти, аеродроми), бази, причали і логістика підтримки морських операцій, склади і арсенали озброєнь ( в чт унікальні в горах, на великий глибині, захищені від ядерних ударів), ракетні комплекси берегової оборони, навчальні бази і полігони, бойова винищувальна авіація (літаки, ракети, аеродроми), комплекси радіотехнічних військ, зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони,командні пункти авіації і сил ППО, танки, бронетранспортери, бойові машини піхоти, артилерійські системи, переносні зенітно-ракетні комплекси, гранатомети, усіх видів стрілецьке озброєння, інженерно-саперна техніка, системи зв´язку, сили і засоби розвідки, в тч стратегічного для країни значення, багато-багато чого іншого...

Це Ваш подарунок Путіну на десятки мільярдів доларів?! Це втрата воєнного потенціалу України на десятки мільярдів доларів!

А моральні втрати для всієї країни? Для всієї армії та інших силових структур? Для кинутих напризволяще без Ваших наказів військових? Для їхніх родин, які зараз у небезпеці? Для кримських татар та інших мешканців Криму, які не хочуть присягати Путіну?

П´яте. Поки писав пост, отримав ще три дзвінки від командирів частин із Криму. Жодного наказу від Турчинова, попри Ваші публічні обіцянки вчора в ефірі - вони не отримали, дозвонитися ні до кого в Києві не можуть. На Банковій максимум до телефоністки. На відміну від мене, Ваш Турчинов від командирів закрився...

Вимагаю: Ви особисто як голова партії влади, або Ваш перший заступник по партії Турчинов, він же Верховний головнокомандувач, негайно, протягом години, скликаєте засідання РНБО, приймаєте рішення, фіксуєте його Указом - і не пізніше 24:00 доводите до військ відповідні чіткі накази: щодо збройної оборони, чи прориву на материк, щодо знищення зброї та мирної евакуації... Будь-які накази, які приймете, але накази чіткі і зрозумілі! Паралельно - доведіть їх до військ через телеканали і мобільні телефони командирів, бо більшість військових частин уже давно від штабів ’відрізані’. Дійте НЕГАЙНО!

Окса

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1016
Регистрация: 18.04.2011
Заходил(а): 11.05.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0956960184
Окса
VIP пользователь
   22 марта 2014
Ссылка
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   22 марта 2014
Цитата: Ссылка (22 Март 2014 20:42)
Анатолій Гриценко: ФБ
Друге публічне звернення до Юлії Тимошенко

Третє. На момент початку агресії військове угруповання України в Криму мало достатній бойовий потенціал, аби зупинити російську агресію і не допустити проведення ’референдуму’. Хибна стратегія Вашої владної команди ’стояти мирно, не провокувати Путіна’ не дозволила військам цього зробити.


Как он прав во всем... Вот сижу и думаю теперь: а какого результата хотели добиться? Неужели кто-то думал, что российские войска немножко тут постоят и уйдут? В то время было у нас было огромное численное преимущество, и можно было отбиваться, не теряя Крыма. Про Керченскую переправу вообще молчу...
Сейчас они так закрепились там, что выбить практически невозможно, и в любой момент придется опасаться нападения с этой стороны. Которое рано или поздно случится. Если раньше присутствие наших военных заставляло их опасаться за тыл, то теперь - полная свобода.
Даже думала - а может Украине вообще армия не нужна? Они ведь и дальше пропустят. У солдат банально не окажется приказа действовать. Страшно с такой властью, которая боится взять на себя ответственность и не делает вообще ничего.

На днях тут обсуждали возвращение ядерного статуса для Украины, хотела написать, но не отправлялось - а нафига он нам нужен? Даже идиот не станет грозить ядерным оружием соседней стране, это все равно, что обняться и гранату подорвать. А если честно, то уверена - наши начальники скорее позволят захватить врагу пусковые установки - "чтобы чего не вышло".
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014
Жить бы мне
В такой стране,
Чтобы ей гордиться.
Только мне
В большом говне
Довелось родиться.
Не помог России Бог,
Царь или республика,
Наш народ Ворует, пьёт,
Гадит из-за рублика.
Обмануть, Предать, надуть,
Обокрасть - как славно-то?
Страшен путь Во мрак и жуть,
Родина державная.
Сколько лет
Всё нет и нет
Жизни человеческой.
Мчат года... Всегда беда
Над тобой, Отечество.
Эльдар Рязанов
oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Місто: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   22 марта 2014
Такой бред надо еще придумать
Ссылка
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014

Эксперт: У Путина есть два сценария разрушения украинской государственности


Президенту России Владимиру Путину нужен не только Крым, но и разрушение всей украинской государственности, для реализации чего он разработал два сценария. Такое мнение в комментарии Ссылка высказал политолог Владимир Фесенко.
По его словам, по первому сценарию В.Путин постарается разрушить украинскую государственность через федерализацию, что является мягким вариантом по сравнению со вторым сценарием, по которому Путин постарается напрямую расколоть Украину на части."Пока, скорее всего, будут попытки дестабилизировать ситуацию на востоке и юге, фактически разрушать украинскую государственность или в мягком варианте - через так называемую федерализацию, или через прямой раскол государства", - прогнозирует политолог.Поэтому он убежден, что пока что российские военные не пойдут на материковую часть Украины."Если российские военные пойдут на материковую часть Украины, то рано или поздно это закончится катастрофой для самой России. Если у Путина хватит ума, то он не пойдет на материковую часть Украины. Цель Путина - не только Крым, но и разрушение всей Украины. Все, кто прямо или косвенно ему в этом помогают, включая некоторых работников прежней власти, думая, что работают при этом на собственные интересы, фактически работают против собственной страны. Ведь, подчеркиваю, главная цель Путина - разрушение украинской государственности в ее нынешнем виде", - говорит В.Фесенко.
Ссылка

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   22 марта 2014

Учні військово-морського ліцею відмовились продовжувати навчання під триколором

Військово-морському ліцею у Севастополі російські військові дали час до понеділка, щоб спустити український прапор. Раніше ліцеїсти відмовились це зробити.

За два дні росіяни погрожують зняти прапор самостійно, а заклад перепрофілювати у президентський кадетський корпус, передає ТСН.Зазначається, що кадетів, ймовірно, доведеться завозити, бо жоден з українців під триколором не погодився навчатись: 22 учні з 99-ти вже влаштувалися в інші ліцеї.«Ми вчимося на даний момент, вчимося допоки у нас прапор України на флагштоку. Потім, коли його не стане, але це не будуть офіцери ліцею чи ліцеїсти, тоді всі відраховуються і розпускаються по домівках», — заявив керівник ліцею Ігор Колежнюк.Як повідомляв «Ракурс», Ссылка до інших регіонів України.
Ссылка

Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Місто: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   22 марта 2014
А я, девочки, уже грешным делом начинаю подумывать, а не наши ли специально сдали Крым России? Ну типа "продали". Уж не знаю за какую цену. Но это ж надо быть полными дебилами, чтобы вообще ничего не делать. Мне кажется, тут либо с самого начала нужно было дать отпор, думаю в этом случае Путин бы остановился. не думаю, что ему нужна была война и жертвы. Либо нужно было сразу после референдума вывести войска, мотивируя это тем, что не хотят бойни. Не было сделано ни-че-го. Так же много вопросов у меня возникает к таможне. Почему сразу не начали задерживать российских титушек, ехавших сюда пачками? Не могли наши не знать о них. ведь все говорят о нашей разведке, как об одной из лучших в мире. Опять же много вопросов к милиции. она у нас где сейчас? Мирные протесты это мирные протесты, но когда начинают беспредельничать, то с этим уже нужно что-то делать. Снова таки и тут просто наблюдательно-выжидательная позиция. Ни у кого больше таких мыслей не возникает? Это только у меня начинают проявляться явные признаки паранойи?
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...

Tais

Имя: Юлия
Группа: Ведущий раздела
Сообщений: 1506
Регистрация: 02.03.2009
Заходил(а): 12.12.2015
Місто: Николаев
Tais
Ведущий раздела
   22 марта 2014
Цитата: Ссылка (22 Март 2014 22:44)
А я, девочки, уже грешным делом начинаю подумывать, а не наши ли специально сдали Крым России? Ну типа "продали". Уж не знаю за какую цену. Но это ж надо быть полными дебилами, чтобы вообще ничего не делать. Мне кажется, тут либо с самого начала нужно было дать отпор, думаю в этом случае Путин бы остановился. не думаю, что ему нужна была война и жертвы. Либо нужно было сразу после референдума вывести войска, мотивируя это тем, что не хотят бойни. Не было сделано ни-че-го. Так же много вопросов у меня возникает к таможне. Почему сразу не начали задерживать российских титушек, ехавших сюда пачками? Не могли наши не знать о них. ведь все говорят о нашей разведке, как об одной из лучших в мире. Опять же много вопросов к милиции. она у нас где сейчас? Мирные протесты это мирные протесты, но когда начинают беспредельничать, то с этим уже нужно что-то делать. Снова таки и тут просто наблюдательно-выжидательная позиция. Ни у кого больше таких мыслей не возникает? Это только у меня начинают проявляться явные признаки паранойи?

Вот и я долго убеждала себя, что мне это кажется. Но сейчас уже реально начинаю понимать, что таки специально "слили" Крым и возможно в планах и остальная территория. Слишком много подозрительных моментов и полной бездеятельности.
На вопрос "Как у тебя получается так молодо выглядеть?" я отвечаю:"Вовремя заспиртовалась"/7b67b078775cd99afd03a906abd6af19

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Місто: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   22 марта 2014
Може і не геть по темі, але стосується її. Дещо раніше читала що Україна готує/підготувала/подала заявку в Інтерпол на розшук Януковича. Через 10 днів він повинен був з"явитись в списку розшукуваних. І Росія зобов"язана була б його видать. З тих пір пройшло більше 10 днів. Розшукується Янукович, чи хоча б та заявка була подана ? Хто що знає ?
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   22 марта 2014
Цитата: Ссылка (22 Март 2014 22:50)
Може і не геть по темі, але стосується її. Дещо раніше читала що Україна готує/підготувала/подала заявку в Інтерпол на розшук Януковича. Через 10 днів він повинен був з"явитись в списку розшукуваних. І Росія зобов"язана була б його видать. З тих пір пройшло більше 10 днів. Розшукується Янукович, чи хоча б та заявка була подана ? Хто що знає ?

При розыске через Интерпол на территории России его имеют право арестовать только российские спецслужбы и никто более. Чего они, само собой, делать не станут.
Если вообще Янукович еще существует, в чем у всех огромные сомнения. В любом случае его из России живым точно не отпустят. "Как говорил один мой знакомый - я слишком много знал" (с)
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Місто: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   22 марта 2014
Як я розумію ситуацію.
Нащо віддан приказ стояти, захищати частини.
На раді асамблеї ООН повинно прийнятись рішення про демілітарізацію Криму. Для такого рішення там повинні знаходитись війська України та РФ.
Так, можливо час упущено від того моменту як озброєна група захопила кримський парламент. До речі, кажуть то був розпущений кримський беркут (не підтверджено).
Я вважаю, як би ми почали військовий конфлікт, у Раші був би привід розпочати реальні військові дії по так званому захисту своїх етнічних громадян. І Крим точно став би Абхазією. Це почалася б реальна війна. В 21 столітті. В центрі Європи.
Хоча вся ця ситуація повністю підриває діяльність СБУ та її розвідки. Провтикати таку операцію по захвату кримського парламенту. Нащо нам всі ці спецпідрозділи? Нашо взагалі то СБУ?

Тож я не вірю що військові геть не отримували наказів.
Чому частини здають навіть без пострілу у повітря?
Якщо немає наказу - є устав: Стій !хто йде? постріл в повітря, постріл в голову.
Чому деякі кораблі/частини здаються без бою, а інші стоять до останнього?

Моє пояснення десь таке. Наказ є, але він не подобається. 23 роки на армію всім було начхати, її розворували хто і як міг, тож вони давно себе відчували кинутими. А тепер прийшов неочікуванно ворог, ще й з тієї сторони, з якої ніколи його не чекали. Мій чоловік колишній військовий і каже, що Росію ніколи в жодних тренуваннях, навчаннях не розглядали, як ймовірного ворога. Росія - братьский народ, там реальні родичі тощо. До того ж кого захищати? Населення Криму, яке % на 70 уж точно радіють цим подіям? та й серед самих військових таких гадаю багато. Ті, хто не дуже радіють, замислюються - щож робити? Виїзжати на материк, а житло, жінкина робота, школа, садок?
Влада кинула, але присягу складали не владі - народу. Народ, як бачимо, армію не кинув.

Якщо правдивою виявиться інформація, що частина з Перевального, яка начебто покидає Крим зі зброєю і технікою, то моя думка підтвердиться.

Якось так((

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 07.05.2024
Місто: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   22 марта 2014
Цитата: Ссылка (22 Март 2014 22:44)
А я, девочки, уже грешным делом начинаю подумывать, а не наши ли специально сдали Крым России?
Ни у кого больше таких мыслей не возникает? Это только у меня начинают проявляться явные признаки паранойи?

Об этом давно говорят. И юго-восточные области тоже ждет эта участь, к сожалению. Вместе с нами.
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Просматривают эту тему:

Forum